PDA

View Full Version : تابع بازگشت به صفحه قبلی

manager_66
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:52 عصر
سلام . من یک تابع میخوام که وقتی یک مقادیری رو فرستادیم به یک صفحه ای بعد دوباره برگرده به صفحه ای که از داخلش مقادیر رو فرستادیم . مثلا من تو صفحه a.php هستم و مقداری رو به b.php میفرستم . حالا چطور سریع برگردم به صفحه a.php . نکته اینه که تعداد صفحاتی که میخوام این کار صورت بگیره سه صفحه است . و مقادیر که ارسال میشه پویا است و ایستا نیست . مثلا شماره آی دی کالاهاست که مقدارش عوض میشه . متشکرم :قلب:

Unique
جمعه 30 دی 1390, 00:06 صبح
کافیه یه جاوا اسکریپت بنویسی در صفحه b (چون میخوای پویا باشه باید با php بنویسی که مقادیر را عوض کنی) و همون پارامتر ها را در حالت get یا post ارسال کنی به صفحه a ! توضیح اینکه یک فرم کامل از مقادیر در صفحه b با php با دستور echo مینویسی آخرش هم فرم را با دستور جاوااسکریپت submit میکنی !

H:Shojaei
جمعه 30 دی 1390, 00:17 صبح
سلام
از این تابع استفاده کن

header("location:http://آدرس صفحه");
موفق باشید.

manager_66
جمعه 30 دی 1390, 01:23 صبح
من زیاد از جاوا اسکریپت سر در نمیارم . میشه این رو با php یکجوری درستش کرد . یک تابعی تو php نیست که بره یک صفحه بعد سریع برگرده صفحه ای که هستیم جوری که معلوم نشه رفت و برگشتش . مثلا با meta نباشه و بگرده .

من واسه سبد خزیدم میخوام این کار رو انجام بدم . الان یکسری جنس رو تو صفحه اصلی نمایش میدم اونجا که کاربر رو اضافه به سبد خرید کلیک میکنه یک پارامتری رو میفرستم و یکسری کارها صورت میگیره و تو صفحه خریدی که سمت راست دارم جنس رو نمایش میده . بعد تو باقی صفحاتم میخوام همین پارامتر رو ارسال کنم که به سبد خرید جنس اضافه بشه و برگرده صفحه ای که داخلش بوده ولی وقتی اینکارو میکنم برمیگرده صفحه اصلی . چون اون پارامتر تو صفحه اصلیه . حالا واقعا موندم چیکار کنم . از session استفاده کرده واسه ذخیره آدرس باز هم جواب نداد .

manager_66
شنبه 01 بهمن 1390, 10:50 صبح
خوب با جاوا اسکریپت مشکلم رو حل کردم . از این کد استفاده کردم در صفحه a.php :
window.history.go(-1)