PDA

View Full Version : ورود اطلاعات یک فایل تکس با تنظیمات خاص

MOR_MS
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:56 عصر
سلام
می خواست نحوه نمایش اطلاعات یک فایل تکس را که با استفاده از open file انتخاب می شود را طبق تنظیمات خاصی در یک دیتا گرید نمایش داده و بعد از تایید در یک جدول با نام بانک وارد نمایم
برای تنظیمات فایل تکس که انتخاب میشود اول بیایم در یک فرم ستونهای را که نیاز داریم را انتخاب کنیم
مثلاً اگر ما در بانکمان یک جدول با نام بانک با چهار فیلد به نامهای (مدرک-تاریخ-کد-مبلغ) داشته باشیم و قبل از انتخاب فایل تکس بیایم بگیم از شماره مثلا1 تا10 مربوط به مدرک بعد از 10تا20 تاریخ و از 25تا30 کد و از شماره 32 تا 50 مبلغ
را جدا کند و دریک دیتا گرید نمایش دهد و اگر درست بود اطلاعات این دیتا گرید را طبق همان الگو در جدول بانک وارد نماید

درضمن برای فایل اکسل میشه به همین روش اقدام کرد البته انجا فکر کنم باید نام ستونهای اکس را بیاریم
:متفکر:

MOR_MS
شنبه 01 بهمن 1390, 08:07 صبح
با سلام
دوستان کسی نیست کمکم کنه

mp_mp353
شنبه 01 بهمن 1390, 10:07 صبح
دوست من سوالت برام مفهوم نیست میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

MOR_MS
شنبه 01 بهمن 1390, 17:37 عصر
با سلام
خسته نباشید
ا می خوام یک سری فایل را که صورت حساب بانک یک شرکت است و بصورت تکس می باشد را وراد برنامه ( بانک) بکنم البته قبل از اینکه این اطلاعات وارد جدول بانکم شود میخوام در یک دیتا گرید نمایش داده بشه
از طرف اگه فایل تکس صورت حساب بانک ملی را دیده باشید مبالغ در ان بصورت مثبت و منفی است وستون بعدی با کمی فاصله (جای خالی) شماره مدرک ثبت شده و همین طور بقیه حال میخواستم ببینم چطور این فایل تکس را از طریق open file انتخاب کنم بصورتی که ان اطلاعات را بصورت ستونهای یک جدول نشان دهد البته میخوام حدود ستونها را بصورت دستی انتخاب کنم و همچنین اعداد مثبت دریک ستون و اعداد منفی در ستون دیگر
من فایل تکس را که قراره اطلاعات ان خوانده شود را می زارم ممنون میشم کمکم کنید

81230

MOR_MS
یک شنبه 02 بهمن 1390, 11:55 صبح
کسی در باره این تایپیک نمونه ای سراغ ندارد

MOR_MS
یک شنبه 02 بهمن 1390, 18:11 عصر
لطفا یک نفر کمک کنه