PDA

View Full Version : اشکال در backکردن صفحه

sh_mohsen taki
یک شنبه 22 آبان 1384, 15:12 عصر
با سلام
من یک صفحه توی ای اس پی دات نت دارم که فارسی توش زیاد نوشتم
وقتی اجراش می کنم درسته ولی با رفتن به یه صفحه دیگه و برگشت به صفحه با کلیدback
تمام نوشته هام به هم میریزه
فقط می دونم تو وب کانفیگ webconfigباید یه تغییراتی بدم ولی نمی دونم چیه
اگه کسی بلده کمکم کنه لطفا

اَرژنگ
یک شنبه 22 آبان 1384, 16:19 عصر
اگر ممکنه یک لینک به صفحهای که مشکل داره ، یا یک صفحه مشابه ساده که مشکلتون را نشان میدهد بدین.یا اینکه زیپش کنید و اینجا پستش کنید.

sh_mohsen taki
یک شنبه 22 آبان 1384, 19:57 عصر
مشکل خنده داری پیش اومده تو حالت عادی جواب میده اگه با لینک های توی صفحه هم کار کنیم درسته فقط به جلو و عقب شدن آلرژی داره ضمنا اگه یکبار رفرش یا همون به روز رسانی بشه درست میشه

Behrouz_Rad
یک شنبه 22 آبان 1384, 21:38 عصر
در فایل Web.Config، هر چی کد پیج وجود داره رو به utf-8 تبدیل کنید. (فکر می کنم مال شما windows-1252 باشه)
البته قسمتی که باعث میشه با کلیک بر روی دکمه ی Back صفحات شما به هم نریزه، سکشن globalization است:

<globalization requestEncoding="utf-8" responseEncoding="utf-8" />

موفق باشید.

sh_mohsen taki
دوشنبه 23 آبان 1384, 15:52 عصر
قربونت برم من که اینقدر به فکر منی ولی باسد بگم همش Utf-8 هست حالا چیکار کنم که نمیشه

sh_mohsen taki
دوشنبه 23 آبان 1384, 15:58 عصر
یه چیز دیگه و اوون اینکه صفحات من همه unicode1200 هستند و وقتی هم توی webconfig همه utf-8ها رو به unicodeتبدیل میکنم خطا میده و البته وقتی خطا رفع میشه همون آشه و همون کاسه

Behrouz_Rad
دوشنبه 23 آبان 1384, 18:25 عصر
تنها نکته ی باقیمانده:
خاصیت charset فرم خود را برابر با Unicode-UTF-8 قرار دهید و در زمان ذخیره سازی فرم، بر روی علامت فلش رو به پایین کنار دکمه ی Save کلیک کرده، گزینه ی Save With Encoding را انتخاب کنید و از لیست ظاهر شده، گزینه ی

Unicode (UTF-8 with signature) - Codepage 65001

را انتخاب کنید.
موفق باشید.

sh_mohsen taki
دوشنبه 23 آبان 1384, 20:44 عصر
من تا حالا هرچی صفحه درست می کردم charset اونا unicode خالی میکردم و save as اونا unicode1200 ولی الان با کاری که گفته بودید جواب گرفتم
خیلی خیلی ازتون ممنونم
من اگه شما رو نداشتم چیکار میکردم
بازم ممنون