PDA

View Full Version : باز نشدن صفحه html با اینترنت اکسپلورر

mehbod.rayaneh
شنبه 01 بهمن 1390, 13:57 عصر
سلام
من 1 قالب از سایت templatemonster.com دانلود کردم و فارسیش کردم .
الان وقتی میخوام با اینترنت اکسپلورر 8 بازش کنم ارور میده!!!
متن ارور : to help protect your security, internet explorer has restricted this webpage from running scripts or activex control that could access your computer. clic here for option..
باید روی ارور کلیک کنم و allow blocked content ... را بزنم تا بار گذاری بشه!!!
چیکارش کنم ک درست بشه؟؟؟

hamid_shrk
شنبه 01 بهمن 1390, 14:15 عصر
این اتفاق تو چند حالت میوفته و مربوط به سکیوریتی بروزر شما هست.
وجود کدهای جاوا اسکریپت و فلش تو کدتون و یا popup باز شدن یک پیج./که خطای شما واسه جاوا اسکریپت هست احتمالا.
تو internet option از بروزرتون برید تو تب security و level رو پایین بیارید.

Saber Mogaddas
شنبه 01 بهمن 1390, 16:03 عصر
سلام
تو یکی از فایل های js مشکل هست ..تو error نوشته کدوم فایل می تونی شناسایی کنی و رفع کنی خطا رو..
موفق باشی..

mamali-mohammad
شنبه 01 بهمن 1390, 16:32 عصر
این مربوط به مرورگر هست
چون فایل js یا swf داری اول ازت میپرسه اجازه اجراشون رو میدی یا نه !

cyrusthegreat
شنبه 01 بهمن 1390, 19:10 عصر
دوست عزیز

این ارورمشکلی نیست. این به ما میگه که می خواد کد جاوا اسکریپت یا activex توسط این صفحه اجرا بشه. آیا شما این اجازه رو می دین یا نه. همین

Saber Mogaddas
دوشنبه 03 بهمن 1390, 17:17 عصر
این ارورمشکلی نیست. این به ما میگه که می خواد کد جاوا اسکریپت یا activex توسط این صفحه اجرا بشه. آیا شما این اجازه رو می دین یا نه. همین

درسته ولی بازم یکی از فایل های js اش ارور داره..

cyrusthegreat
سه شنبه 04 بهمن 1390, 09:28 صبح
درسته ولی بازم یکی از فایل های js اش ارور داره..

دوست عزیز، شما که خودت کد میزنی، چرا؟ خودت می دونی مرورگرها خیلی از هک هارو خطا تشخیص می دن. حتی توی validator سایت w3c هم کد رو قرار بدی خطا می گیره. چون اونها با یک سری قانون طرف هستن و هک رو نمی فهمن. پس مشکلی نمی تونه باشه عزیز.

somalek
سه شنبه 18 بهمن 1390, 19:20 عصر
با سلام
زمانیکه در صفحات از jquery یا مشابه آن استفاده می کنید اگر به صورت local اجرا کنید همین مشکل را نشان می دهد . برای رفع آن ، یا باید سایت را آپلود کنید در اینترنت یا اینکه یا سرور لوکال روی کامپیوترتان نصب کنید مانند wamp و از طریق این سرور محلی ، صفحه را اجرا کنید .

mehbod.rayaneh
سه شنبه 18 بهمن 1390, 21:53 عصر
ممنونم دوستان با آپلود روی هاست مشکل حل شد :)