PDA

View Full Version : سوال: يك سوال ساده در مورد php

mra1online
یک شنبه 02 بهمن 1390, 12:53 عصر
سلام دوستان
من مي خواهم يك اسكريپت طراحي كنم به طوري كه يك فايل html وجود داشته باشه كه در آن متن زير موجود باشد:
"سلام.به وبسات{site} خوشامديد,نام كاربري شما {user_name} است و ايميل شما {email} است"
.
.
.
و بعد با يك فايل php به جاي كلمه هاي {site} و {user_name} و {email} كلمات مناسب قرار داده شود

فايل html جدا و فايل php جدا باشد

من توانستم براي متني كه يكي از اون كلمات را دارد اسكريپت طراحي كنم و لي اگه كلمات به دو يا چند تا مي رسه گير مي كنم

لطفا كمكم كنيد

soroush.r70
یک شنبه 02 بهمن 1390, 13:00 عصر
خوب شما باید یه فرم ثبت نام و لاگین درست کنی و بعد بیای کاربر که ورود سایت شد کد php

<?
if(!session_is_registered("users"))
{
echo '<span class="cap" dir="rtl"> <a href="signup.php" style="color: rgb(51, 51, 51);">مهمان</a> &nbsp; عزيز به سايت &nbsp; خوش آمدید</span>';
}
else
{
echo '<span class="logout"><a href="index.php?op=logout"> خروج</a></span>';
}
?>

می تونی به جای خروج نام کاربری و میل کاربر رو از دیتابیس فراخوانی کنی

MMSHFE
یک شنبه 02 بهمن 1390, 13:01 عصر
با سلام، اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?319805-%D9%85%D8%B4%D9%83%D9%84-%D8%AA%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%83%D9%84-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8) رو ببینید. موفق باشید.

mra1online
یک شنبه 02 بهمن 1390, 20:21 عصر
واقعا ممنون
ولي منظور من اين ها نبود من فقط مي خواستم با تابع str_replace كلمه ها را جايگزين كنم
همان طور كه گفتم من توانستم يك كلمه را جايگزين كنم ولي وقتي به چند كلمه مي رسم نمي دونم با يد چه كاري كنم

من براي اين كه يك كلمه را جايگزين كنم به شكل زير عمل كردم:

عبارت داخل index.html

<html>
<head>
<title>Test</title>
</head>
<body>
{Title}
<body>
</html>

كد هاي داخل index.php

<?php
$file=fopen("Index.html","r");
while(!feof($file))
{
$line=fgets($file);
$rep= str_replace("{Title}","Welcome",$line);
echo $rep;
}
?>

king-net
یک شنبه 02 بهمن 1390, 21:11 عصر
$text = "سلام.به وبسایت {site} خوشامديد,نام كاربري شما {user_name} است و ايميل شما {email} است ";
$one = array("{site}", "{user_name}", "{email}");
$two = array("تست", "Mojtaba", "example@example.com");
echo str_replace($one, $two, $text);