PDA

View Full Version : مبتدی: ساخت لینک برای نمایش پروفایل

M.KH-SH
یک شنبه 02 بهمن 1390, 19:08 عصر
سلام به دوستان عزیز

از چه طریقی میشه با استفاده از لینک به پروفایل فرد ثبت کرده رفت؟؟؟

مثل::::
http://barnamenevis.org/member.php?220554-M.KH-SH

عدد 220554 و M.KH-SH مشخص کننده من در بانک اطلاعاتی هستش اما سئوال من اینجاست که چطور میشه این لینک و این صفحه رو به وجود آورد

مرسی از راهنمایی شما عزیزان

crazy_1892
یک شنبه 02 بهمن 1390, 21:17 عصر
دوست عزیز این یک کوئری استرینگ هست
عدد میتونه شماره id رکورد شما در بانک
و نام هم نام کاربری شما که با هم جمع شده و با یک - جدا شده
و موقع دریافت اطلاعات بر اساس ای شرط ها می تونی از هم جداشون کنی

البته این برداشت من است

M.KH-SH
دوشنبه 03 بهمن 1390, 00:36 صبح
مرسی از توجه شما دوست عزیز

ولی سئوال اینجاست ::: چطور میشه این لینک و این صفحه رو به وجود آورد

یک سئوال دیگه هم دارم که گویا کسی به اون جواب نداده و یا نمیخواد جواب بده اونم اینه که برای امنیت گذاری بین صفحه اصلی و صفحات کاربری از چه روشی باید استفاده کرد

یک نکته کوچیک::

برای ارتباط با صفحه های پروژه از این کد استفاده میکنم و این کد صفحه مورد نظر منو به صورت یک new tab باز میکنه

Diagnostics.Process.Start("./home.aspx")

میشه این 2 تا سئوال رو کسی جواب بده

مرسی از همه عزیزان

hjran abdpor
دوشنبه 03 بهمن 1390, 00:43 صبح
سلام.
تا امنیت شما چند سطحی باشه ، معمولا امنیت بیشتر در برنامه های تحت وب به SqlIn برمی پرده که اون هم راه حل های داره ، خیلی زیاد در این موورد توضیح داده شده.

اما سوال دوم : مجبور نیستی از اون استفاده کنی ؟ چرا اون روش را میری؟
Responce.Write(Address.aspx)

mahmood_4246
دوشنبه 03 بهمن 1390, 00:44 صبح
کد کاربر به طور معمول توسط خود بانک ساخته میشه از نوه Identy .. حالا با استفاده از اون میتونید به صفحه اطلاعات کاربر کوئری بفرستید .. تو اون صفحه کد خونده میشه و اطلاعات لود میشه .. برای امنیت میتونی از بحث Autnication استفاده کنی

M.KH-SH
دوشنبه 03 بهمن 1390, 00:50 صبح
من برنامه نویس تحت ویندوز هستم و بعد از چند سال امروز نیاز خودمو رو برای یاد گیری طراحی وب احساس کردم
مشکلی در بحث بانک و کوئری گرفتن ها ندارم

مشکل برای تعریف سطح امنیتی برای ورود کاربر هست که به طور غیر مجاز وارد صفحه های دیگه نشه
یعنی اول صفحه ورود اطلاعات کاربری و بعد اجازه دسترسی به بقیه بخش ها

میشه رفرنسی معرفی کنین که دیگه انقدر دنبال نگردم
چون وقتم کمه

خیلی ممنونم

M.KH-SH
دوشنبه 03 بهمن 1390, 01:01 صبح
اما سوال دوم : مجبور نیستی از اون استفاده کنی ؟ چرا اون روش را میری؟
1
Responce.Write(Address.aspx)

از کد شما استفاده کردم ولی متاسفانه کار نکنه و فقط لینک مورد نظر رو بر روی صفحه نمایش میده

M.KH-SH
دوشنبه 03 بهمن 1390, 01:28 صبح
بخش تست خودم که داشتم روش روش ها رو قرار میدادم رو یک جا push کردم و عملا نشون بدم که مشکل چیه

http://mkhsh.somee.com/default.aspx

مشکل اول:::

روی دکمه google.com زمانی که کلیک میشه به جای اینکه به سایت گوگل بره فقط آدرس رو در قسمت بالایی صفحه نمایش میده

کد استفاده شده::::
Response.Write("http://google.com")

مشکل دوم اینه که کاربر بدون وارد کردن اطلاعات میتونه به صفحه home.aspx وارد بشه و صفحه خوام رو ببینه و دیگه از اون صفحه نمیتونه خارج بشه چون دوباره همین مشکل شماره 1 برمیخوره

مشکل سوم اینه که برای امنیت گذاری از کوکی ها استفاده کردم و نام کاربر و کلمه عبور اونو در صورت صحیح بودن وارد 2تا کوکی به نام های user و pass میکنم و در اونجا ذخیره میشه

زمانی که صفحه home.aspx باز شد باید این 2 کوکی رو با اطلاعات بانک خودش چک کنه و در صورت صحیح بودن در این صفحه باقی بماند و در صورت نبودن به صفحه اصلی برگرده

حالا من اینا رو پیاده سازی کردم ولی نتیجه با تئوری خیلی تفاوت داره

نام کاربری ::: admin
کلمه عبور ::: 123

پیشاپیش مرسی از راهنمایی شما عزیزان