PDA

View Full Version : سوال: مشکل در insert کردن اطلات بانک access در هاست

Louai_M
دوشنبه 03 بهمن 1390, 11:38 صبح
با سلام دوستان
کمک فوری
من هنگامی که سایتم را آپلود کردم فایل وب کانفیگ <customErrors> را mode="Off" کردم امام موقعی که اطلاعاتی را می خواهم insert یا delete کنم بازهم همین خطا را می دهد
<customErrors mode="Off"/> ولی برای select هیچ مشکلی ندارد
من از بانک اطلاعاتی access استفاده می کنم

hamid_shrk
دوشنبه 03 بهمن 1390, 11:51 صبح
این خطا ربطی به insert و delete و اینجور چیزا نداره.
کلا باید mode رو on کنید تا این خطا رو نگیرید

Louai_M
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:07 عصر
دوست عزیز اینکار را انجام دادم ولی دوباره همین خطا را داد

mohammad diba
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:10 عصر
دوست عزیز قبله آپلود تویه هاست ببین روی کامپیوتر خودت درسته؟

hamid_shrk
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:11 عصر
اگه سرور ماله خودته که از رو سرور سایت رو فراخوانی کن تا خطاش رو ببینی و گرنه رو IIS چک کن سایتت رو

Louai_M
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:12 عصر
هنگامی که <customErrors mode="Off"/> را انجام دادم موقع insert کردن اطلاعات در بانک خطای زیر را داد
Exception Details: System.Data.OleDb.OleDbException: Operation must use an updateable query.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
ولی همان طور که گفتم با تمامی دستورات مشکل می گیرد الا select

Louai_M
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:13 عصر
دوست عزیز قبله آپلود تویه هاست ببین روی کامپیوتر خودت درسته؟

آره هیچ مشکلی نداره

mohammad diba
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:19 عصر
دوست عزیز احتمالا جدولت کلید اصلی نداره. درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Louai_M
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:23 عصر
دوست عزیز احتمالا جدولت کلید اصلی نداره. درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره توی اکسس کلید اصلی رو مثل اسکیول اگه انتخاب نکنی ارور نمی ده بخاط همین توجه بهش نکردم امام قبلاً هم همین کار ار بدون کلید انجام دادم مگه چقدر تأثیر داره و پس چرا موقع select کردن هیچ خطای نمیده و فقط توی update delete insert خطا می ده

mohammad diba
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:32 عصر
خوب عزیز دل برادر برای تغییر در دیتا نیاز به یک کلید اصلی هست ولی در select داده ها فقط انتخاب می شن.

Louai_M
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:43 عصر
خوب عزیز دل برادر برای تغییر در دیتا نیاز به یک کلید اصلی هست ولی در select داده ها فقط انتخاب می شن.

خوب کلید اصلی تعریف شده چون در اکسس بصورت پیش فرض هست, کلید اصلی تعریف شده بود از قبل