PDA

View Full Version : باركد خوان در نرم افزار

yousef.5008
دوشنبه 03 بهمن 1390, 16:59 عصر
سلام دوستان عزيز

يه نرم افزار مديريت فروشگاه درست كردم . . حالا مي خام به اون باركد خوان (اسكنر دستي) وصل كنم كه با استفاده از آن ، باركد در تكس خاص خودش اضاف بشه ، آيا بايد كد نويسي خاصي انجام بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر كسي بلده ، خواهش مي كنم منو راهنمايي كنه . .

gilas1368
دوشنبه 03 بهمن 1390, 17:01 عصر
نه بارکد خوان نیاز به کدنویسی نداره
فقط برای نمایش بارکد خونده شده باید فوکوس روی اون تکست باکس باشه

Hybrid
دوشنبه 03 بهمن 1390, 17:05 عصر
دوست عزیز همراه هر سخت افزاری چند تا dll هست تا بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی و ازش استفاده کنین و این دستگاه بارکد خوان هم از این قاعده مستثنی نیست...

شما فقط باید فوکوس رو به یه تکست باکس بدین تا دستگاه مقدار رو بریزه تو تکست باکس.

موفق باشید./

crazy_1892
دوشنبه 03 بهمن 1390, 20:58 عصر
سلام دوست عزیز من با بارکدخوان کار کردم برای یک برنامه حضور و غیاب
شما به هیچی به غیر از بارکد خوان نداری
بارکد خوان در هر محیطی کی میشه تایپ کردم(مانند:ورد،اکسل،notepad،tex tvbox) بارکدی که خوانده چاپ میکنه و خودش پس از چاپ اون عدد یک enterهم میکنه پس کار شما را خیلی راحت میکنه

sobhan5968
دوشنبه 03 بهمن 1390, 22:29 عصر
دوست عزیز همراه هر سخت افزاری چند تا dll هست تا بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی و ازش استفاده کنین و این دستگاه بارکد خوان هم از این قاعده مستثنی نیست...

شما فقط باید فوکوس رو به یه تکست باکس بدین تا دستگاه مقدار رو بریزه تو تکست باکس.

موفق باشید./
خوب دوست عزیز اون dll هایی که گفتین همراه دستگاه هست ؟؟؟ اگه هست تو نرم افزار ما کجا باید استفاده بشه ؟؟

sobhan5968
دوشنبه 03 بهمن 1390, 22:35 عصر
دوستانی که تجربه دارن و کار کرده اگه میشه یه خورده واضح تر و مبتدی تر توضیح بدن ممنون میشوم .

یعنی اینکه ما فقط دستگاه بارکدخوان رو به کامپیوتر وصل میکنیم و طبیعتا درایورش رو نصب میکنیم ؟؟؟ درسته تا اینجا ؟؟؟

بعد یعنی چه در برنامه ما که فوکوس روی تکس باکسه یا اینکه مثلا در محیطه افیس وورده بعد دکمه بارکد خوان رو فشار بدیم , دستگاه کدرا خوانده و در قالب یک رشته در افیس یا برنامه ما کپی میکند ؟؟؟

gilas1368
دوشنبه 03 بهمن 1390, 23:12 عصر
نیازی به dll نیست
شما بارکدخوان رو به سیستم وصل کن
فقط زمانیکه شما کالا رو جلوی بارکدخوان می گیری باید حتما و حتما تکست باکسی که قراره بارکد کالا رو نشون بده روش فوکوس باشه
منظورم اینه که نشانگر تایپ توی این تکست باکس چشمک بزنه

yousef.5008
سه شنبه 04 بهمن 1390, 23:52 عصر
دوستان من دستان تک تک شماها دردنکنه بابت راهنمایی هاتون

modern_amin
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 10:58 صبح
اولا dll همراهش داره ولی معمولا نیاز نیست
دوما تو کد پروجکت نمونه کدش هست مشکلت حل شه