PDA

View Full Version : سوال: گداشتن پسورد روی یک فرم

samuel*
دوشنبه 03 بهمن 1390, 22:45 عصر
یه فرم دارم میخوام بره باز کردنش ازم پسورد بخواد میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟
ممنون از همگی

c4soft
دوشنبه 03 بهمن 1390, 23:54 عصر
سلام
دوست عزیز برات یه نمونه گذاشتم که قبلا آقای amirzazadeh برای من زحمتش رو کشیده بودند

royasaz_bam
سه شنبه 04 بهمن 1390, 00:43 صبح
اینم در صورتی که بیش از 3 بار رمز اشتباه وارد شود از برنامه خارج می شود البته همون برنامه است که با اطلاعی از معلومات دوستم samuel* دارم با ترکیب دو تا شرط مشکل ندارند که دوست خوبمون c4soft سعی کردند ساده تر عنوان نمایند

samuel*
سه شنبه 04 بهمن 1390, 20:20 عصر
ممنون الان به بخشی از سوال من جواب داده شد من سوالمو خوب نپرسیدم من رمزی که میخوامو کجا باید تعریف کنم مثلا رمزش 1380 باشه که اینو وقتی وارد میکنم وارد فرم بشم
ممنون

royasaz_bam
سه شنبه 04 بهمن 1390, 21:02 عصر
دوست خوبم این نمونه یک روال بسیار ساده بود که رمز داخل شرط دکمه تعریف شده ولی اگر بخواهی رمز را بدون وارد شدن به نمای ماژول فرم وارد نمایی مسئله کمی پیچیده تر میشه اول اینکه باید جدولی برای ذخیره رمز ایجاد کنی و داخل ماژوا فرم به جای شرط از فرمانهای dloockup یا select sql به همراه recordset استفاده کنی که فرمان dloockup به مراتب ساده تر است در اولین فرست نمونه را برایت میگزارم البته اگر تا اینجا متوجه روال شده باشی

nobinobinobi
سه شنبه 04 بهمن 1390, 21:54 عصر
دوست عزیز از setting پروژه هم میتونی استفاده کنی در ساده ترین حالت.

samuel*
سه شنبه 04 بهمن 1390, 22:08 عصر
نه نمیحوام پیچیده بشه فقط بگید تو اون ماژولی که هست رمزو کجاش بنویسم
الان مثلا توی همین مثالی که گداشنید رمز چیه؟رمز داره یا نه؟

royasaz_bam
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 10:11 صبح
طبق عکس ابتدا فرم 1 را در نمای دیزاین باز کن 81426
سپس برروی دکمه تایید کلیک راست گزینه اول را باز کنی این را میبینی
On Error GoTo Err_Command3_Click
Dim stDocName As String
Dim stLinkCriteria As String
a = Text2.Value
b = Text4.Value
If b < 3 Then
رمز انجاست متونی عوض کنی بدون مربع If a =123 # Then
stDocName = "Form2"
DoCmd.OpenForm stDocName, , , stLinkCriteria
Else
MsgBox "ÑãÒ æÇÑÏ ÔÏå ÇÔÊÈÇå ÇÓÊ", vbInformation, "ÇÎØÇÑ"
Text4.Value = Text4.Value + 1
Text2.SetFocus
End If

Else
MsgBox "ÔãÇ ãÌÇÒ Èå ÇÓÊÝÇÏå äíÓÊíÏ", vbInformation, "ÇÎØÇÑ"
Quit
End If

royasaz_bam
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 10:34 صبح
البته میدونم زود بود که با دستورات و توابعی که گفتم آشنا بشی و الآن تنها تورو سردرگم میکرد ولی ....
همیشه ترس از یاد گرفتن چیزهای جدید است که ماتع یادگیری آنها میشه
این جمله ای بود که دوستمان نبیل عزیز عنوان کرده بود زمانی بود که من تازه با ماژول تاریخ شمسی آقای آزادی آشنا شده بودم و اصلا تمیخواستم حتی ماژوال دیگری را امتحان کنم چه رسد که از اکتیوکس تاریخ استفاده نمایم وقتی با این جمله مواجه شدم
ترس از یادگیری نکات و مسائل جدید
بیشتر که فکر کردم متوجه شدم در زندگیم چقدر به خاطر همین ترس ضرر کردم لذا دیگ غیرتم به جوش آمد سعی کردم تا کار با این اکتیوکس را یاد بگیرم و وقتی به یر انجام رساندم دیدم چقدر کارها را آسان تر میکنه در هر صورت این جمله تاثیر بسزائی برایم داشت نه فقط برای این اکنیوکس بلکه در کلیه مسائل زدگیم

یادمه وقتی که بچه بودم خیلی کوچک مدرسه نمیرفتم دقیفا یادم نیست چند ساله بودم ولی شمردن از یک تا 10 را یاد گرفته بودم و هرجا نیرفتم برای بزرگترها می شمردم و آنها مرا تشویق میکردتد تا اینکه یک نفر خواست به من شمردن بیشتر از 10 را یاد بده وقتی با جمله 11 مواجه شدم دقیقا یادمه وقتی عدد یازده را برام عنوان کرد شاید برای اولیت بار بود که این ترس مرا فرا گرفت و از یادگیری آن امتنا کردم و این مشکل در کلیه مراحل زندگیم با من بوده که باید بگویم خیلی ضرر کردم تا اینکه با این جمله مواجه شدم "ترس از یادگیری مساول جدید است که مانع یادگیری آنها میشه"

"امیدوارم که نبیل عزیز این مطلب را بخونه و متوجه بشه که جمله ها و نکاتی را که گاها به آتها اشاره میکنه میتوانند چقدر تاثیر گزار باشند"

samuel*
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 18:43 عصر
ممنون دوست عزیز امیدوارم بتونم جبران کنم خیلی کمک کردی ممنونننننن

rashidianc
یک شنبه 30 بهمن 1390, 12:16 عصر
ممنون استفاده کردم
فقط یک سئوال اگر من محیط کد این نمونه را پسورد بدم بازم میشه بازش کرد ؟
منظورم اینه که کسی بیاد از برنامه های جانبی برای شکستن رمز استفاده بکنه میتونه یا نه ؟ ممنون

Rasool-GH
یک شنبه 30 بهمن 1390, 15:30 عصر
شما بستن شیفت در اکسس رو جستجو کن . یک نمونه خوب وجود داره
این بهترین راه هست