PDA

View Full Version : حرفه ای: این هم یک آنتی ویروس فوق العاده

mahmood744
سه شنبه 04 بهمن 1390, 14:49 عصر
اين آنتي ويروس را خودم نوشتم.
حدودا همه ويروس ها و تروجانها را پاک مي کته .
شما مي توانيد اين آنتي ويروس را با ديگر آنتي ويروسها ( Eset Nod32 , Kaspersky ,Avira و غير) همزمان با هم نصب کنيد

مزاياي ديگري هم اين آنتي ويروس داره :
1. مي توانيد اجازه ندهيد که کسي به سيستم شما فلش ديسک بزنه (جلو گيري از سرقت برنامه هاي سيستم)
2. مي توانيد مدت زمان خاصي را براي روشن بودن سيستم در روز را تعييت کنيد (ويژه کنترل بازي بچه ها)
3.پاک سازي فايلهاي اضافه سيستم به صورت فوق العاده
4.اسکن خودکار محتوا فلش ديسک ها
5. آپديت از اينترنت
6. درست کردن رجيستر ويندوز به حالت اوليه
7. و غيره ...

در ضمن اگر بد بود به راحتی Uninstall میشه !

http://www.mediafire.com/?443xzcco64bsq50

http://upload-il.net/en/DB10465A22

من منتظر نظرتون هستم

shahabbasic
سه شنبه 04 بهمن 1390, 15:01 عصر
اگر حجم اینترنتم رو به اتمام نبود میگرفتمش ببینم چکار کردی

mahmood744
سه شنبه 04 بهمن 1390, 16:55 عصر
این هم نسخه بدون DotNet Framwork 2 با حجم کم

81370
81371

منتظر نظرارت حرفه ای شما هستم :قلب:

shahabbasic
سه شنبه 04 بهمن 1390, 17:57 عصر
81374
ببخشید یعنی من سیستمم این قدر ویروس داره؟

mahmood744
سه شنبه 04 بهمن 1390, 18:08 عصر
دوست عزیز همین طور که می بینی
برنامه نمی تونه فایل های که در لیست آورده شده را بخواند

این فایل ها را ویندوز هم نمی تونه بخوانه و حتی هر آنتی ویروس دیگری( لطفا امتحان کنید)
این فایل هایی که در لیست آمده خراب است و با هیچ برنامه ای قابل دسترس نیست و مشکل از برنامه نیست

Farid Anti
سه شنبه 04 بهمن 1390, 19:05 عصر
سلام داداش آی دی یاهو تو بده یا ایمیلتو بده چون من هم دارم یک آنتی قوی با وی بی میسازم باهات کار دارم

shahabbasic
سه شنبه 04 بهمن 1390, 20:55 عصر
دوست عزیز همین طور که می بینی
برنامه نمی تونه فایل های که در لیست آورده شده را بخواند

این فایل ها را ویندوز هم نمی تونه بخوانه و حتی هر آنتی ویروس دیگری( لطفا امتحان کنید)
این فایل هایی که در لیست آمده خراب است و با هیچ برنامه ای قابل دسترس نیست و مشکل از برنامه نیست
در هر صورت اگر آنتی ویروس حرفه ایی نباید اینارو لیست کنه

mahmood744
سه شنبه 04 بهمن 1390, 22:24 عصر
چشم , باشه من این مشکل را هم درست می کنم

باز هم منتظر نظرات تون هستم

MahmoodGH
سه شنبه 04 بهمن 1390, 23:10 عصر
جناب عجب پوسته ی قشنگی داره. دستی ساختین ؟!

kitcat_m18
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 02:08 صبح
سلام،
من برنامت رو تست کردم
بزرگترین ایرادی که بهش وارده حجم بسیار زیادیه که از حافظه اشغال می کنه. (برنامه رو بزن آپدیت بشه متوجه منظورم میشی)
دوم کپشن کلیداته که واسه ادمایی با بینایی کم فکر کنم طراحی کردی(می تونی از فونت 72 استفاده کنی :لبخند:)
در قسمت تنظیمات رجیستری هموقتی رو پیغام کلیک می کنم هم یه جورایی سر و ته کپشن ها رو میاره.
اما در کل از قسمت تنظیمات رجیستریش خوشم اومد، ساده اما کاربر پسند.
موفق باشی :لبخندساده:

kitcat_m18
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 02:24 صبح
در ضمن هم پست الان من و هم پست قبلی دوستمون واسه این نیست که نمی تونه فایل رو بخونه برای اینه که تو مسیر های طولانی لوپ می ندازه و گیر می کنه.
این تصویر هم ببینی متوجه منظورم میشی

81412

موفق باشی

shahabbasic
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 13:50 عصر
سلام،
من برنامت رو تست کردم
بزرگترین ایرادی که بهش وارده حجم بسیار زیادیه که از حافظه اشغال می کنه. (برنامه رو بزن آپدیت بشه متوجه منظورم میشی)
دوم کپشن کلیداته که واسه ادمایی با بینایی کم فکر کنم طراحی کردی(می تونی از فونت 72 استفاده کنی :لبخند:)
در قسمت تنظیمات رجیستری هموقتی رو پیغام کلیک می کنم هم یه جورایی سر و ته کپشن ها رو میاره.
:لبخندساده:
همین که نوشته هاش بزرگه ظاهرش رو خراب کرده
Tahoma -Regular- 10 عالیه

mahmood744
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 16:47 عصر
دوستان عزیز از نظراتتوم متشکرم :لبخندساده:
متاسفانه من دوست دارم که فونتهای برنامه بزرگ باشه (به چشم فونت ها رو کوچیک می کنم)
نسخه اصلاح شده اش را امشب آپدیت می کنم

در ضمن راه حلی برای باز کردن فایلهایی که مسیر آنها بیشتر از 256 کاراکتر مباشد هست .:متفکر:

ra0661
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 17:04 عصر
داداش ها سورسش كجاست

joker
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 19:26 عصر
داداش ها سورسش كجاست

چيزاي خوش خوراك را توي يخچال نگه ميدارن :)

در ضمن راه حلی برای باز کردن فایلهایی که مسیر آنها بیشتر از 256 کاراکتر مباشد هست
متغيير مسير را از چه نوعي تعريف كردي ؟ اگه WideString باشه طول رشته آدرس مسير محدوديت 255 كاراكتري نداره برات

mahmood744
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 19:29 عصر
سلام این هم آپدیت جدید برنامه

81461
81462

شما نیز می توانید از طریق خود برنامه از اینترنت آپدیت کنید

من منتظر نظرات سازنده شما هستم :چشمک:

SlowCode
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 22:08 عصر
هنگام باز کردن برنامه خطا میده!!! مشکل از چیه؟

ra0661
جمعه 07 بهمن 1390, 17:14 عصر
چيزاي خوش خوراك را توي يخچال نگه ميدارن :)

متغيير مسير را از چه نوعي تعريف كردي ؟ اگه WideString باشه طول رشته آدرس مسير محدوديت 255 كاراكتري نداره برات

دادا تو این بخش ک زده قسمت vb6 خوب باید سورس را میگذاشت
یا میتونست جای دیگه محصولش را ارائه بده

mahmood744
شنبه 08 بهمن 1390, 17:11 عصر
سلام به دوستان عزیز

این هم آپدیت جدید ( به نظرم مشکلات دیگه حل شد)
http://www.mediafire.com/?hgphklgmqcp4ygm 'حجم 1 مگابایت WNA_3_90_11_185.zip
http://www.mediafire.com/?v9v2xsc7xjnpawp 'حجم 27 مگابایت NAntiViruse3 Setup.zip

دوستان عزیز : شما سورس هر قسمت از برنامه را بخواهید من در اختیارتان میگذارم
لذا منتظر نظرات شما هستم
با تشکر و عذر خواهی از اینکه وقت شما را گرفتم .

Farid Anti
شنبه 08 بهمن 1390, 19:39 عصر
سورس کامل قسمت آپدیت رو میخواستم

night_secret
شنبه 08 بهمن 1390, 20:29 عصر
بعضی از ویروس ها رو نمیشناسه !!!

mahmood744
یک شنبه 09 بهمن 1390, 02:34 صبح
بعضی از ویروس ها رو نمیشناسه !!!
امکان نداره !
اما خوشحال می شوم اسم آن ویروس را بگوید :متعجب:

در این برنامه 2 تا فایل هست :
1. ListVirus_File.TXT
که خودتون می تونین اسم ویروس های جدید را به آن اضافه کنید

2. ListNoVirus_File.TXT
یک فایل را از حالت ویروس خارج کنید

mahmood744
یک شنبه 09 بهمن 1390, 02:50 صبح
این هم یک برنامه که خودم نوشتم و به صورت خط فرمان دانلود می کنه و می توانید برای تمامی برنامه ها استفاده کنید
توجه : فقط اگر خواستید فایل EXE را آپلود کنید بهتر است پسوند آن را عوض کنید . چون بعضی سایت ها نمی گذارند شما فایل با پسوند EXE را دانلود کنید :متفکر:
لذا بهتر است پسوند فایل را در اینترنت DLL و یا ZIP , ... قرار دهید و سیس بر روی سیستم خودتان پسوند آن را EXE کنید

81635
81634

موفق باشید :چشمک:

Gharibi.co
دوشنبه 22 خرداد 1391, 19:31 عصر
دوست عزيز ميشه دليل استفاده از vb6 رو براي اين كار توضيح بدي ؟ دليل خاصي داشته يا فقط به دليل تسلط بر اين زبان بوده و يا اينكه چرا مثلا با #c كار نكردي؟

aliman12
دوشنبه 22 خرداد 1391, 23:36 عصر
دوست عزيز ميشه دليل استفاده از vb6 رو براي اين كار توضيح بدي ؟ دليل خاصي داشته يا فقط به دليل تسلط بر اين زبان بوده و يا اينكه چرا مثلا با #c كار نكردي؟
ویژوال بیسیک 6 سرور مطلق سی شارپ است

Gharibi.co
سه شنبه 23 خرداد 1391, 16:10 عصر
ویژوال بیسیک 6 سرور مطلق سی شارپ است
منطق و دليل شما چيه براي اين حرف ؟

night_secret
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 23:50 عصر
جالب شد از چه نظر میگید که بهتره من که هیچ بهتری نمیبینم

aliman12
پنج شنبه 25 خرداد 1391, 01:18 صبح
1- راحتی کار
2- نزدیک تر بودن به زبان آدمی و قابل فهم بودن
3- عدم نیاز برنامه هایش به نت فریم ورک برخلاف سی شارپ
4- سایز کم تر برنامه ها بعد از کامپایل نسبت به سی شارپ
5- سرعت اجرای بالاتر خود نرم افزار ویژوال بیسیک
6- انجام عمیات با دستورات کمتر (در سی شارپ هر چیز ساده ای رو باید اول از کتابخونش فراخوانی کنی یا از کلاس مربوطه)
7- آموزش راحت تر
8- سازگاری برنامه هایش با تمام نسخه های ویندوز من جمله ویندوز جدید 8 ( از وین 98 گرفته تا 8)
9- موجود بودن منابع آموزشی زیاد
10- و صدها برتری دیگری که VB6 نه تنها نسبت به سی شارپ بلکه نسبت به تمام زبان های برنامه نویسی دارد

جالبه بدونید مایکروسافت بعد از انتشار سی شارپ تازه متوجه مشکلات بسیارش شد اما ویژوال بیسیک 6 موفقیت بزرگی برای این ابر شرکت نرم افزاری محسوب میشه

سید حمید حق پرست
سه شنبه 30 خرداد 1391, 00:31 صبح
1- راحتی کار
2- نزدیک تر بودن به زبان آدمی و قابل فهم بودن
3- عدم نیاز برنامه هایش به نت فریم ورک برخلاف سی شارپ
4- سایز کم تر برنامه ها بعد از کامپایل نسبت به سی شارپ
5- سرعت اجرای بالاتر خود نرم افزار ویژوال بیسیک
6- انجام عمیات با دستورات کمتر (در سی شارپ هر چیز ساده ای رو باید اول از کتابخونش فراخوانی کنی یا از کلاس مربوطه)
7- آموزش راحت تر
8- سازگاری برنامه هایش با تمام نسخه های ویندوز من جمله ویندوز جدید 8 ( از وین 98 گرفته تا 8)
9- موجود بودن منابع آموزشی زیاد
10- و صدها برتری دیگری که VB6 نه تنها نسبت به سی شارپ بلکه نسبت به تمام زبان های برنامه نویسی دارد

جالبه بدونید مایکروسافت بعد از انتشار سی شارپ تازه متوجه مشکلات بسیارش شد اما ویژوال بیسیک 6 موفقیت بزرگی برای این ابر شرکت نرم افزاری محسوب میشه

سلام
درسته وی بی قدرت داره اما نه به اندازه #c . شما راحت تلبید که میگید فهم بهتر . اگه راست میگید باید not32 هم از این به بعد با وی بی بنویسن . بی مدرک صحبت نکنید .(منو یاد شهاب بیسیک میندازید ، شاید خودشم
باشید)

از خودتون بی زحمت حرف در نیاورید (حق دارید چون تو وی بی تازه کارید ، تازه کارها همیشه اینجوری میزنن) . از این به بعد مایکروسافت باید روی به vb بیاورد

دوستان درسته وی بی کارهای زیادی میکنه اما این کارها به خاطر راحت بودنشه وگرنه شما بیا #c یا بخصوص delphi بخون ببین چه کارها که نمیشه باهاش کرد . مخصوصا delphi که دارم نرم افزار ستاب ساز مینویسم که با وی بی امکان داره اما نه مثل delphi ، قویترین زبان هم خوانواده c هستن . مثلا خود شما بیا با وی بی یه ستاب ساز بساز اونوقت اگه بگید ماست سیاهه بهتون باور میکنم

یا علی (ع)

star_star
سه شنبه 30 خرداد 1391, 09:52 صبح
داداش دلت خوشه انتی ویروس ساختی ؟؟؟؟!!!!!
آنتی ویروسی که با File name ویروسارو بشناسه که انتی ویروس نمیشه !!!!!!
باید مثل Bit Difender بیاد تمام کد های برنامه رو آنالیز کنه بعد اگه تشخیص داد این برنامه میتونه به سیستم و ویندوز صدمه بزنه جلوش رو بگیره !!!!!

mahmood744
یک شنبه 22 بهمن 1396, 14:20 عصر
داداش دلت خوشه انتی ویروس ساختی ؟؟؟؟!!!!!
آنتی ویروسی که با File name ویروسارو بشناسه که انتی ویروس نمیشه !!!!!!
باید مثل Bit Difender بیاد تمام کد های برنامه رو آنالیز کنه بعد اگه تشخیص داد این برنامه میتونه به سیستم و ویندوز صدمه بزنه جلوش رو بگیره !!!!!

سلام به دوست عزیزم
برنامه 100 درصد هوشمند بوده و ویروس ها را با کدهای اسمبلی که داخلشون نوشته شده پیدا می کنه و دقیقا این مواردی که شما فرمودین را رعایت می کند:تشویق:
این آنتی ویروش آنقدر هوشمند است که بنظرم حتی احتیاج به آپ دیت هم نداشته باشد و با الگوریتم اجرایی فایل ویروس را پیدا می کند:چشمک:
بعنوان مثال یک فایل ویروس رو نامش رو عوض کنید و یا حجمش رو عوض کنید باز هم تشخیص میده
روش این آنتی ویروس برای پیدا کردن ویروس استفاده از کد های خطر ناک در اسمبل فایل اجرایی می باشد نه اسم فایل
و غیره
(فقط فایل autorun به صورت خودکار پاک می کند)

این دو تا فایل زیر خالی هستند و به کاربر اجازه دادم به صورت دستی ویروس ها را معرفی و یا امن قرار دهند
1. ListVirus_File.TXT
2. ListNoVirus_File.TXT
این چنین امکانی در همه آنتی ویروس ها وجود دارد.
فقط پیدا کردن ویروس با لیست نام ویروس هایی که کاربر معرفی میکند طنز است , ! ! ! بقول شما مسخره است:قهقهه:

ROSTAM2
دوشنبه 23 بهمن 1396, 06:13 صبح
سلام . خست نباشي . همت كردي چنين برنامه اي نوشتي . من هنوز برنامه رو نديدم . ولي خودم يكي طراحي كردم دارم ويروسا رو بهش معرفي مي كنم. سوال اينجاست: ويروس ها از كجا بدست اومدن ، چند نوع ويروس رو شناسايي مي كنه و نامگذاري ويروسها ب چ شكل هستش.

virusinfo
چهارشنبه 17 بهمن 1397, 04:53 صبح
مگه آنتی ویروس نوشتن همینطوریه ؟

ترندمیکرو : تاسیس 1988 > 6000 کارمند > دارای 12 آزمایشگاه

سیمنتک : خوب این شرکت بخشهای زیادی داره و جوری شناخته شده که نیازی به معرفیش نیست.

اگر آنتی ویروس معتبرو باکیفیت نصب بشه. به خوبی از سیستم حفاظت میکنه.

از طرفی روی هر سیستم توصیه میشه فقط و فقط ی نرم افزار امنیتی و ضد ویروس نصب بشه.

بهر صورت موفق باشید

www.pc3enter.tk
چهارشنبه 17 بهمن 1397, 22:47 عصر
بله فقط به تاریخ پست نگاه کنو نظر بده