PDA

View Full Version : سوال: گزارش گيري در vb.net

omidquest
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 17:50 عصر
سلام
من يه برنامه دارم كه اطلاعات پرسنلي يه گروهي رو گرفته و توي ديتا بيس ريخته
حالا براي چاپ كارت شناسايي بايد چه كار كنم ؟؟ تاجايي كه ديدم بايد برم سراغ برنامه هاي گزارش نويسي!!
ممكنه منو راهنمايي كنيد
يه برنامه گزارش نويسي به من معرفي كنيد كه اولا
با فارسي مشكل نداشته باشه
2- با vb.net همخوني داشته باشه
3- كار كردن با اون راحت باشه

Hybrid
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 18:04 عصر
سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه.. به نظر من از کریستال ریپورت استفاده کن چون کار کردن باهاش خیلی خیلی راحته و کارت رو سریع راه میندازه...

موفق باشید./

omidquest
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 18:27 عصر
دوست عزيز سلام
ممنون از توجه شما
وقتي محيط ويژوال رو باز ميكنيم توي فرم ها خودش يه كريستال ريپورت داره اون كافيه يا بايد نرم افزار كامل كريستال رو نصب كنم؟

Hybrid
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 18:34 عصر
نه در ویژال استودیو 2010 کریستال ریپورت به صورت توکار وجود نداره باید اونو دانلود و نصب کنین بعد از اون به طور خودکار به ویژوال استودیو 2010 اضافه میشه و میتونین ازش استفاده کنین...Crystal Report Sap for Visual Studio 2010 دانلود و نصب کنین.

موفق باشید./

shadi khanum
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 22:36 عصر
crystall نرم افزار خوبیه . من هم خودم استفاده میکنم ولی ابزارهای گزارش سازی دیگه هم هست که هر کدوم خوبی و بدی خودش رو داره. باید ببینی کدوم بیشتر به دردت میخوره مثلا fastreport,StimulSoft,ActiveReport,..
اگه تو همین سایت به بخش ابزراهای گزارشگیری بری خیلی کمکت میکنه
موفق باشی

sh2007
جمعه 07 بهمن 1390, 09:58 صبح
من توی VS 2008 با کریستال کار کردم و الان توی VS 2010 با STIMLUSOFTREPORT دارم کار می کنم واقعا از کریستال راحتتر و سبک تره

klinton
شنبه 08 بهمن 1390, 02:13 صبح
کریستال رپورت بهترین انتخاب شماست.

parsaid
شنبه 08 بهمن 1390, 08:02 صبح
کریستال ریپورت به نظر من راحت تره

GGRRSS_2
یک شنبه 09 بهمن 1390, 15:22 عصر
من يه برنامه دارم كه اطلاعات پرسنلي يه گروهي رو گرفته و توي ديتا بيس ريخته
حالا براي چاپ كارت شناسايي بايد چه كار كنم ؟؟ تاجايي كه ديدم بايد برم سراغ برنامه هاي گزارش نويسي!!
ممكنه منو راهنمايي كنيد
يه برنامه گزارش نويسي به من معرفي كنيد كه اولا
با فارسي مشكل نداشته باشه
2- با vb.net همخوني داشته باشه
3- كار كردن با اون راحت باشه
سلام
چاپ كارت هاي شناسايي كه جديد صادر مي شود از جنس pvc است و از چاپگرهاي مخصوص روي كارت pvc استفاده ميشود كه هنگام خريد اين نوع چاپگر نرم افزاري دارد كه امكان ارتباط با فابلهاي تكس و بانكهاي اطلاعاتي را دارد كار با آن بسيار ساده و راحت است امكانات طراحي كارت و چيدمانهاي عكس و متنهاي ديگر را نيز دارد اگر هم به شركتهايي كه خدمات چاپ روي كارت pvc را ميدهند مراجعه نماييد معمولا اطلاعات شما را روي بانك اطلاعاتي يا فايل اكسل ميگيرند و يك بك گراند هم كه تصوير است ميگيرند و روي كارت چاپ ميكنند
اگر شما چاپ روي كاغذ را مي خواهيد از PrintPreviewControl قسمت printing خود vb.net استفاده نماييد راحترين كار است

shahrokh_nazari
جمعه 14 بهمن 1390, 19:38 عصر
من هم نظرم اینه ..بهترین انتخاب شما کریستال ریپورته

swallow.pa
جمعه 14 بهمن 1390, 20:23 عصر
نظرتون در رابطه به stimulsoft report چیه