PDA

View Full Version : پیغام خطای System.ArgumentException was unhandled

Hajivandian
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 19:15 عصر
سلام، کسی میتونه کمک کنه این ارور رو برطرف کنم

System.ArgumentException was unhandled
Message=Assembly 'E:\Projects\C#%5CWordpad%5CWordpad%5Cobj%5CDebug% 5CWordpad.dll' could not be found. Ensure the path is correct.
Source=UserControlTestContainer
StackTrace:
at Microsoft.VisualStudio.Tools.UserControlTestContai ner.UserControlTestContainer_Load(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnCreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ScrollableControl.WndProc(Mes sage& m)
at System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.O nMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.W ndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.DebuggableCallba ck(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
at System.Windows.Forms.SafeNativeMethods.ShowWindow( HandleRef hWnd, Int32 nCmdShow)
at System.Windows.Forms.Control.SetVisibleCore(Boolea n value)
at System.Windows.Forms.Form.SetVisibleCore(Boolean value)
at System.Windows.Forms.Control.set_Visible(Boolean value)
at System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.Run MessageLoopInner(Int32 reason, ApplicationContext context)
at System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.Run MessageLoop(Int32 reason, ApplicationContext context)
at System.Windows.Forms.Application.Run(Form mainForm)
at Microsoft.VisualStudio.Tools.UserControlTestContai ner.Main(String[] args)
InnerException:

من یه کنترل سفارشی درست کردم، در حالت عادی مشکلی نیست ولی وقتی پوشه پروژه رو به جای دیگری غیر از جای اولش منتقل میکنم، موقع اجرا این ارور رو بهم میده.
کسی نظری نداره ؟

group45
جمعه 07 بهمن 1390, 22:29 عصر
سلام
میگه که نمیتونه فایل دی ال ال به اسم 5CWordpad.dll رو پیدا کنه .شاید فایل رو از یه جای دیگه میخونه و کنار فایل اصلیش کپی نشده.

Hajivandian
جمعه 07 بهمن 1390, 22:37 عصر
با تشکر از شما که لااقل جواب دادید! اینو میدونم که میگه این فایل رو پیدا نمیکنم. مسأله اینجاست که همونطور که گفتم پروژه من در حقیقت یه یوزر کنترل سفارشیه و این فایلی که پیدا نمیکنه همون فایل اصلی پروژمه!
اگه پروژه رو به مسیر قبلیش برگردونم مشکلی نیست ولی وقتی جا به جاش میکنم این مشکل پیش میاد
برایه اینکه مشکل من رو بهتر درک کنید یه پروژه از نوع Control Library ایجاد کنید بعد از اجرا کردن کل پوشه پروژه رو به یه جایه دیگه منتقل کنید بعد دوباره پروژه رو اجرا کنید این ارور به نمایش درمیاد!

group45
جمعه 07 بهمن 1390, 22:47 عصر
شما دی ال ال رو چطوری به برنامت اضافه کردی؟

Hajivandian
جمعه 07 بهمن 1390, 22:56 عصر
برنامم خودش دی ال اله

AliSaeedi_v
جمعه 07 بهمن 1390, 23:00 عصر
سلام شما جایی ادرس برای دسترسی به این فایل دادین؟یه کپی از این فایل توی پوشه دیباگ بزارین و امتحان کنیین

Hajivandian
جمعه 07 بهمن 1390, 23:02 عصر
بابا به خدا بلدم با فایل هایه دی ال ال بدون مشکل کار کنم. مشکل از جایه دیگس یه بار دیگه بخونید چی نوشتم

group45
جمعه 07 بهمن 1390, 23:03 عصر
آهان،فکر کردم دارید از یه دی ال الی که خودتون ساختید تو یه برنامه دیگه استفاده میکنید.
من امتحان نکردم هنوز چون رو پی سی اکسپرس نصب کردم. ولی رو لپ تاپ استودیو نصب دارم .یه نگاهی میکنم و میگم،منتظر باشید

group45
جمعه 07 بهمن 1390, 23:20 عصر
تست کردم (یه پروژه ساختم و جاشو عوض کردم و دوباره بازش کردم) هیچ مشکلی نداشت.
یه پروژه جدید امتحانی بساز دوباره ببین دوباره اینجوری میشه یا نه؟؟؟؟؟

Hajivandian
جمعه 07 بهمن 1390, 23:21 عصر
آقا از همگی ممنون که همراهی کردن مشکلم حل شد برا بقیه می نویسم که قضیه از چه قرار بود تا بدونن
من یه پروژه از نوع Windows Form Control Library ساختم در حالت عادی که اجرا می کردم مشکلی نداشت ولی وقتی جابه جاش میکردم به این ارور برخورد میکردم
ولی قضیه از جایه دیگه آب می خورد من پروژم رو تو یه پوشه به نام C# منتقل می کردم و مشکل این بود که تو نام پوشه از شارپ استفاده شده به این خاطر بود که جواب نمیداد حالا شاید این یه باگ تو ویژوال استادیو باشه !!!!

zarrinnegar
جمعه 07 بهمن 1390, 23:31 عصر
من هم تست کردم و مشکلی نداشتم

توی تمام قسمتهای ویژوال اینجوریه مثلا اگر شما ابزار dev رو نصب کنید و کلمه Dev برای سیستم تعریف بشه و شما یک پروژه با نام Dev ایجاد کنید یه گیرهایی میده که سرو ته نداره