PDA

View Full Version : گزارش گیری با استیمول ریپورت

F.zeinali
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 20:36 عصر
سلام دوستان
خودم می دونم که جای این تاپیک تویه این تالار نیست ، اما همین سوالو در تاپیک مربوطه مطرح کردم اما متاسفانه کسی جواب نداد و من مجبور شدم اینجا مطرح کنم ، از مدیر تالار هم می خوام که این تاپیکو حذف نکنه(خواهشا)

اما سوال من

من یه برنامه نوشتم که برای گزارش گیریش از استمال ریپورت استفاده کردم ، حالا برای برنامه یه ستاپ ساختم
که به خوبی در سیستم دیگه اجرا میشه اما اون قسمت از برنامه که مربوط به استیمال ریپورت میشه اجرا نمیشه
در هنگام ساخت ستاپ یه سری file تویه پوشه Releaseبود که اضافه کردم چندتا DLLهم بود که مربوط بود به استمال ریپورت اونا هم اضافه شدند(وقتی که فایل های تویه پوشه Release رو ADD کردم)
اما با این وجود در برنامه قسمت مربوط به استمال ریپورت اجرا نمیشه!!!
دوستان من وقت زیادی ندارم و تا چند روز دیگه باید برنامه رو برسونم دست مشتری
خواهشا کمک کنید
با تشکر

ali_habibi1384
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 23:36 عصر
فايلهاي MSM مربوط به ريپورت رو هم از سايت خودش دانلود كن و توي كامپيوتر مقصد نصب كن

F.zeinali
جمعه 07 بهمن 1390, 00:06 صبح
فايلهاي MSM مربوط به ريپورت رو هم از سايت خودش دانلود كن و توي كامپيوتر مقصد نصب كن

دوست عریز میشه لینک بدین؟
ممنون

ali_habibi1384
جمعه 07 بهمن 1390, 00:31 صبح
راهمايي كردم عزيز لينك با خودت. من با استيمول كا نكردم اما ميدونم مثل كريستال ريپورت بايد MSM هاشو نصب كني.
چيز عجيبي نيست خودت ميتوني بري دنبالش.

amir3321
شنبه 08 بهمن 1390, 12:14 عصر
ببین برا ی ساخت SETUP ابتدا در همان SOLUTION یک پروژه جدید از نوع setup wizard اضافه کن در ویزارد اجرا شده بعد از دو بار next در صفحه سوم گزینه project output from (project name) رو انتخاب کن و تائید تمام
ابتدا پروژه را یک بار build کن و سپس setup رو build کن دیگه نیاز به هیچ کار دیگه ای نداری در prerequisites هم هر چی لازم داری اضافه کن مثل net که خودش اضافه می کنه
در ضمن چک کن ببین تمام references های stimul رو قبلا اضافه کردی یا اگه نمی دونی کدوم رو باید اضافه کنی همه dll ها ی اون رو اضافه کن
با این کار نیاز به نصب و کپی هیچ فایل اضافه ای نداری حتی برای stimul

hassanmosavi
دوشنبه 06 شهریور 1391, 12:12 عصر
سلام یه سوال داشتم
من یه تکس به گزارش اضافه میکنم و
TxtValue.AutoWidth = true;
TxtValue.text="ddd";
قرار میدم حالا وقتی میگم
wid=TxtValue.Width
صفر بر میگردونه؟
چطوری مقدار
width رو بدست بیارم