PDA

View Full Version : کارکردن hyperlink وقتی کوئری دارای پارامتر باشه

majid784
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 23:12 عصر
سلام دوستان
وقتی از هایپرلینک استفاده میکنیم فقط در صورتی کار میکنه که همونجایی که تعریفش میکنیم NavigateUrl رو به یک page ست کنیم. اگه در این url بخوایم پارامتر بزاریم یا اینکه بخوایم NavigateUrl از یک تابع در code behind به دست بیاریم دیگه کار نمیکنه. چیکار باید بکنم. چون من میخوام وقتی رو لینک کلیک میکنم به querystring صفحه ای که میخوام برم پارامتر بفرستم.

hjran abdpor
جمعه 07 بهمن 1390, 02:50 صبح
سلام.
این لینک را ببیند نمونه کار اموزشی است :
http://stackoverflow.com/questions/3335200/how-to-place-a-hyperlink-field-in-a-web-page-at-runtime

majid784
جمعه 07 بهمن 1390, 19:14 عصر
من دقیقا از همین روشی که توی این لینک گفته شده بود استفاده کردم ولی کار نکرد. یعنی تعریف hyperlink رو به صورت زیر نوشتم :

<asp:HyperLink ID="HyperLink1" runat="server" NavigateUrl= '<%# string.Format("ImportReport.aspx?schoolId={0}", Request["schoolId"]) %>'
Style="text-decoration: underline; color: blue;">ثبت گزارشهای عمومی</asp:HyperLink>

hjran abdpor
جمعه 07 بهمن 1390, 21:19 عصر
باید اون مقداری را هم از طریق QueryString ارسال کنی؟؟؟؟ من برنامه را تست کردم مشکلی نداشت.

majid784
جمعه 07 بهمن 1390, 23:03 عصر
باید اون مقداری را هم از طریق QueryString ارسال کنی؟؟؟؟ من برنامه را تست کردم مشکلی نداشت. چه جالب! ولی من اینجا دارم اینجوری مینویسم اجرا نمیشه!
آره حتما باید از از طریق QueryString ارسال کنم. موضوع اینکه اگر توی navigateurl هر چیزی جز آدرس دقیق یک page بنویسم یعنی اینکه برای اون page پارامتر بزارم یا از کد #C استفاده کنم اجرا نمیشه.