PDA

View Full Version : ضرب دو فیلد در Gridview تلریک !!!

djhooman
جمعه 07 بهمن 1390, 03:18 صبح
سلام ...
دوتا سوال دارم در مورد گرید ویو تلریک....

1) تو یه تکست باکس ( تو فایل پیوست توضیح دادم ) اگر بخوام نام کاربری که تو User Attentication خود .net رو توی تکست باکس اقدام کننده اتومات وارد بشه چیکار باید کنم ؟؟؟

2) من میخوام توی فیلد هام که دارم پر میکنم دوتا فیلدم که عددی هستن رو در هم دیگخ ضرب کنم ...

یعنی یه فیلد مبلغ خام داریم ، یه فیلد ارزش افزوده ، یه فیلد جمع کل به همراه ارزش افزوده ...

مبلغ ارزش افزوده بصورت اتوماتیک با توجه به مبلغی که در فیلد مبلغ خام وارد میشه محاسبه میشه ...

یعنی مثلا 200.000 ریال در فیلد مبلغ خام وارد میشه که فیلد ارزش افزوده غیر قابل ویرایش هست و اتومات فیلد مبلغ خام رو * 0.04 میکنه و فیلد ارزش افزوده هم محاسبه میشه اتوماتیک و فیلد جمع کل هم جمع مبلغ خام + ارزش افزوده می باشد ....

من توی Windows Application خیلی راحت محاسبات و انجام میدادم و مشکلی نداشتم ، اما الان چون با کامپوننت Telerik دارم همه عملیات درج و حذف و ویرایش و انجام میدم اصلا نمیدونم کد ها رو توی چه رویداد هایی باید بذارم که تا توی فیلد مبلغ خام عدد وارد شد ، اتومات محاسبه کنه ...

عکس گریدویو رو گذاشتم ببینید ....
81538

vahid.ch013
جمعه 07 بهمن 1390, 13:32 عصر
1:
textbox1.text= User.Identity.Name.ToString();

parvizwpf
جمعه 07 بهمن 1390, 16:07 عصر
چه کدی نوشتی برای محاسبات؟

djhooman
جمعه 07 بهمن 1390, 23:55 عصر
چه کدی نوشتی برای محاسبات؟

arzeshafzodetextbox.text = mablagh.text * 0.04
jamekolltextbox.text = arzeshafzodetextbox.text + mablagh.text

parvizwpf
شنبه 08 بهمن 1390, 00:40 صبح
بدون تبدیل به int64?

djhooman
شنبه 08 بهمن 1390, 22:22 عصر
آره ... مگه چیه ؟؟

EnKamran
یک شنبه 09 بهمن 1390, 01:25 صبح
آره ... مگه چیه ؟؟

مهندس شما داری یک استرینگ رو در یک عدد ضرب میکنی، درسته که توی تکست باکس مبلغ یک عدد وارد میشه اما سیستم اینو نمیفهمه اون رو یک رشته حساب میکنه، اول به int64 تبدیلش کن بعد ضرب کن :
arzeshafzodetextbox.text = Convert.ToInt64(mablagh.text)* 0.04