PDA

View Full Version : سوال: سلام دنبال یه کتاب مرجع کامل C# میگردم که C# بالاتر از 2008 رو آموزش بده؟

samadblaj
جمعه 07 بهمن 1390, 02:19 صبح
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
سلام دنبال یه کتاب مرجع کامل C# میگردم که C# بالاتر از 2008 رو آموزش بده؟؟؟ هر چی جدیدتر بهتر؟
:قلب:

senaps
جمعه 07 بهمن 1390, 03:37 صبح
فارسی؟! نگرد نیست!!!
انگلیسی؟!
c# 2010 and the .net 4 platform apress
beginning c# object-oriented programming apress
c# 2010 for dummies
c#2010 for programmers deitel
beginning visual c# (2010) wrox

این سه تا انتشارات همراه اون دامی!! بهترین کتاب هایی هستن که من دارم و استفاده کردم....مرجع هستن همونجوری که خواستین و کلیات رو بهتون یاد میدن....از دابیو پی اف و وین فرم گرفته تا ASP و شی گرایی و .....
برای مسائلی که میخواین در اینده روشون زوم کنین،کتاب های دیگه ای رو باید بگردین و پیدا کنین!

samadblaj
جمعه 07 بهمن 1390, 04:57 صبح
فارسی؟! نگرد نیست!!!
انگلیسی؟!
C#‎‎ 2010 and the .net 4 platform apress
beginning C#‎‎ object-oriented programming apress
C#‎‎ 2010 for dummies
C#‎‎2010 for programmers deitel
beginning visual C#‎‎ (2010) wrox

این سه تا انتشارات همراه اون دامی!! بهترین کتاب هایی هستن که من دارم و استفاده کردم....مرجع هستن همونجوری که خواستین و کلیات رو بهتون یاد میدن....از دابیو پی اف و وین فرم گرفته تا ASP و شی گرایی و .....
برای مسائلی که میخواین در اینده روشون زوم کنین،کتاب های دیگه ای رو باید بگردین و پیدا کنین!
ممنونم دوست عزیز بابت کمکت :قلب: واقعا یعنی کتاب فارسی پیدا نمیشه :متعجب: الان 4 سال از ورژن 2008 می گذره :گریه:
انگلیسیش دردسر داره ولی بازم بهتر از هیچ...
حالا کدومش بهتر و کاملتره می خوام از متغییر بگه تا ...؟؟
step to step c# وجود نداره تو ایران؟؟

md_davari
جمعه 07 بهمن 1390, 10:22 صبح
واقعا یعنی کتاب فارسی پیدا نمیشه :متعجب: الان 4 سال از ورژن 2008 می گذره :گریه:
انگلیسیش دردسر داره ولی بازم بهتر از هیچ...

احتراما باید به شما پیشنهاد کنم که به هیچ وجه دنبال کتاب برنامه نویسی فارسی نگرد و خودت را به آنها عادت نده زیرا که اولا کتابهای فارسی نواقص زیادی دارند و سطح آنها پایین است، ثانیا اگه شما بخواهید همیشه به روز باشید و گام به گام با پیشرفت های تکنولوژی به پیش برید، هیچگاه با منابع فارسی که همیشه با تاخیر چند ساله منتشر میشه نمیتونید به روز باشید.
پس از همین الان خودت را به مطالعه منابع زبان اصلی عادت بده و باور کن که اصلا هم سخت و مشکل نیست. سختی اون دو روز اولش است و بعد برات روان میشه
موفق باشی!

samadblaj
جمعه 07 بهمن 1390, 12:06 عصر
احتراما باید به شما پیشنهاد کنم که به هیچ وجه دنبال کتاب برنامه نویسی فارسی نگرد و خودت را به آنها عادت نده زیرا که اولا کتابهای فارسی نواقص زیادی دارند و سطح آنها پایین است، ثانیا اگه شما بخواهید همیشه به روز باشید و گام به گام با پیشرفت های تکنولوژی به پیش برید، هیچگاه با منابع فارسی که همیشه با تاخیر چند ساله منتشر میشه نمیتونید به روز باشید.
پس از همین الان خودت را به مطالعه منابع زبان اصلی عادت بده و باور کن که اصلا هم سخت و مشکل نیست. سختی اون دو روز اولش است و بعد برات روان میشه
موفق باشی!
آقای md_davari بسیار ممنونم از راهنمایتون بیشتر برام جنبه روان شناسی داشت و انگیزه ام بیشتر شد آره از منابع اصلی استفاده می کنم، هم برای روان شدن زبان و هم برای بروز شدن ...
امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید :قلب:

senaps
جمعه 07 بهمن 1390, 14:26 عصر
البته کتاب هاشمیان هست....ولی ترجمه ی :
C#‎‎‎2005 for programmers deitel
هستش....تقریبا تنها منبع درست حسابی اموزش سی شارپ در فارسی هستش....سی دی های اقای کیانیان هم هستش که خوب...اونم برا 2005 هستش....
به قول دوستمون،بهتره با این کتاب ها،مخصوصا
C#‎‎‎2010 for programmers deitel
شروع کنین....
msdn خود ماکروسافت، چنل 9 ماکروسافت و وبلاگ های دولوپر ها رو هم فراموش نکنین....منابع بسیار عالی برای ایده گرفتن و یاد گرفتن روش های جدید کار کردن هستن!

samadblaj
جمعه 07 بهمن 1390, 15:55 عصر
البته کتاب هاشمیان هست....ولی ترجمه ی :
C#‎‎‎2005 for programmers deitel
هستش....تقریبا تنها منبع درست حسابی اموزش سی شارپ در فارسی هستش....سی دی های اقای کیانیان هم هستش که خوب...اونم برا 2005 هستش....
به قول دوستمون،بهتره با این کتاب ها،مخصوصا
C#‎‎‎2010 for programmers deitel
شروع کنین....
msdn خود ماکروسافت، چنل 9 ماکروسافت و وبلاگ های دولوپر ها رو هم فراموش نکنین....منابع بسیار عالی برای ایده گرفتن و یاد گرفتن روش های جدید کار کردن هستن!

دوست گلم خیلی خوب بود الان دارم رو C#‎‎‎2005 for programmers deitel کار می کنم که چون pdf و قدیمی هستش راضی نیستم ولی خدایش کتابه کاملیه !

از کجا می تونم کتاب زبان اصلی C#‎‎‎2010 for programmers deitel رو بدست بیارم؟ کدوم انتشارات؟

چنل 9 ماکروسافت ،وبلاگ های دولوپر ها چیه ؟ آدرسشونو لطف می کنید؟ :قلب: ممنونم

senaps
جمعه 07 بهمن 1390, 16:58 عصر
http://channel9.msdn.com/

البته اینا ویدیو هستن!!!!

از کجا می تونم کتاب زبان اصلی C#‎‎‎‎‎2010 for programmers deitel رو بدست بیارم؟ کدوم انتشارات؟اون دیتل اخرش نشونیشه دیگه!!!! دارم براتون اپلود میکنم...البته امیدوارم که بتونین 4 شیر دانلود کنین!! چون سرور دیگه ای دم دست ندارم و معمولا فایل هام رو اونجا اپ میکنم!
-----------------
لینک دانلود:
2011 - C# 2010 for Programmers 4e (Pearson).pdf (http://www.4shared.com/office/BMwb6Dvo/2011_-_C_2010_for_Programmers_.html)

samadblaj
جمعه 07 بهمن 1390, 20:15 عصر
http://channel9.msdn.com/

البته اینا ویدیو هستن!!!!

اون دیتل اخرش نشونیشه دیگه!!!! دارم براتون اپلود میکنم...البته امیدوارم که بتونین 4 شیر دانلود کنین!! چون سرور دیگه ای دم دست ندارم و معمولا فایل هام رو اونجا اپ میکنم!
-----------------
لینک دانلود:
2011 - C# 2010 for Programmers 4e (Pearson).pdf (http://www.4shared.com/office/BMwb6Dvo/2011_-_C_2010_for_Programmers_.html)

جناب senaps واقعا بابت آپلود فایل ممنونم خیلی خیلی زحمت کشیدید ! آره دانلود میشه.
احتملا سایت خوبی باشه حتما ویدیو هاشو دانلود میکنم چون اشاره به خلاق شدن و نمایش شگرد توی ویدیو ها گفتید
فقط سوال پایانی این نوع کتاب ها رو نمیشه از کتابخونه بصورت مکتوب گرفت (زبان اصلی) ؟ تو ایران وجود داره؟

senaps
شنبه 08 بهمن 1390, 00:09 صبح
فقط سوال پایانی این نوع کتاب ها رو نمیشه از کتابخونه بصورت مکتوب گرفت (زبان اصلی) ؟ تو ایران وجود داره؟

والا شهری که من زندگی میکنم،یه بار کتاب زبان اصلی ویندوزی رو برای یه کاری برداشتم،یارو گفت پسرم این چیزا در حد شما نیست!!یه کتاب کوچیک تر بردار،این برا کلاس گذاشتن مناسب نیست....ممکنه به درد کسی بخوره...شما اصلا میتونی اسمش رو بخونی؟!
تازه وقتی یه صفحش رو باز کردم و راحت تر از فارسی انگلیسی رو خوندم حاضر شد کتاب رو بهم بده!!!!
بنابراین تو شهر ما این کتاب ها مکتوبش نیست!!!!شهر شما رو نمیدونم....
ولی من خودم این کتاب رو خریدم 35 هزار تومن! تو نمایشگاه کتاب پارسال.....
ولی به یه نفر هدیه دادمش....هر وقت باهاش ازدواج کردم،بهش میگم مشخصات محل خرید رو بهم بده که بهتون بدم!!تا اون زمان ادرسش کتاب فروشی های معتبر تهران هستش!

gerdioz
شنبه 08 بهمن 1390, 11:28 صبح
یه سر بزن
http://barnamenevis.org/showthread.php?293070-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C