PDA

View Full Version : خطا در اجرای سایت در IIS

merman.2006
جمعه 07 بهمن 1390, 22:49 عصر
سلام
من یه سایت با asp نوشتم و میخام که در IIS اجراش کنمو درضمن از web service هم استفاده کردم.
برنامه در vs بدون ایراد کار میکنه ولی وقتی پابلیش میکنم و در IIS اجراش میکنم خطای زیر را میدهد:

Parser Error Message: Could not load the assembly 'App_Web_jniye5us'. Make sure that it is compiled before accessing the page.

Source Error:

Line 1: <%@ master language="C#‎" autoeventwireup="true" inherits="MasterPageDefault, App_Web_jniye5us" %>

بنظرتان مشکل از چی میتونه باشه؟

raziee
جمعه 07 بهمن 1390, 23:21 عصر
با سلام.
DLL هایی که بعد از پابلیش سایت ایجاد شده اند رو کپی نکرده اید.
و یا به هر دلیل دیگه ای اون DLL ها در هاستینگ موجود نیست.

merman.2006
شنبه 08 بهمن 1390, 02:35 صبح
سلام
تمام فیلهارو کپی کردم. این فایلیم که بهش خطا داده توی پوشه ی bin خودش ایجاد کرده ولی بازم این خطارو میده. به نظرتون به IIS مربوط نمیشه؟

hamid_shrk
شنبه 08 بهمن 1390, 08:19 صبح
یکبار دیگه کل پروژه رو بفرستید بالا

raziee
شنبه 08 بهمن 1390, 09:21 صبح
سلام
تمام فیلهارو کپی کردم. این فایلیم که بهش خطا داده توی پوشه ی bin خودش ایجاد کرده ولی بازم این خطارو میده. به نظرتون به IIS مربوط نمیشه؟
با سلام.
نباید مشکلی در IIS باشه.
شما از طریق File->New->Website پروژه تون رو طراحی میکنید. در این حالت به دلیل نبودن NameSpace بعد از پابلیش DLL هایی با نام های Random تولید شده و اگر پروژه رو دوباره پابلیش کنید خواهید دید که نام این DLL ها متفاوت شده.
بهتر هست برای ایجاد یک پروژه از File=>New=>Project استفاده کنید تا فایل های DLL مناسبی داشته باشید.
در هر حال اگر پروژه رو بعد از پابلیش و فرستادن فایل ها به سرور دوباره پابلیش کردید باید تمام فایل ها رو دوباره به سرور بفرستید.
میتونید در زمان پابلیش گزینه ی Use fixed naming and single page assemblies رو انتخاب کنید تا همیشه یک نام رو برای هر DLL داشته باشید

merman.2006
شنبه 08 بهمن 1390, 15:15 عصر
ممنون از راهنماییتان
فایلهای dll توی پوشه ی bin ساخته شده و دقیقا همنام همان است که در صفحه نوشته شده و به آن خط خطا میدهد. درضمن من پروژه رو روی یک کامپیوتر شخصی میخام اجرا کنم نه در هاست
میشه توضیح بدید که فرق File->New->Website با File->New->Website چیست و چه مزیتهایی نسبت به هم دارند؟

raziee
شنبه 08 بهمن 1390, 21:03 عصر
ممنون از راهنماییتان
فایلهای dll توی پوشه ی bin ساخته شده و دقیقا همنام همان است که در صفحه نوشته شده و به آن خط خطا میدهد. درضمن من پروژه رو روی یک کامپیوتر شخصی میخام اجرا کنم نه در هاست
میشه توضیح بدید که فرق File->New->Website با File->New->Website چیست و چه مزیتهایی نسبت به هم دارند؟
با سلام.
این لینک (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa730880%28VS.80%29.aspx#wapp%5Ftopic5) رو مطالعه کنید.