PDA

View Full Version : هاست رایگان

farhud
شنبه 08 بهمن 1390, 16:52 عصر
این سایت هاست رایگان ASP.NET میده با بانک SQL Server.

http://behnamhost.ir

ASP.NET 4
SQL Server 2008
Windows Server 2008
50 مگابایت فضای دیسک
1 گیگا بایت ترافیک ماهیانه
دامنه مستقل (برای اولین بار)
یک عدد Subdomain
یک عدد ایمیل با فضای 5 مگابایت
یک عدد پایگاه داده (10 MB)

programer-ir
شنبه 08 بهمن 1390, 17:26 عصر
شماره تلفن منزل موبایل کد ملی ..........تازع دامین هم باید خودت داشته باشی اصلا مناسب نیست

https://somee.com/Default.aspx

farhud
شنبه 08 بهمن 1390, 18:00 عصر
شما از هر هاستی که بخواهید میزبانی بگیرید باید مشخصات خود را اعلام کنید.

somee به شما به صورت subdomain میزبانی میده ولی اینجا با دامنه مستقل اینکار انجام میشه.
میشه با 6000 هزار تومان یک دامنه ir گرفت. فکر نمی کنم برای یک سال پول زیادی باشه.

skflower
یک شنبه 09 بهمن 1390, 00:15 صبح
واسه تمرین خوبه. چون هیچ امکاناتی نداره. نه ftp نه ...
ولی با سالی 20000 تومن میشه یه چیز درست و حسابی (واسه تمرین) دو و بره 200 مگ پیدا کرد. دامین IR هم که مفته

farhud
یک شنبه 09 بهمن 1390, 11:23 صبح
واسه تمرین خوبه. چون هیچ امکاناتی نداره. نه ftp نه ...
ولی با سالی 20000 تومن میشه یه چیز درست و حسابی (واسه تمرین) دو و بره 200 مگ پیدا کرد. دامین IR هم که مفته

فقط ftp نداره.
مهمترین ویژگیش اینه که به شما subdomain نمیده؛‌ یعنی مثل somee نیست که you.somee.com بده؛ بلکه با دامنه خودتان سایتتان نمایش داده میشه.
مساله بعدی این که بر روی سایت شما هیچ تبلیغی فرستاده نمیشه؛‌یعنی سایت شما کاملا آن چیزی است که شما طراحی کرده اید.

meisam3322
یک شنبه 09 بهمن 1390, 12:57 عصر
شماره تلفن منزل موبایل کد ملی ..........تازع دامین هم باید خودت داشته باشی اصلا مناسب نیست

https://somee.com/Default.aspx

این سایت درست رایگان هست ، ولی از هر 4 ، 5 بار refresh صفحه ، منظورم ارسال اطلاعات به سرور و ارسال نتیجه به کلاینت هست ، حداقل 2 بار با ارور مواجه میشیم. برای من که اینظوریه. میزبان مجانی خوبی نیست.

فقط ftp نداره.

فاتح الصلوات .....

M.KH-SH
یک شنبه 09 بهمن 1390, 13:42 عصر
این سایت درست رایگان هست ، ولی از هر 4 ، 5 بار refresh صفحه ، منظورم ارسال اطلاعات به سرور و ارسال نتیجه به کلاینت هست ، حداقل 2 بار با ارور مواجه میشیم. برای من که اینظوریه. میزبان مجانی خوبی نیست.

دارم استفاده میکنم و حدود 40 تا کاربر در حال حاضر دارم و 260 خط هم دیتا مهم دارم و هیچ مشکلی هم برام ایجاد نکرده
تنها مشکلم با این پشتیبان اینه که تبلیغاتی که داره خیلی زیاده و کلا طراحی صفحه رو بهم میریزه(هر چند طراحی وب رو بلد نیستم ولی اون چیزی هم که دیدم تو کامپیوتر خودم نیست)

بهترین پیشنهاد چیه؟

در حال حاضر یک پرتال دارم که از نظر گرافیکی خیلی پایین هست ولی بازدید روزانه در این پرتال بیش از 1000 هستش و افراد انلاین هم به 50-60 نفر میرسه با این اوضاع somee داره به خوبی جواب گویی میکنه فقط تنها مشکلی که داره تبلیغاتش هست فقط همین

اگه مشکل با بانک دارین هم میتونین از هاست های دیگه استفاده کنین و یا از mysql هاست های php استفاده کنین که تا 150mb هم ارائه میدن

بانک اطلاعاتی 10mb برای ذخیره متون هم خیلی زیاده مگر اینکه شما بخواین در اون علاوه بر متن فایل هم ذخیره کنین

skflower
سه شنبه 11 بهمن 1390, 13:55 عصر
فقط ftp نداره.
مهمترین ویژگیش اینه که به شما subdomain نمیده؛‌ یعنی مثل somee نیست که you.somee.com بده؛ بلکه با دامنه خودتان سایتتان نمایش داده میشه.
مساله بعدی این که بر روی سایت شما هیچ تبلیغی فرستاده نمیشه؛‌یعنی سایت شما کاملا آن چیزی است که شما طراحی کرده اید.

دوست عزیز محدودیت هاش خیلی خیلی بیشتر از ایناست. مثلاً سایت خودش هم با سرعت کم باز میشه. (یعنی کیفیت سرورهاش پایینه)
یا مثلاً ترافیک ماهیانش 1 گیگه.
پارک دامین نداره.
ساب دامینش 1 دونس.
ایمیلش 1 دونس.
و مهمتر از اون 1 دونه پایگاه داده 10 مگی بهت میده که عملاً موارد بالا یعنی هیچی نمیده.
اگر شما هاست پولی تهیه کنید اکثر موارد بالا تعدادش نامحدوده

farhud
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:06 عصر
دوست عزیز محدودیت هاش خیلی خیلی بیشتر از ایناست. مثلاً سایت خودش هم با سرعت کم باز میشه. (یعنی کیفیت سرورهاش پایینه)
یا مثلاً ترافیک ماهیانش 1 گیگه.
پارک دامین نداره.
ساب دامینش 1 دونس.
ایمیلش 1 دونس.
و مهمتر از اون 1 دونه پایگاه داده 10 مگی بهت میده که عملاً موارد بالا یعنی هیچی نمیده.
اگر شما هاست پولی تهیه کنید اکثر موارد بالا تعدادش نامحدوده

سرعت سایت خودش که خوبه. من همین الان باز کردم. شما هم یک امتحان دیگه بکن.
فکر می کنی ترافیک ماهیانه 1 گیگ کم باشه؟
در مورد بقیه چیزها هم باید در نظر داشته باشیم که هاست رایگانه.
مگه چند درصد افراد نیاز به ساب دامین بیش از یکی دارند؟
در مورد ایمیل هم خیلی از شرکت ها و افراد از ایمیل های عمومی استفاده می کنند.
سایت های دیگه مثل aspspider و یا somee چند تا ایمیل به کاربر می دهند؟
به نظر شما در یک بانک 10 مگی چقدر اطلاعات میشه ذخیره کرد؟

در مورد سایت‌های پولی که اکثر موارد بالا در آن نامحدود باشه؛ هاستینگ php میدهند نه asp.net.

farhud
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 08:59 صبح
تا آنجایی که من می دونم توصیه میشه که در بانک فقط متن ذخیره بشه.

در پایان هم بگم که یک عده‌ای یک کاری را شروع کردند که جوابگوی خیلی از تقاضاهاست؛ ولی من نمی دونم چرا وقتی یک کاری تازه شروع میشه ما به جای اینکه طرف را تشویق کنیم و نقاط قوت آن را نیز بیان؛ فقط معایب و کمبودها را گوشزد می‌کنیم.

M.KH-SH
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:42 صبح
اینو بگم فکر کنم هاست somee ترافیکش کمتر از 1gb باشه چون به یک هفته نرسیده تموم شد :دی