PDA

View Full Version : دانلود فایل غیر مستقیم

foadabd
شنبه 08 بهمن 1390, 18:34 عصر
سلام
من یه 2 تا سوال داشتم گشتم ولی مطلب مفیدی پیدا نکردم:

1) چه جوری میشه لینک دانلود غیر مستقیم درست کرد؟ (به طور مثال میشه به رشته unique برای هر فایل درست کرد و در صفحه ای که به او query دادیم لینک مستقیم گذاشت {پیشنهاد یکی از دوستان}) ولی این راه حل مستقیمه و فقط یه مرحله بینش درست کردبم منظورم مثل سایت هایی مثل rapidshare و...

2) در هنگام آپلود ، فایل رو یه سرور دیگه upload کنیم مثلا رو یه سرور linux با یه domain دیگه؟ امکان پذیر هست یا نه ؟

crazy_1892
شنبه 08 بهمن 1390, 21:00 عصر
دوست عزیز سواله اولت را متوجه نشدم
ولی در مورد سوال دومت این که آره میشه

M.KH-SH
شنبه 08 بهمن 1390, 22:01 عصر
برای سئوال اول:::
شما میتونی یک صفحه قرار بدی و از طریق کئوری استرینگ اون فایل رو به کاربر بدی
مثل اینکه لینک غیر مستقیم بهش دادی ولی در اصل لینک همون لینک مستقیم هست

مثال:::
یک صفحه داری که هیچی توش نیست
تو اون صفحه فقط داری بانک رو لود میکنی تازه اونم پشت صفحه و با لود شدن کئوری استرینگ رو میگیره و آدرس رو از بانک واکشی میکنه و اون آدرس رو به طور مستقیم اجرا کن مثل لینک دادن
این کار رو اینجوری میتونی انجام بدی

M.KH-SH
شنبه 08 بهمن 1390, 22:02 عصر
میشه در باره سئوال دوم توضیح بدین و بگین چطوری امکان پذیر هست این کار

foadabd
شنبه 08 بهمن 1390, 22:04 عصر
سوال اولم منظورم اینکه که میخوام قسمت دانلود فایل هام مثل رپیدشیر (rapid share) باشه منظورم شمارنده برای ظاهر شدن نیست منظورم اینه که لینک مستقیم (آدرس دقیق قرار گرفتن فایل در هاست) برای کاربر معلوم نباشه

در مورد سوال دوم هم راهنمایی کنید یا مطلبی برای بدست اوردن یرنخ بدید ممنون میشم

foadabd
شنبه 08 بهمن 1390, 22:08 عصر
برای سئوال اول:::
شما میتونی یک صفحه قرار بدی و از طریق کئوری استرینگ اون فایل رو به کاربر بدی
مثل اینکه لینک غیر مستقیم بهش دادی ولی در اصل لینک همون لینک مستقیم هست

دوست عزیز منم گفتم میشه یه مرحله اضافه کرد ولی در هر صورت لینک درست و مستقیم رو کاربر در آخرین مرحله داره (یا توی دانلود منیجرش یا با view source) من نمی خوام لینک رو ببینه

M.KH-SH
یک شنبه 09 بهمن 1390, 00:38 صبح
mkhsh.somee.com/view_upload.aspx?uid=1

شما آدرس مستقیم بانک رو میبینی؟

foadabd
یک شنبه 09 بهمن 1390, 15:46 عصر
شما آدرس مستقیم بانک رو میبینی؟

اینجا نه تو ابن url نه ولی وقتی رفت تو view_upload 2 حالت داره یا اونجا یه لینک داری که مستقیمه یا کلا بدون صفحه جدید Download Manager باز میشه که بازم اونجا تو DM دیده میشه!!!

M.KH-SH
یک شنبه 09 بهمن 1390, 16:06 عصر
دوست عزیز فایل که باید روی یک هاست قرار بگیره مگه نه؟
یا مثلا رپیدشیر داره توی خودش یک فضا اون فایل هارو نگه میداره
قدرت شما باید سمتی باشه که کاربر عادی لینک اصلی رو نبینه وگرنه همون رپید شیر هم شما یکم بهش ور بری میتونی لینک دانلود اصلی رو پیدا کنی

مگر یک نکته که شما تمام فایل ها و تمام اطلاعات رو روی بانک اطلااتی به صورت باینری ذخیره کنی و هنگامی که کاربر میخواد اونارو دوباره فراخوانی کنی
این تنها راهی هست که لینک غیر مستقیم میده بهت

foadabd
یک شنبه 09 بهمن 1390, 16:56 عصر
ممنون منم مسئلم پنهان کردن حداکثری محل فایل هاست چون برام مهمه هر کسی نتونه اونارو دانلود کنه مگر که به قول شما بریزم تو Db که اونم احتمالا به دیتا سنتر لازم میشه ;)

ولی هنوز سوال دومم پا برجاست!!!

crazy_1892
یک شنبه 09 بهمن 1390, 22:12 عصر
http://mra830.com/ArticleShow.aspx?Id=2

اینو نگاه کن منظورت همینه
که میخوای معلوم نشه

foadabd
دوشنبه 10 بهمن 1390, 10:51 صبح
تقریبا اینجا فکر کنم از streaming استفاده کردید؟ کد دانلود زیر یه دکمه !!! اینم خوبه ولی من چون میخوام لینک باشه چون دقیقا کارم پخش فیلمه و بعد نمی خوام از منطق جا های که فیلم ها رو سرور هستن سر در بیارن البته درسته با بافر در هر صورت فیلم save میشه ولی خوب حدالقل هر کسی این کارو بلد نیست

در هر صورت به فکری دارم (با java script خارجی و کد شده فکر کنم بشه یه کارایی کرد البته هنوز دست به کار نشدم !! در حد یه ایده )ولی الان شما لطف کنید جریان اپلود تو یه سرور دیگه رو در اولویت قرار بدید چون طالب زیاد داره ممنون

foadabd
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:57 عصر
بزار یه بار دیگه بپرسم:

در هنگام آپلود ، فایل رو یه سرور دیگه upload کنیم مثلا رو یه سرور linux با یه domain دیگه؟ امکان پذیر هست یا نه ؟چه جوری؟؟