PDA

View Full Version : درج و جستجو و حذف اطلاعات از طریق تلفن

nassim0
یک شنبه 09 بهمن 1390, 10:14 صبح
با سلام خدمت دوستان
مکنه راهنمایی کنید چطوری میشه از طریق تلفن بتونم فلگی رو توی بانک اطلاعاتی که فقط هم عدده رو یک کنم و یا شماره خاصی رو جستجو کنم و یا حذف کنم ؟

Saman Hashemi
یک شنبه 09 بهمن 1390, 16:04 عصر
خوب این چیکار به ASP.net داره؟عموما این نرم افزارها ویندوزی هستند که بتونند به راحتی به پورتها متصل بشن و ورودی بگیرند نوشتن با ASP.Net معقول نیست...!

nassim0
دوشنبه 10 بهمن 1390, 09:12 صبح
خوب این چیکار به ASP.net داره؟عموما این نرم افزارها ویندوزی هستند که بتونند به راحتی به پورتها متصل بشن و ورودی بگیرند نوشتن با ASP.Net معقول نیست...!

نمیشه یا معقول نیست؟

alonemm
دوشنبه 10 بهمن 1390, 16:13 عصر
نمیشه یا معقول نیست؟
اگه تلفن رو به IIS سرور وصل کنید معقول میشه.

مطالب برنامه نویسی سوکت رو مطالعه کنید.

nassim0
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 15:07 عصر
یعنی فقط از طریق سوکت پرگرمینگ میشه ؟

hjran abdpor
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 18:41 عصر
سلام.
راه اصلی سوکت می باشد ، ولی شما میتونید خودتون یک برنامه بنویسید که به بانکتون وصل بشه واز راه دور اطلاعات بدست بیارید که این راه هم جز برنامه نویسی تحت شبکه است و باید بدونید چه کار کنید!!!!

Slytherin
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:39 عصر
برای ساده شدن قضیه می تونید از یک برنامه واسطه دسکتاپ استفاده کنید.
تلفن ---> برنامه دسکتاپ
برنامه دسکتاپ ---> بانک اطلاعاتی تحت وب

M.KH-SH
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:55 عصر
شما میتونی یک پرتال طراحی کنی و اونو شخصی سازی کنی و از طریق اون به راحتی به برنامه دست رسی داشته باشی
و از همه جالب تر با یکم ایده و ابتکار عمل هم میتونی علاوه بر خاصیت هایی که داری برای برنامه خودت میزاری بخشی هم برای ساخت کوئری هایی که خودت لازم داری بزاری

یکم ابتکار عمل میخواد و از سوکت پروگرمینگ اسونتر هستش
البته دوستان یادشون رفته که بگن تلفن همراه با کامپیوتر فرق میکنه و شما برای سوکت نویسی باید کدنویسی تلفن همراه هم بلد باشی

بهترین روش اینه که شما یک برنامه و یک پرتال مخصوص خودت بسازی و اونو به واسط خودت قرار بدی و این روش هم جواب گویی داره و هم سادست چون خودت نیاز خودت رو میدونی

nassim0
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 13:56 عصر
شما برنامه خاصی رو مد نظر دارید؟ تجربه ایی تو این زمینه داشتید ؟

nassim0
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 13:58 عصر
شما میتونی یک پرتال طراحی کنی و اونو شخصی سازی کنی و از طریق اون به راحتی به برنامه دست رسی داشته باشی
و از همه جالب تر با یکم ایده و ابتکار عمل هم میتونی علاوه بر خاصیت هایی که داری برای برنامه خودت میزاری بخشی هم برای ساخت کوئری هایی که خودت لازم داری بزاری

یکم ابتکار عمل میخواد و از سوکت پروگرمینگ اسونتر هستش
البته دوستان یادشون رفته که بگن تلفن همراه با کامپیوتر فرق میکنه و شما برای سوکت نویسی باید کدنویسی تلفن همراه هم بلد باشی

بهترین روش اینه که شما یک برنامه و یک پرتال مخصوص خودت بسازی و اونو به واسط خودت قرار بدی و این روش هم جواب گویی داره و هم سادست چون خودت نیاز خودت رو میدونی

من متد کاریم فقط با تلفن ثابته . از جواب دوستان اینطور متوجه شدم که فقط از طریق سوکت پروگرمینگ امکان پذیره . و ظاهرا هیچ راه دیگه ایی نداره .

M.KH-SH
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 15:47 عصر
نه فقط شما باید با سوکت این کار رو انجام بدین چون تنها روش دست رسی به یک کامپیوتر دیگه سوکت نویسی هست که تبدیل به 2 برنامه سرور و کلاینت میشه که سرور باید پرت ها امکاناتی که میخواین رو براتون در سیستم مرکزی ایجاد کنه و از طریق کلاینت به اون اطلاعات دسرسی داشته باشین