PDA

View Full Version : سوال: ارسال شماره آرایه به زیربرنامه با AddHandler

_behnam_
یک شنبه 09 بهمن 1390, 12:28 عصر
سلام دوستان!
از یه کامپوننت 100 تا لود کردم توی آرایه!
حالا میخوام از رویدادهای همشون استفاده کنم،
چطور میتونم وقتی وقتی رودادهارو میفرستم به زیر برنامه با AddHandler بتونم شماره آرایه هم بفرستم؟
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

ممنون/

Hybrid
یک شنبه 09 بهمن 1390, 13:08 عصر
سلام دوست عزیز ، امیدوار نباش چون منظورت رو نرسوندی... شما میخواین زیربرنامه رو به رویداد های کامپوننت های داخل آرایه نسبت بدین. بعد مثلا اگه برنامه رو debug کردی و یکی از کامپوونت ها رو کلیک کردی و رویداد مورد نظر اجرا شد اسم کنترل یا شماره اندیس آرایه رو هم بنویسه؟؟؟

Hasibsoft
یک شنبه 09 بهمن 1390, 14:34 عصر
میتونی اسم هر کنترل را برابر با اندیس آرایه قرار بدی و در رویداد موردنظر از پارامتر sender.Name اندیس ارایه را بدست اوری

shadi khanum
یک شنبه 09 بهمن 1390, 18:52 عصر
اصولا کنترل اه یه چیزی دان به اسم tag (اگه کنترلی استفاده میکنی که نداره خودت یه کنترل ازش inherit کن و این property رو بهش Add کن) .بعد اونجایی که داری کنترل هات رو new میکنی و به آرایه Add میکنی، قبل از Add کردن اندیس اون آرایه رو بریز تو tag اون کنترل.حالا وقتی AddHandler میکنی تو اون تابع از Sender.tag میتونی واسه این کار استفاده کنی
موفق باشی

pooya1072
یک شنبه 09 بهمن 1390, 19:28 عصر
سلام دوست عزیز ، امیدوار نباش چون منظورت رو نرسوندی... شما میخواین زیربرنامه رو به رویداد های کامپوننت های داخل آرایه نسبت بدین. بعد مثلا اگه برنامه رو debug کردی و یکی از کامپوونت ها رو کلیک کردی و رویداد مورد نظر اجرا شد اسم کنترل یا شماره اندیس آرایه رو هم بنویسه؟؟؟

سلام
من دنبال یک چنین چیزی هستم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.و البته با عرض معذرت از دوست عزیز _Behnam_

shadi khanum
دوشنبه 10 بهمن 1390, 08:19 صبح
سلام
من دنبال یک چنین چیزی هستم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.و البته با عرض معذرت از دوست عزیز _Behnam_
دوست عزیز این sample رو ببین. کمکت میکنه
موفق باشی