PDA

View Full Version : قفل براي نرم افزار

Masoudse7en
یک شنبه 09 بهمن 1390, 13:45 عصر
سلام دوستان يك نمونه قفل نرم افزاري به همراه سورس كسي داره كمك كنه ؟

جستجو كردم چيزي پيدا نكردم ؟

mahmood744
یک شنبه 09 بهمن 1390, 14:40 عصر
با این برنامه سریال هارد دیسک کاربر را شناسایی کن

81658

سیس Id بدست آورده از سریال هارد را با نام کاربری شخص یک کد Genaret کن
این هم دوتا سورس برای ایجاد کد انحصاری برنامه و رجیستر کردن آن در رجیستر ویندوز

81657
81656

موفق باشی

hosein3000
دوشنبه 17 بهمن 1390, 13:29 عصر
خوب حالا چطوری تو برنامه خودمون ازش استفاده کنیم؟
یعنی باید از کاربر بخوایم سریال هاردشو برامون بفرسته بعد بر اساس اون براش کد درست کنیم و بفرستیم؟؟
میشه یکم توضیح بدین ؟

سید حمید حق پرست
دوشنبه 17 بهمن 1390, 13:58 عصر
من یه قفل باحال ساختم دارم تمومش میکنم تموم شد میزارم اینجا واستون

joker_pok
دوشنبه 17 بهمن 1390, 21:18 عصر
هر طوری میشه قفل نرم افزار درست کرد فقط سعی کنید در ocx یا dll واسه اینکار استفاده نکنید

ra0661
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:05 عصر
واسه چي از اين ها استفاده نكنيم

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:17 عصر
چون dll ها و ocx ها راحت کرک میشن

joker_pok
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 23:23 عصر
واسه اینکه 3 سوت کرک میشه کرد چون بالاخره فایل dll شما رو کرکر میتونه پیدا کنه از الگوریتمش خبر دار بشه . اما بهتره از ماژول های داخل خود وی بی استفاده کنی و قفل شما هر چقدر دارای حلقه های شرطی مانند if نباشه قفل امن تر است .

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 23:44 عصر
من قفلی ساختم که اول میاد سریل درایو سی و بعد سریال سی پیو رو میگیره . بعد با یه چند خط کد هردو سریال رو جداگانه هر کدوم رو دو بار به هم میریزه به طوری که دو تا سریال جدی و دو تا سریال جدید دیگه (یکی مال درایو سی یکی سی پیو) . حالا یکی از اون دوتارو به کاربر نشون میده و دیگری را در برنامه ذخیره میکنه . کاربر اون دوتارو به من میده و من برنامه ای مادر واسه خودم ساختم که وقتی اون دو تایی که کاربر داده بهم داخلش وارد کنم برنامه اون سریالهارو به اون دو تای دیگه که در برنامه کاربر ذخیره کرده تبدیل میکنه و من این دو تا تبدیل شده رو در یک فایل لایسنس ذخیره کرده و به کاربر میدم و برنامش اجرا میشه

من فقط در قفلش از دو دستور if استفاده کردم .

هر هکری رو گیج میکنه .
یه ماهی مشغول ساختش بود . البته کد نویسیش اینقدر زمان نمیبرد . انتخاب روش قفل و فکر کردنش زیاد طول کشید

یا علی(ع)

sr2m72
جمعه 21 بهمن 1390, 01:04 صبح
من قفلی ساختم که اول میاد سریل درایو سی و بعد سریال سی پیو رو میگیره . بعد با یه چند خط کد هردو سریال رو جداگانه هر کدوم رو دو بار به هم میریزه به طوری که دو تا سریال جدی و دو تا سریال جدید دیگه (یکی مال درایو سی یکی سی پیو) . حالا یکی از اون دوتارو به کاربر نشون میده و دیگری را در برنامه ذخیره میکنه . کاربر اون دوتارو به من میده و من برنامه ای مادر واسه خودم ساختم که وقتی اون دو تایی که کاربر داده بهم داخلش وارد کنم برنامه اون سریالهارو به اون دو تای دیگه که در برنامه کاربر ذخیره کرده تبدیل میکنه و من این دو تا تبدیل شده رو در یک فایل لایسنس ذخیره کرده و به کاربر میدم و برنامش اجرا میشه

من فقط در قفلش از دو دستور if استفاده کردم .

هر هکری رو گیج میکنه .
یه ماهی مشغول ساختش بود . البته کد نویسیش اینقدر زمان نمیبرد . انتخاب روش قفل و فکر کردنش زیاد طول کشید

یا علی(ع)

سلام داداش.
این قفل شما هنوز تموم نشده بزاریش اینجا تا ماهم استفاده کنیم؟

سید حمید حق پرست
جمعه 21 بهمن 1390, 01:19 صبح
چرا تموم شده ولی فعلا نتم سرعتش خیلی اومده پایین:ناراحت: . یاهو لوگین نمیشه وقتی میخوام پستی بزنم چند دقیقه طول میکشه :عصبانی:. حالا برسه به آپلود . یه فایل 3مگ رو دان کردم 40 دقیقه زمان برد :عصبانی++:. نتم درست شد حتما میزارم واسه دوستان .

یا علی (ع)

joker_pok
جمعه 21 بهمن 1390, 19:26 عصر
منم دارم یه قفل درست می کنم اگه تموم شد براتون حتما میزارمش اینجا

سید حمید حق پرست
جمعه 21 بهمن 1390, 20:38 عصر
میشه یه کم توضیح بدید که میخواید از چه روشی استفاده کنید . میتونید رو من حساب کنید واسه ساختش

hosein3000
جمعه 21 بهمن 1390, 22:24 عصر
مهندس جون منم منتظرم

joker_pok
شنبه 22 بهمن 1390, 00:14 صبح
من دارم یه قفل میسازم که اولا کد رو وقتی از رو قطعات تولید کرد اون کد رو هم Encrypt کنم بعد به کاربر نشون بدم یعنی کرکر هم بخواد نمیتونه کد رو بدست بیاره چون خیلی طول میکشه کرک بشه باید الگوریم Encrypt رو پیدا کنه بعد تا زه پیدا هم کنه به کد اصلی میرسه بهترین راه واسه ساختن کد که تو فکرمه ترکیب چند روش هستش شما وقتی فایل لایسنس رو تولید می کنی و به کاربر میدی باید این کار رو بکنی که خود فایل لایسنس کی Encrypt باشه یعنی خود کاربر هم نفهمه کد چی هست یعنی به جای نشون دادن کد یه متن خوش امدی رو در لایسنس کی ذخیره کنیم یه همچین چیزی باید باشه که کرکر خودش هم نفهمه این چیه به نظر من هر کی پایه است یه قسمی رو هر کدوم کار کنیم مثل تیم نرم افزاری به صورت پیام خصوصی در ارتباط باشیم تا یه کاری بکنیم هر کی مایل به همکاریه بهم پیام بده . مرسی

سید حمید حق پرست
شنبه 22 بهمن 1390, 00:43 صبح
خب من اینکارو کردم داداش .

dearabi
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 15:45 عصر
سلام

برنامتون تموم نشد ممنون

joker_pok
جمعه 19 اسفند 1390, 15:45 عصر
اینم یه نمونه قفل نرم افزاری ببینید امنیتش خوبه یا نه اگه خوب بود سورسشو هم براتون بدم مرسی

سید حمید حق پرست
جمعه 19 اسفند 1390, 16:28 عصر
اینم یه نمونه قفل نرم افزاری ببینید امنیتش خوبه یا نه اگه خوب بود سورسشو هم براتون بدم مرسی
لطفا ocx رو هم بزارید

یا علی (ع)

joker_pok
جمعه 19 اسفند 1390, 17:24 عصر
برنامه اجرا نمیشه ؟
شما فایل زیپ رو آن زیپ کنی برنامه رو اجرا کنی ( نمیگم بلد نیستس ها ) سو تفاهم نشه ، باید اجرا بشه مشکل چیه ؟

سید حمید حق پرست
جمعه 19 اسفند 1390, 18:17 عصر
خطای ocx میده :
83900
در برنامه از ocx استفاده شده . ابزارهای استفاده شده در برنامتون :

Form1 Form
...Command1 CommandButton
...Text3 TextBox
...Text2 TextBox
...ActiveLock2 ActiveLock ---> nslock15vb5.ocx
...Text1 TextBox
...ActiveLock1 ActiveLock ---> nslock15vb5.ocx
...Label3 Label
...Label2 Label
...Label1 Label

ocx رو از نت دانلود کردم و رجستر کردم اما باز خطای بالا رو میده

یا علی (ع)

joker_pok
جمعه 19 اسفند 1390, 18:51 عصر
اینم ocx شما من این ocx رو مخفی کرده بودم تا کسی متوجه نشه :لبخند:

joker_pok
شنبه 20 اسفند 1390, 08:17 صبح
کسی تست نزد ببینه برنامه چه جوریه ؟

hosein3000
شنبه 20 اسفند 1390, 14:38 عصر
بالاخره برای قفل و نسخه تریال موندم چیکار کنم ؟؟

سید حمید حق پرست
شنبه 20 اسفند 1390, 14:49 عصر
تو سیستم من بعد از رجستر کردن باز خطا میده میگه رجستر نشده . نمیدونم مشکل از کامپوننت یا سیستم من

یا علی (ع)

goldpower
شنبه 20 اسفند 1390, 18:26 عصر
تو سیستم من بعد از رجستر کردن باز خطا میده میگه رجستر نشده . نمیدونم مشکل از کامپوننت یا سیستم من

یا علی (ع)

از این برنامه برای رجیستر کردن استفاده کنید :
Emsa Register Dll Tool

لینک دانلود :

http://download1.e-systems.ro/SetupRegTool.zip

کد فعال سازی: ۲۸۴۲۹۳۸

سید حمید حق پرست
شنبه 20 اسفند 1390, 18:33 عصر
مشکل از رجستر شدن نیست
کامپوننت رجستر میشه اما باز خطای بالا رو میده . من با رجستر کردن کامپوننت مشکلی ندارم من با این کامپوننت که دوستمون گذاشته مشکل دارم

یا علی (ع)

m.4.r.m
یک شنبه 21 اسفند 1390, 18:22 عصر
یکی میاد اولش دری وری میگه کاری باهاش ندارن ما یه چیزی میگیم ما رو بن می کنن گندش بزنن ، بگذریم کسی این برنامه رو جز این آقا تست نزد ؟

سید حمید حق پرست
یک شنبه 21 اسفند 1390, 18:43 عصر
این ocx رجستر نمیشه . یه نوع دیگه بزار
در قفل نرم افزاری استفاده از ocx و dll کار اشتباهیه چون زود کرک میشه

موفق باشید

یا علی (ع)

m.4.r.m
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 08:16 صبح
می دونم کرک میشه خودمم هم به این نقطه آگاهم اما خواستم ببینم کسی اینو تونست باز کنه تست کنه ببینه درصد کرکش چنده ؟