PDA

View Full Version : سوال: مشكل ايجاد فايل اجرايي در سي شارپ

yasevahshi!=true
یک شنبه 09 بهمن 1390, 16:47 عصر
سلام بچه هاي گل...
من يه پروژه اي دارم كه تموم شده . الان ميخوام اونو PUBLISH كنم. UBLISH ميكنم اما وقتي رو فايلش كليك ميكنم اينو مينويسه...
cannot cuntinue. the application is improperly formated . contact the apllication vendor for assistance.
خواهش ميكنم كمك كنيد . فردا پروژه بايد بدم . ممنون از لطفتون . :*

Esmail Solhkhah
یک شنبه 09 بهمن 1390, 17:22 عصر
همین خطا رو گوگل کنید میگه خدا پدر بیل گیتس رو بیامرزه که اینقدر کارش درسته

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms229001.aspx

به عنوان یه توصیه دوستانه (با گوگل دوست باشید)

ضمنا وقتی پروژه رو با پابلیش میدید دست مشتری فکر امنیتش هم باشید.

موفق باشید.

yasevahshi!=true
یک شنبه 09 بهمن 1390, 17:32 عصر
ببخشيد ولي لينك كار نمي كنه . توي گوگل هم سرچ كرد ميگه كه سورس پيدا نمي شه . ولي همه چيز سر جاشه. اجرا هم ميكنم . از پايگاه داده ام هم استفاده ميكنم . ولي وقتي ميخوام پابليش كنم اينو ميگه. نمي دونم ديگه

Esmail Solhkhah
یک شنبه 09 بهمن 1390, 17:36 عصر
لینک موردی نداره

لپ مطلب

One of the manifest files in the deployment is syntactically not valid, or contains a hash that cannot be reconciled with the corresponding file. This error may also indicate that the manifest embedded inside an assembly is corrupted. Re-create your deployment and recompile your application, or find and fix the errors manually in your manifests.

موفق باشید.

parvizwpf
یک شنبه 09 بهمن 1390, 17:36 عصر
چرا پابلیش میکنی؟

zrasekhi
یک شنبه 09 بهمن 1390, 17:56 عصر
سلام
من یه سؤال برام پیش اومد. میشه برنامه رو طوری ستاپ کرد که خودش برنامه اس کیو ال را نصب کنه و بانک در اون ایجاد کنه؟ مثل خیلی از نرم افزارهایی که تو بازار هست

Esmail Solhkhah
یک شنبه 09 بهمن 1390, 18:01 عصر
من یه سؤال برام پیش اومد. میشه برنامه رو طوری ستاپ کرد که خودش برنامه اس کیو ال را نصب کنه و بانک در اون ایجاد کنه؟ مثل خیلی از نرم افزارهایی که تو بازار هست

آخه مومن این سوال و این تاپیک ؟

فایل Template.ini رو تو اکسترکت شده پکیج SQL-SERVER بررسی کنید

این یعنی میشه شما میتونید با این فایل یه نصب اتوماتیک با شرایط خودتون ایجاد کنید (خدا بازم پدر بیل گیتس رو بیامرزه که برا برنامه هاش نصب اتوماتیک رو هم پیش بینی میکنه)

تو تالار موربوطه بحث شده

موفق باشید.

zrasekhi
یک شنبه 09 بهمن 1390, 18:30 عصر
حالا نمیشه خودتون توضیح بدین؟

Esmail Solhkhah
یک شنبه 09 بهمن 1390, 18:37 عصر
حالا نمیشه خودتون توضیح بدین؟

فایل Template.ini رو تو اکسترکت شده پکیج SQL-SERVER بررسی کنید

دوست عزیز نکته کلیدی رو گفتم حالا میخاید دیگه چی رو توضیح بدم

شما همون فایل رو بررسی کنید کل داستان رو متوجه میشید

بیس قضیه اینه که فایل نصب Setup میتونه پارامتر بگیره و این پارامترها شامل : نام اینستنس - نوع Authentication - رمز کاربر Sa - سرویسهایی که باید نصب بشن - نصب سایلنت و ..

حالا شما این پارامترها رو تو فایل Template.ini ست میکنید و Setup رو با پارامتر مربوطه اجرا میکنید تا جواب سوالاشو از این فایل بگیره و با کاربر موقع نصب تعامل نداشته باشه

موفق باشید.

zrasekhi
یک شنبه 09 بهمن 1390, 18:58 عصر
خوب همین فایل Template.ini کجاست؟ که باید پارامترها رو ست کنم . من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم

Esmail Solhkhah
یک شنبه 09 بهمن 1390, 19:05 عصر
خوب همین فایل Template.ini کجاست؟ که باید پارامترها رو ست کنم . من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم

تو تالار مربوطه

مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?181-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C)

دوست عزیز این بحث رو یا یه تاپیک جدید کنید یا تو تالارش مطرح کنید ، اینجوری برا بقیه هم به راحتی قابل استفاده میشه

mehrnoosh_bsb
سه شنبه 18 بهمن 1390, 19:13 عصر
سلام دوستان....من وقتی برنامه ام رو اجرا میکنم این پیغام خطا رو میدی : redirect loop میشه کمکم کنین ؟