PDA

View Full Version : سوال: تشخيص استاندارد بودن kbdfaي كه روي سيستم هست

ebrahimv
یک شنبه 09 بهمن 1390, 21:50 عصر
سلام
من دنبال راهي هستم كه بتونم تشخيص بدم كيبرد فارسي كه بر روي ويندوز هست استاندارد شده يا هموني هست كه بر روي خود ويندوز قرار داره
در واقع ميخوام بدونم كه آيا حروف پ - ژ - ك - ي درست زده ميشن يا نه
اميدوارم منظورم رو رسونده باشم

swallow.pa
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 20:46 عصر
یک راه اینه که با توابع api حجم فایل غیر استاندارد که 5 کیلو هست با 6 کیلو مقایسه بشه

ebrahimv
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 20:56 عصر
یک راه اینه که با توابع api حجم فایل غیر استاندارد که 5 کیلو هست با 6 کیلو مقایسه بشه

يعني به نظر شما تو همه سيستم عامل ها حجم فايل يكي هست نسخه 64 و 32 من كه الان دو تا kbdfaي استاندارد براي 32 و 64 بيت دارم يكيش حجمش 5.26 و يكيش 6.5 هست و غير استاندارد 32 بيت هم 5.50 هستش فكر نكنم روش مناسبي باشه ولي از هيچي بهتره
اگه بشه چندتا حرف رو مقايسه كرد فكر كنم بهشه فهميد
مثلا حرف وارد شده كليد پ رو با حرف پ كه تو نرم افزار داريم مقايسه كنيم فقط موندم بدون اين كه كاربر كاري بكنه بتونم تشخيص بدم

swallow.pa
جمعه 14 بهمن 1390, 10:57 صبح
خوب شما با استفاده از اسکی عای صفحه کلید و فارسی کردن اون توسط کدها می تونی حرفها رو چک و بگی که استاندارد هستن یا نه

ebrahimv
جمعه 14 بهمن 1390, 11:47 صبح
خوب شما با استفاده از اسکی عای صفحه کلید و فارسی کردن اون توسط کدها می تونی حرفها رو چک و بگی که استاندارد هستن یا نه

خب من نميخوام كاربر كاري انجام بده

swallow.pa
جمعه 14 بهمن 1390, 20:21 عصر
خب من نميخوام كاربر كاري انجام بده
خب لازم نیست که کاربر کاری انجام بده هنگام لود برنامه یه ساب فانکشن درست کن که خودش کلیدها رو چک کنه با اسکی و اگه صفحه کلید استاندارد نبود پیام بدهد

ebrahimv
جمعه 14 بهمن 1390, 21:44 عصر
خب لازم نیست که کاربر کاری انجام بده هنگام لود برنامه یه ساب فانکشن درست کن که خودش کلیدها رو چک کنه با اسکی و اگه صفحه کلید استاندارد نبود پیام بدهد
ميشه بيشتر توضيح بديد فكر كنم من نتونستم منظورتون رو بفهمم
حرف رو چه جوري بگيرم؟