PDA

View Full Version : سوال: اشکال در پابلیش سایت در iis

mortezamhd
یک شنبه 09 بهمن 1390, 22:32 عصر
سلام
من ویندوزم و تازه ریختم و وقتی میخوام سایتم رو روی iis بندازم با صفحه زیر (ضمیمه) مواجه میشم . این یعنی چی ؟ چه چیزایی باید نصب بشه ؟
من iis 7 روی سیستمم نصب کردم

باتشکر

hamid_shrk
دوشنبه 10 بهمن 1390, 08:34 صبح
شما سایتتون رو چجوری پابلیش کردین مگه که این پیغام رو میده؟

میلاد قاضی پور
دوشنبه 10 بهمن 1390, 09:02 صبح
توی چه فولدری پابلیش کردین ؟
مطمئنین کامپوننت های گفته شده رو نصب کردین؟

mortezamhd
دوشنبه 10 بهمن 1390, 11:57 صبح
شما سایتتون رو چجوری پابلیش کردین مگه که این پیغام رو میده؟
!!!!!!!!!!!

mortezamhd
دوشنبه 10 بهمن 1390, 12:01 عصر
توی چه فولدری پابلیش کردین ؟
مطمئنین کامپوننت های گفته شده رو نصب کردین؟

دوست عزیز من میخوام روی iis پابلیش کنم که نمیشه و وقتی نمیشه دیگه فولدر !!!!!!!
این کامپوننت ها مگه با خود iis 7 نصب نمیشه ؟ من تاحالا این مشکل رو نداشتم !!!

hamid_shrk
دوشنبه 10 بهمن 1390, 13:16 عصر
دوست عزیز رو IIS پابلیش نکن.
اول توی یک فولدر پابلیش کن بعد یک وب سایت تو IIS با IISMAanager ایجاد کن بعد فایل های پابلیسش شدت رو کپی کن تو اون فولدر.

mortezamhd
دوشنبه 10 بهمن 1390, 15:49 عصر
دوست عزیز رو IIS پابلیش نکن.
اول توی یک فولدر پابلیش کن بعد یک وب سایت تو IIS با IISMAanager ایجاد کن بعد فایل های پابلیسش شدت رو کپی کن تو اون فولدر.

خوب اینطوری هر دفعه که بخوام پابلیش کنم باید کپی کنم و ....

یعنی راه حلی نیست ؟؟؟

hamid_shrk
دوشنبه 10 بهمن 1390, 16:19 عصر
خیر.
چیز عجیبی نیست.
اگه از جای دیگه هاست بخرید که دیگه نمیتونید به IIS دسترسی داشته باشید مستقیم و باید پوشه پابلیش شده رو آپلود کنید.
نیازی نیست کل پروژه رو هر دفعه آپلود کنید ، فقط قسمت هایی که تغییر دادید رو باید کپی کنید ، همین.
در ضمن این روش خیلی بهتره و مدیریتش هم راحت تره تا اینکه شما بخواید کل سایت رو تو IIS پابلیش کنید هر دفعه.

Javad_Darvish_Amiry
دوشنبه 10 بهمن 1390, 18:01 عصر
سلام. چند مورد هست:
1- «IIS 7 رو سیستمم نصب کردم» یعنی یه فایل دانلود کردین و اونو نصب کردین؟ اگه اینطوره حذفش کنین و از Windows Features نصبش کنین.
2- گروه مرتبط با IIS 6 بصورت پیش فرض نصب نمیشه؛ به Windows Features برید و تو این مسیر: Internet Information services / Web Management Tools / IIS 6 Management Compatibility گزینه هایی که میخواید رو انتخاب و نصب کنید. تا اینجا مشکل اولی که ذکر کردید برطرف میشه.
3- برای دسترسی به Local IIS شما باید VS رو با مجوز مدیر سیستم اجرا کنید. روی آیکون VS راست کلیک کنید و گزینه Run As Administrator رو بزنید. بعد از تایید پرامپت ویندوز، میتونید از VS به IIS دسترسی داشته باشید.
اگه باز مشکلی هست در خدمتم. موفق باشید.

programer2011@yahoo.com
دوشنبه 10 بهمن 1390, 19:30 عصر
سلام
این پابلیش وبسایته کسی در مورد پابلیش وب اپلیکیشن اطلاعات داره ؟آخه ظاهرا خیلی فرق داره!
اگه لینک مقاله بزارین ممنون میشم