PDA

View Full Version : سوال: نحوه نمایش یک فایل pdf بدون باز کردن پنجره دیالوگ باکس

msd4700
یک شنبه 09 بهمن 1390, 23:49 عصر
سلام دوستان
میخواهم یک فایل pdf را بدون باز کردن پنجره دیالوگ باکس و فقط از طریق کد نویسی در سی شارپ اجرا کنم. خیلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم . اگه ممکنه راهنمایی کنید

shadi khanum
دوشنبه 10 بهمن 1390, 08:41 صبح
منظورتون از پنجره دیالوگ باکس چیه؟ اگه میخواید فایل pdf باز بشه میتونید با process.start("مسیر فایل") فایل pdf رو باز کنید
موفق باشید

S_VB.max
دوشنبه 10 بهمن 1390, 10:25 صبح
چجوری می توان فایل PDF را داخل خود فرم نمایش داد؟

msd4700
دوشنبه 10 بهمن 1390, 12:13 عصر
منظورتون از پنجره دیالوگ باکس چیه؟ اگه میخواید فایل pdf باز بشه میتونید با process.start("مسیر فایل") فایل pdf رو باز کنید
موفق باشید
سلام
ممنون از راهنمایی شما ، ولی سی شارپ من process.start را نمی شناسد. آیا چیزی باید نصب کنم؟

msd4700
دوشنبه 10 بهمن 1390, 12:14 عصر
سلام
ممنون از راهنمایی شما ، ولی سی شارپ من process.start را نمی شناسد. آیا چیزی باید نصب کنم؟

Mahmoud Zaad
دوشنبه 10 بهمن 1390, 12:42 عصر
سلام
سلام

system.diagonistics.process.start("masir file");

vof.ir
دوشنبه 10 بهمن 1390, 13:29 عصر
برای اینکه فایل را داخل خود فرم برنامه نمایش دهید
باید کامپوننت
acrobat
را به پروژه اضافه نمایید

mshProgrammer
دوشنبه 10 بهمن 1390, 20:01 عصر
سلام یه راه برای باز کردن pdf در فرم و بدون استفاده از کامپوننت استفاده از web browser است یعنی یک web browser روی فرم میزاری و url اون رو برابر مسیر فایل pdf میزاری

S_VB.max
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:14 صبح
برای اینکه فایل را داخل خود فرم برنامه نمایش دهید
باید کامپوننت
acrobat
را به پروژه اضافه نمایید

میشه اسم فایلی را که باید به پروژه اضافه کنم دقیقا بنویسید

سلام یه راه برای باز کردن pdf در فرم و بدون استفاده از کامپوننت استفاده از web browser است یعنی یک web browser روی فرم میزاری و url اون رو برابر مسیر فایل pdf میزاری
اگه بیام از این روش استفاده کنم و روی کامپیوتر مشتری اکروبات ریدر نصب نباشه آیا باز هم PDF را نمایش میده ؟

mshProgrammer
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:50 صبح
اگه بیام از این روش استفاده کنم و روی کامپیوتر مشتری اکروبات ریدر نصب نباشه آیا باز هم PDF را نمایش میده ؟
برای نمایش فایل PDF با استفاده از webBrowser باید حتما Acrobat reader یا هر برنامه ای که فایل PDF رو باز کنه روی سیستم مشتری باشه

S_VB.max
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 13:49 عصر
برای نمایش فایل PDF با استفاده از webBrowser باید حتما Acrobat reader یا هر برنامه ای که فایل PDF رو باز کنه روی سیستم مشتری باشه

لطفا یک کامپوننتی معرفی کنید که من به پروژه اضافه کنم و دیگه لازم نباشه Acrobat reader را روی سیستم مشتری نصب کنم.
اسم فایل کامپوننت را کامل بنویسید تا من برم دانلودش کنم با تشکر
اگه هم فایلش را برا دانلود اینجا بزارید که عالی میشه

vof.ir
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 11:05 صبح
با سلام
فکر میکنم که زمانی که شما از اون دی ال الی که گفتم رفرنس بگیری و داخل پوشه
bin
قرار بگیره، دیگر نیازی نباشد که روی سیستم مشتری آکروبات نصب باشه.
اسم دی ال ال
Acrobat
هست اولش
الان چک میکنم

vof.ir
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 11:08 صبح
81906به این تصویر دقت کنید

b.saminjad
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 11:42 صبح
سلام

میتونید از کمپوننت adobe acrobat استفاده کنید با کامپایل پروژه کمپوننت خودکار در مسیر اجرای برنامه قرار میگیره و نیازی یه نصب adobe در کامپیوتر کاربر نیست

Esmail Solhkhah
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 16:10 عصر
میخواهم یک فایل pdf را بدون باز کردن پنجره دیالوگ باکس و فقط از طریق کد نویسی در سی شارپ اجرا کنم.

چجوری می توان فایل PDF را داخل خود فرم نمایش داد؟

از کامپوننت DynamicPDFViewer استفاده کنید، این کامپوننت یه Viewer داره که میتونید بعنوان یه کنترل ازش استفاده کنید.

این کامپوننت کلاس اصلیش متدهایی برای لود کردن Pdf از فایل - آرایه بایتی - استریم داره.

http://www.cete.com/products/dynamicpdfviewer/

موفق باشید.

golestan1
دوشنبه 10 آبان 1395, 18:59 عصر
از کامپوننت DynamicPDFViewer استفاده کنید، این کامپوننت یه Viewer داره که میتونید بعنوان یه کنترل ازش استفاده کنید.

این کامپوننت کلاس اصلیش متدهایی برای لود کردن Pdf از فایل - آرایه بایتی - استریم داره.

http://www.cete.com/products/dynamicpdfviewer/

موفق باشید.

این کامپوننت عالیه ولی آیا راهی داره اون متن قرمز رنگ کپی رایت که در بالای هر صفحه میاره رو حذف کرد