PDA

View Full Version : مشکل در سرعت انتقال دیتا

M.KH-SH
یک شنبه 09 بهمن 1390, 23:56 عصر
سلام
من یک پرتال برای بازی آنلاین تراوین ساختم و در این پرتال در 2روزی که فعال شده تا الان 53 کاربر دارم و 414 تا ایتم هم در بانک اطلاعاتی ذخیره شده
ولی مشکل اصلی اینجاست که زمانی کاربرای پرتال به 30 نفر میرسه در یک زمان سرعت به شدت کاهش پیدا میکنه به طوری که برای باز کردن و یا ثبت اطلاعات با adsl باید حدود 3-4 دقیقه صبر کنن

این پرتال نه گرافیک داره و نه وب دیزاین
بانک استفاده شده از mysql روی هاست هست

به نظر شما مشکل از چیه؟
از سرور هست برنامه هست یا از سرور mysql?

اخه اولین برنامه نویسی وب من هست و برای اولین بار هست با این مشکل مواجه شدم برای همین اگه امکان داره منو شریک تجربیات خودتون قرار بدین که برای کار های بعدی دچار مشکل نشم

مرسی

M.KH-SH
دوشنبه 10 بهمن 1390, 00:23 صبح
یک سئوال دیگه:::

ویرایش اطلاعات خارج از بانک مثلا به صورت یک فایل txt درون هاست این باعث کاهش سرعت میشه>؟

یک فایل تکس قرار دادم که مقدار داخل از 0 شروع میشه و هر کاربر وارد میشه یک رقم به اون 0 اضافه میشه

به علت کمبود وقت این کار رو انجام دادم و چون اطلاعات سنگین شده بود داخل بانک نمیتونستم رسیک کنم که یک موقع اطلاعات اسیبی نبینه
اگه مشکل سرعت به خاطر کار من هست یکی بگه که این مشکل رو برطرف کنم
مرسی

حجم کل اطلاعات ذخیره شده در تمام جداول بانک من :::: 48.5 KiB هستش

Saman Hashemi
دوشنبه 10 بهمن 1390, 07:43 صبح
دوست عزیز سوالات شما نیاز به بررسی کد داره و بدون اینکار سخت میشه گفت اشکال از چیه؟
اما چیزی که به ذهنم میرسه اول مطمئن شید سرورتون قدرت خوبی داره بعد در اتصال به بانکتون دقت کنید که اتصالی باز نماند همه ارتباط ها بعد از انجام عملیات بسته شن و در آخر از منابع به صورت بهینه استفاده کنید...!
این موارد فقط حدس و امکان داره اشکال از جای دیگه باشه...!

M.KH-SH
دوشنبه 10 بهمن 1390, 07:52 صبح
دوست عزیز تو بخش باز بودن کانکشن ها مشکلی نیست و همه دارن بهینه انجام میدن

پس به نظر شما مشکل از سرور هستش؟