PDA

View Full Version : یک کامپونت برای زیبا سازی

Milad
چهارشنبه 25 آبان 1384, 00:14 صبح
سلام
من دنبال یک کامپونت می گردم که بشه شکل form ها رو قشنگ کرد
چیز مجانی جایی سراغ دارید ؟
ممنون

habedijoo
چهارشنبه 25 آبان 1384, 09:10 صبح
سلام
قشنگ کردن فرم !!!! یعنی چی ؟

Sharif Lotfi
جمعه 27 آبان 1384, 10:26 صبح
در پنجره properties مربوط به فرم شکل backgroundImage را لود کن رنگ transparencykey فرم را با رنگ زمینه background image یکی تعریف کن و خاصیت FormBorderStyle فرم را به None ست کن. ضمناً باید عمق رنگ مانیتورت رو هم به 24 بیت یا کمتر تغییر بدی چون با عمق رنگ بیشتر از 24 بیت شکل مستطیلی فرم باقی میمونه . موفق باشی .

vbapr2005
جمعه 27 آبان 1384, 10:49 صبح
در پنجره properties مربوط به فرم شکل backgroundImage را لود کن رنگ transparencykey فرم را با رنگ زمینه background image یکی تعریف کن و خاصیت FormBorderStyle فرم را به None ست کن. ضمناً باید عمق رنگ مانیتورت رو هم به 24 بیت یا کمتر تغییر بدی چون با عمق رنگ بیشتر از 24 بیت شکل مستطیلی فرم باقی میمونه . موفق باشی .
راست میگه. برای اون سوال این بهترین راهه.
عزیز دل برادر یه کم واضح تر و جزیی تر سوالت رو می پرسیدی. البته ببخشید ها! «قشنگ کردن فرم» خیلی کلیه.

mehrdotnet
جمعه 27 آبان 1384, 18:46 عصر
من شنیدم یک سری کامپونت هایی برای تغییر Style هست که باهاش میشه کلاً Style فرم و اشیاء توش رو تغییر داد و قشنگتر کرد. کسی اینها رو سراغ نداره ؟

mehrdotnet
جمعه 27 آبان 1384, 18:53 عصر
فکر کنم قبلاً توی قسمت کامپوننت ها یک نفر یه چیزهایی راجع بهش گفته بود ولی چون از اون پست هیچی یادم نمونده نتونستم پیداش کنم. با این حال مطمئنم یه چیزی هست برای این کار!

Milad
جمعه 27 آبان 1384, 19:26 عصر
سلام :))
آقا منظورم این کاکپونت های بود که style عوض می کنند
می بخشید درست سوال نکردم !

nodet
یک شنبه 29 آبان 1384, 00:19 صبح
فکر کنم منظورتون purecomponenet است
ولی به نظر من اصلا سراغش نرید
چون مجانی نیست و کرکش هم در دسترس نیست
اگه کسی کرکش رو گیر اورد به من هم خبر بده

mehrdotnet
یک شنبه 29 آبان 1384, 21:26 عصر
نوشته شده توسط nodet
فکر کنم منظورتون purecomponenet است
ولی به نظر من اصلا سراغش نرید
چون مجانی نیست و کرکش هم در دسترس نیست
اگه کسی کرکش رو گیر اورد به من هم خبر بده

بله الان یادم اومد :لبخند: من هم دقیقاً منظورم همینا بود ولی اینطور که دوستمون میگن نمیشه ازشون استفاده کرد :ناراحت:
درسته؟

sh_mohsen taki
دوشنبه 30 آبان 1384, 17:40 عصر
اگه توی dllهای خود اکس پی دنبالش بگردی راحت تری ولی بگم که با این کار تموم فرمات تغییر Style می دهند ولی یک کامپوننت مجانی جالب هست که اسمش رو فراموش کردم توی همین جا بگردی شاید پیداش کنی

mehrdotnet
دوشنبه 30 آبان 1384, 19:26 عصر
منظورتون از "dllهای خود اکس پی" چیه؟

mehrdotnet
سه شنبه 01 آذر 1384, 18:54 عصر
فکر کنم منظورتون استفاده از مانیفست های XP برای برنامه است. ولی این کار فقط تمام فرم ها رو XP Style میکنه. ما می خوایم یک Style زیبای دیگه غیر از XP Style به فرمها و اشیاء بدیم.

Milad
جمعه 04 آذر 1384, 14:27 عصر
راستش من یکم سرچ کردم یکی پیدا کردم که می شد شبیه اپل و لینوکس و یک سری STYLE های دیگه بشه که پولی بود
ولی برای شبیه کردن XP این کامپیونت بود که مجانی هم هست :
http://www.steepvalley.net

mehrdotnet
شنبه 05 آذر 1384, 17:42 عصر
برای XPStyle که کامپوننت Style Provider هست و مجانیه. مشکلی هم نداره. ما یه چیزی برای ساختن Style های جالب تر نیاز داریم

habedijoo
یک شنبه 06 آذر 1384, 08:36 صبح
سلام

ببین این بدردت می خوره . کامپوننتهای خیلی با حالی داره . امیدوارم که بدردت بخوره .