PDA

View Full Version : سوال اکسس 2007

sama84
دوشنبه 10 بهمن 1390, 08:52 صبح
چه طوری می تونم نتیجه یک کوئری رو در یک تکست باکس نمایش بدم ؟باتشکر

aromega65
دوشنبه 10 بهمن 1390, 23:07 عصر
سلام دوست عزیز اکسس با کوئری مثل یک تیبل برخورد میکنه
پس میتونی به یک فرم وصلش کنی و در تکس باکس مورد نظرت نمایش بدی

royasaz_bam
سه شنبه 11 بهمن 1390, 01:52 صبح
بهتره یک فرم از ک.ری ایجاد کنی یا اینکه کوریت را سابفرم، فرم اصلیت قرار بدی سپس مقدار نکس باکی فرم اصلی را با مقدار فیل یاب فرم به صورت کد ذیل قراربدی همونی که دوستمون کفت
me.text0 = forem_form1.text1
ارگ خواستی یک نمونه بگذار البته با فرم 2003

sama84
سه شنبه 11 بهمن 1390, 15:09 عصر
یک دیتا بیس دارم که اطلاعاتی مانند تعداد آبنما ، متراژ چمنکاری ، متراژ گلکاری و .... را نگهداری می کند برای هر پارک و .. می خوام از این دیتابیس یک گزارش بر اساس نام پارک داشته باشم من برای آبنماو... هرکدام یک جدول قرار دادم چون هر کدوم یک سری اطلاعات جزیی متفاوتی دارند و یک کوئری برای محاسبه مقدار چمنکاری و .. نوشتم حالا همه این کوئری های پارمتری (یک کومبو برای نام پارک و یا ناحیه)را تو یک فرم و یا ریپورت میخوام بیارم با تکست باکس چطور می شه اینکارو کرد.تکست باکس رو چطوری باند کنم به یک کوئری.

c4soft
سه شنبه 11 بهمن 1390, 19:36 عصر
شما میخواین فیلدی از یک کوئری با تمام اطلاعات ورودیش رو داخل یک کمبو باکس داشته باشید؟

aromega65
سه شنبه 11 بهمن 1390, 22:24 عصر
دوستان بهتره برای رفع سریع و بی دردسر مشکل نمونه بزارن

sama84
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:35 صبح
دوستان بهتره برای رفع سریع و بی دردسر مشکل نمونه بزارن
چطوری فایلمو اتچ کنم

emami.sie
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:05 صبح
سلام
هنگام ارسال پاسخ ابتدا حالت پیشرفته رو انتخاب و بعد از طریق مدیریت ضمیمه ها در پایین همون صفحه می تونید فایلتون رو آپلود کنید...
یا علی

sama84
شنبه 15 بهمن 1390, 12:49 عصر
فایلمو می ذارم ممنون می شم راهنمایی کنید چون در هر گزارش 40 آیتم دارم که فقط 4تا شو گذاشتم من برای هر ایتم یک کوئری جداگانه نوشتم . راهی هست که کوئری کمتری بخواد و این که این همه کوئری (در هر گزارش 120 )برنامه رو سنگین نمی کنه؟

wolfstander
شنبه 15 بهمن 1390, 13:40 عصر
سلام
اینطوری که خیلی سخته میشه گزارشت
بالاخره گزارشی که شما ساختی، در یک مورد مشترکه
شما مثلا اگه 40 تا کوئری داری، یک فیلد تو همه اش مشترکه
اون رو بعنوان کلید هر 40 تا انتخاب کن و گزارشت رو بر پایه فقط یک کوئری که از مشترک های اون 40 تا میخونه ، درست کن

sama84
شنبه 15 بهمن 1390, 14:30 عصر
بعضی هاشون رو میشه مثلا یک از دستوراتم اینه SELECT Sum(masahat) AS
FROM tblname
که نام جدول تغییر می کنه حالا نام جدول رو چطوری می تونم تغییر بدم (برای پنج جدول )

sama84
شنبه 15 بهمن 1390, 14:49 عصر
چطور میشه بااین دستور راهنمایی کنید SELECT Sum(masahat) AS
FROM abnama
تغییر دادن نام جدول چطور ممکن می شه

Abbas Amiri
شنبه 15 بهمن 1390, 17:23 عصر
از دستور docmd.Rename استفاده کنید
البته اگر داخل کوئری می خواهید نام مستعار وخلاصه به جدولتان بدهید مثال زیر کمک می کند:

UPDATE Table1 AS d INNER JOIN table2 AS s ON d.date = s.date SET d.[user] = [s].[user], d.shift = [s].[shift];

sedyasin
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 12:21 عصر
سلام
وقتي در قسمت خواص فيلدمتني در قسمت Required گزينه Yes را انتخاب مي كنيم، كه در واقع بايد فيلد حتما پر شود، كه اگر چيزي وارد نكنيم پيغامي مي دهد كه انگليسي است. حال سوال من اين است كه چگونه مي توان پيغام آن را فارسي كرد؟
مثالا بنويسيم "كد ملي بايد وارد شود."
ممنونم