PDA

View Full Version : سوال: دلیل عدم مشاهده طراحی انجام شده در حالت design در V.S

davood59
دوشنبه 10 بهمن 1390, 19:13 عصر
سلام دوستان؛
وقت همه بخیر و خوشی باشه!
دوستان من یک سوال در خصوص عدم مشاهده طرحی که انجام دادم در حالت design mode میشه؛
میخوام ببینم آیا من دارم اشتباه کار می کنم یا نحوه کار ویژوال استودیو همینجوریه؟ در صورتی که احساس می کنم اشتباه از جانب خودم هستش!
ببنید این کد قسمت اضافه کردن اخبار در سایت هستش:

<%@ Page Language="C#‎" MasterPageFile="~/MasterPage.master" AutoEventWireup="true" CodeFile="addnews.aspx.cs" Inherits="addnews" Title="Untitled Page" ValidateRequest="false" %>
<%@ Register assembly="FredCK.FCKeditorV2" namespace="FredCK.FCKeditorV2" tagprefix="FCKeditorV2" %>

<asp:Content ID="Content2" runat="server" contentplaceholderid="ContentPlaceHolder3">
<link href="otherpages.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen" />
<table dir="ltr">
<tr>
<td> <asp:TextBox ID="TextBox1" runat="server" Width="626px"></asp:TextBox> </td>
<td> <asp:Label ID="Label3" runat="server" Text="عنوان خبر"></asp:Label> </td>
</tr>

<tr>
<td> <asp:TextBox ID="TextBox2" runat="server" Width="618px"></asp:TextBox> </td>
<td> <asp:Label ID="Label4" runat="server" Text="خلاصه خبر"></asp:Label> </td>
</tr>
<tr>
<td class="style3">
<FCKeditorV2:FCKeditor ID="FCKeditor1" runat="server" BasePath="/scco/FCKeditor/" Height="600px"> </FCKeditorV2:FCKeditor>
</td>
<td class="style4"> <asp:Label ID="Label5" runat="server" Text="مشروح خبر"></asp:Label>
</td>
</tr>
<tr>
<td class="style2"> <asp:FileUpload ID="fudPic" runat="server" /> </td>
<td> <asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="ثبت" Width="94px" onclick="Button1_Click" /> </td>
</tr>
</table>
</asp:Content>

اینهم تصویری از کدهای فوق جهت وضوح بیشتر:

http://www.irupload.ir/images/pzwkyytkbszxo42s2nmu.jpg

پس مشاهده می کنید که fceditor هستش و در قسمت کدها هم میتونید مشاهدش کنید.
حالا به تصویر زیر دقت کنید:

http://www.irupload.ir/images/ldw7o8z76kxdfzah1tt.jpg

این تصویر در واقع حالت گرافیکی همون صفحه مورد نظره که کدهاش رو براتون در بالا گذاشتم؛
این هم در نهایت تصویری که پس از اجرای برنامه قابل مشاهده ست و بدرستی کار میکنه:

http://www.irupload.ir/images/dg3qmc6tx4uswukt5gw.jpg

سوالم اینجاست چرا در حالت گرافیکی صفحه بالا ، یعنی همین آخرین صفحه دیده نمیشه؟ آیا همینجوری باید باشه یا من دارم اشتباه می کنم؟
ازتون ممنونم.

Saman Hashemi
سه شنبه 11 بهمن 1390, 07:33 صبح
مشکل از VS نیست وقتی از جاوااسکریپت استفاده میکنید در حالت دیزاین عموما تغییرات قابل مشاهده نیست و باید صفحه تولید و در نهایت در سمت کلاینت تغییرات ببینید...!

davood59
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:29 عصر
ممنونم ازتون؛
در اینجا منظورتون از جاوا اسکریپت همون استفاده از Fckeditor هستش؟
یعنی این طرز نمایش دادن طبیعیه؟
آخه وقتی هم که سایت رو Publish می کنم درون پوشه خالیه؛ امکانش هست بدلیل استفاده از FCkeditor باشه؟

mahmood_4246
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 01:23 صبح
منظور از جاوا اسکریپت Fck نیست .. بلکه استفاده از قطعه کد یا کنترلی هستش که از کد های جاوا اسکریپت استفاده میکنه .. fck از کلی کد جاوا اسکریپت برای ابزارهاش استفاده میکنه
- نمایش کنترل به این شکل طبیعی هست
- سوال سوم رو متوجه نشدم .. کدوم پوشه خالیه ؟