PDA

View Full Version : خبر: اکتيو DLL جديد مبدل تاريخ هاي شمسي و قمري و ميلادي Ardata_Date V 1.0.0

ARData
سه شنبه 11 بهمن 1390, 11:17 صبح
با سلام
همانطور که به دوستان قول داده بودم اکتيو DLL جهت تبديلات تاريخ هاي شمسي و قمري و ميلادي با سه کلاس مبدلات تاريخ و زمان و اطلاعات يوزرها و آي پي و نام کامپيوتر وهمچنين با قابليت داشتن توابع اوقات شرعي و اعلام زمان روزهاي تعطيل و مناسبت ها و ... توسط اينجانب نوشته شده است و هرگونه انتقاد و پيشنهاد جهت بهتر شده اين فايل کاملا از سوي اينجانب پذيرفته شده و رسيدگي کامل خواهد شد ... اطلاعات ما حاصل تجربيات شما عزيزان مي باشد ...
اين فايل کاملا رايگان مي باشد ...

Public ARDate As New Ardata_Date.Solar_Hijri_Greg_Converter
Public ARTime As New Ardata_Date.Time_Converter
Public ARSysInfo As New Ardata_Date.Sys_Info

... تحريم ديگران باعث خودکفايي ما مي شود ....

پيوست اول شامل خود فايل مي باشد و پيوست دوم فايل تقريبا آموزشي ...

DR.Mohammad Ali Arshad

Abbas Amiri
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:19 عصر
با تشکر از زحمات شما . برای بدست آوردن تاریخ جاری سیستم به شمسی چه باید نوشت ؟ در توابع فایل شما فقط با این مورد نتیجه گرفتم : ( ARDate.DateConverter (20120131,A_GregToPersian ,A_Numeric چنانچه جواب مثبت است پیشنهاد می کنم یک تابع به فایل اضافه کنید که اگر بخواهم بازبان VB بیان کنم به این تایپ باشد:
( Public Function Shamsi(Optional SourceDate As Variant, Optional ConvertionType As DateConvertType = A_GregToPersian,Optional ShowMode ASs DateShowModels=A_Numeric
که اگر بدون آرگومان بود تاریخ جاری ودر غیر اینصورت ......
ضمنا درمورد اوقات شرعی ازآنجا که بدست آوردن طول وعرض جغرافیایی برای کاربران مشکل است ، اگر داخل خود فایل یک lookup Table شامل نام شهرهای مهم باشد ولیست آنها به نمایش درآید بسیار کاربرپسندترخواهدبود(البته بصورت آپشنال طول وعرض هم برای مصارف دقیق وجودداشته باشد)

c4soft
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:19 عصر
با سلام
کاش در یک فایل اکسس کاربرد های این دستاورد رو به صورت مستند به نمایش میگذاشتید
متشکرم و همچنین براتون آرزوی موفقیت می کنم؛ چرا که این همه زحمت رو بصورت رایگان در اختیار همه ی کاربران قرار دادید.

royasaz_bam
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 00:01 صبح
با سلام و تشکر از رقابت سازنده شما
حال اگز بخواهیم محدوده هفته خاص از سال خاص را بدست آوریم با اکتیوکس شما چه باید کرد به طور مثال محدوده تاریخی هفته 15 از سال 1391
در خصوص ایام تعطیل با مناسبتهای قمری به طور مثال عید فطر در صورتی که ماه قمری یک روز دیرتر یا زودتر از تقویم رسمی یال جاری در بیاید آیا امکان اعمال این تغییرات با دادن دستور خاص امکات پذیزه یا ایتکه باید منتظر نسخه جدید باشیم

ARData
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:13 صبح
با تشکر از زحمات شما . برای بدست آوردن تاریخ جاری سیستم به شمسی چه باید نوشت ؟ در توابع فایل شما فقط با این مورد نتیجه گرفتم : ( ARDate.DateConverter (20120131,A_GregToPersian ,A_Numeric چنانچه جواب مثبت است پیشنهاد می کنم یک تابع به فایل اضافه کنید که اگر بخواهم بازبان VB بیان کنم به این تایپ باشد:
( Public Function Shamsi(Optional SourceDate As Variant, Optional ConvertionType As DateConvertType = A_GregToPersian,Optional ShowMode ASs DateShowModels=A_Numeric
که اگر بدون آرگومان بود تاریخ جاری ودر غیر اینصورت ......
ضمنا درمورد اوقات شرعی ازآنجا که بدست آوردن طول وعرض جغرافیایی برای کاربران مشکل است ، اگر داخل خود فایل یک lookup Table شامل نام شهرهای مهم باشد ولیست آنها به نمایش درآید بسیار کاربرپسندترخواهدبود(البته بصورت آپشنال طول وعرض هم برای مصارف دقیق وجودداشته باشد)
با تشکر از انتقاد جنابعالي :
چون تاريخ به سه مدل شمسي و هجري قمري و ميلادي مي باشد براي تاريخ جاري به سه صورت ميشه اقدام کرد :
1 - تاريخ شمسي جاري
MsgBox ARDate.CurrentDateOfYear(A_Persian, A_Numeric)
2 - تاريخ قمري جاري
MsgBox ARDate.CurrentDateOfYear(B_Hijri, A_Numeric)
3 - تاريخ ميلادي جاري
MsgBox ARDate.CurrentDateOfYear(C_Gregorian, A_Numeric)

انواع فرمت هاي نمايش تاريخي هم شامل : A_Numeric فرمت نامبر و B_String فرمت رشته اي و C_Gregorian,C_Text_Num_Text فرمت نام روز و ماه رشته اي و فرمت D_FullText تمام رشته اي

در مورد اوقات شرعي هم براي هر شهر توي گوگل يه جستجوي کوچيک بزنين از ويکيپديا راحت مي تونين طول و عرض جغرافيايي دقيق هر شهري رو بدست بيارين و در صورت اختلاف با اصل اوقات شرعي با اندک تغييراتي مي تونيد به زمان هاي واقعي دست پيدا کنيد ...
البته من انتظار داشتم اينهارو خودتون کشف کنيد ... با تشکر

ARData
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:15 صبح
حال اگز بخواهیم محدوده هفته خاص از سال خاص را بدست آوریم با اکتیوکس شما چه باید کرد به طور مثال محدوده تاریخی هفته 15 از سال 1391
در خصوص ایام تعطیل با مناسبتهای قمری به طور مثال عید فطر در صورتی که ماه قمری یک روز دیرتر یا زودتر از تقویم رسمی یال جاری در بیاید آیا امکان اعمال این تغییرات با دادن دستور خاص امکات پذیزه یا ایتکه باید منتظر نسخه جدید باشیم
درمورد تاريخ قمري اگه پس و پيش بشه هيچ مشکلي وجود نداره چرا که تاريخ قمري مستقيما از خود تاريخ سيستم خونده ميشه ...
در مورد محدوده هفته خاص هم تنها موردي که اين فايل نداره همينيه شما فرمودين ... چون لزومي نديدم براي اين کار ... ولي چون شما خواستين تا دو روز ديگه تو ورژن بعدي حتما به روي چشم ....
با تشکر فراوان

ARData
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:16 صبح
با سلام
کاش در یک فایل اکسس کاربرد های این دستاورد رو به صورت مستند به نمایش میگذاشتید
متشکرم و همچنین براتون آرزوی موفقیت می کنم؛ چرا که این همه زحمت رو بصورت رایگان در اختیار همه ی کاربران قرار دادید.
باشه حتما اين کار انجام خواهد شد ... با تشکر

ARData
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 09:21 صبح
دوستان عزيز يه قوليم بهتون ميدم و اون برنامه ارتباط با ديتابيس از طريق شبکه و اينترنت هست که به ياري خدا در مراحل تست به سر مي بره اونهم به صورت رايگان در اختيارتون قرار خوارد گرفت ....

wolfstander
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 13:11 عصر
سلام
این رقابت سازنده خیلی خیلی خوبه ها
دوست خوبم ARData
همونطوری که یکی از دوستان گفتند و من هم اول که لطف کردید و برام ارسال کردید ، از شما درخواست کردم، ایکاش یک راهنمایی توش گذاشته میشد
به این دلیل که من میخوام زودتر لطف شما رو جبران کنم و بعنوان یک کاربر بی حوصله که وقت زیادی نداره و علم زیادی هم نداره، بگم که مثلا ً فلان نیاز هم اگه تو این بود خیلی خوب بود
یا فلان مورد خیلی خوبه
فعلا ً دارم با سعی و خطا پیش میرم ببینم که به امید خدا، به کجا میرسم
امیدوارم که همیشه موفق و موید باشید
و تلاش خواهم کرد که تو دیتابیس خودم که در حال کاره، ازش استفاده کنم و کار بکشم ببینم که چه اتفاقی قرار بیفته
اگه یه روز منفجر شد کامپیوترم، دیه من بر گردن شماست

ARData
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 15:01 عصر
نسخه رويژن به خاطر درخواست شما :
1 - خروجي ديتا تاريخ شروع محدوده مورد نظر :

ARDate.PerWeekConfine(شماره هفته, تاريخ مورد نظر,A_BeginDate)

2 - خروجي ديتا تاريخ پايان محدوده مورد نظر :

ARDate.PerWeekConfine(شماره هفته, تاريخ مورد نظر,B_EndDate)

2 - خروجي ديتا تاريخ شروع و پايان محدوده مورد نظر :

ARDate.PerWeekConfine(شماره هفته, تاريخ مورد نظر,C_Begin_End)

ARData
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 15:13 عصر
البته مهم نيست در تاريخ مورد نظر چه تاريخي رو درج کنيد ... مهم اينه که سال تاريخ چي باشه ...
خصوصيت Dayname نيز به دو صورت نام روز هفته و شماره روز هفته تغيير پيدا کرد ...
با آرزوي موفقيت ....

HadiVB
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 19:01 عصر
سلام
باز هم مشکل تطبیق تاریخ شمسی با قمری

برای تطبیق سال هجری با شمسی چه کرده اید؟ تاریخ 1390/03/13 رو وارد کنید 2 رجب بر می گرداند در حالی که هنوز 30 جمادی الثانی است

مثل اینکه چاره ای جز تطبیق دستی نیست

اما یک راه مناسب و منطقی کسی داره

Abbas Amiri
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 19:53 عصر
البته من انتظار داشتم اينهارو خودتون کشف کنيد
این مطلب را جهت دوستانی که بزودی شروع به پرسش خواهند کرد ، عرض کردم. موفق باشید

ali190
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:31 عصر
سلام بر همه دوستان
آقا من یه چیز رو متوجه نشدم
جناب ARData عزیز ، میشه لطفاً بگید این جمله رو که درج فرمودید : (http://barnamenevis.org/showthread.php?325704-%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%8A%D9%88-DLL-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF-%D9%85%D8%A8%D8%AF%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%8A%D8%AE-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B4%D9%85%D8%B3%D9%8A-%D9%88-%D9%82%D9%85%D8%B1%D9%8A-%D9%88-%D9%85%D9%8A%D9%84%D8%A7%D8%AF%D9%8A-Ardata_Date-V-1.0.0&p=1432290&viewfull=1#post1432290)

من هيچ مشکلي با تاريخ CPSD نداشتم تا زماني که حرام اعلام شد ...
رو از کدوم پست جناب پیروزمهر برداشت کردید؟!
یاعلی

mojesabz
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 00:33 صبح
سلام:
چگ.نه از این فایل dll در بانک استفاده کنیم ...؟!

mojesabz
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 00:34 صبح
سلام:
چگونه از این فایل dll در بانک استفاده کنیم ...؟!

royasaz_bam
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 01:04 صبح
برای اکتیو کردن dll ابتدا در قسمت ماژول یک ماژول جدید ایجاد کن سپس دستورات ذیل را وارد کن
Public ARDate As New Ardata_Date.Solar_Hijri_Greg_Converter
Public ARTime As New Ardata_Date.Time_Converter
Public ARSysInfo As New Ardata_Date.Sys_Info
سپس مطابق عکس مراحل 1 الی 4 را انجام بده و در پایان ماژول را ذخیره کن81884

ARData
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 09:02 صبح
سلام
باز هم مشکل تطبیق تاریخ شمسی با قمری

برای تطبیق سال هجری با شمسی چه کرده اید؟ تاریخ 1390/03/13 رو وارد کنید 2 رجب بر می گرداند در حالی که هنوز 30 جمادی الثانی است

مثل اینکه چاره ای جز تطبیق دستی نیست

اما یک راه مناسب و منطقی کسی داره
دوست عزيز تاريخ 13/03/1390 برابر با تاريخ ميلادي 03/06/2011 هستش شما تاريخ سيستمتونو اگه برگردونين به تاريخ ميلادي ذکر شده و فرمت تاريخ کامپيوترتونو به قمري تغيير بدين سيستم شما جمعه , 2 رجب , 1432 رو برمي گردونه ... من نمي دونم اين کجاش مشکل داره ؟ بايد يقه ماکروسافت رو بگيريم !!!

ARData
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 09:11 صبح
دوستان فايل ريويژن خورده و نهايي در پست اول قرار گرفت + فايل آموزشي (فقط تاريخ)

sajjad_kochekian
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 10:35 صبح
با چه برنامه ای این DLL رو نوشتی؟:متفکر:

royasaz_bam
جمعه 14 بهمن 1390, 02:42 صبح
نسخه رويژن به خاطر درخواست شما :
1 - خروجي ديتا تاريخ شروع محدوده مورد نظر :
ARDate.PerWeekConfine(شماره هفته, تاريخ مورد نظر,A_BeginDate)

2 - خروجي ديتا تاريخ پايان محدوده مورد نظر :
ARDate.PerWeekConfine(شماره هفته, تاريخ مورد نظر,B_EndDate)

2 - خروجي ديتا تاريخ شروع و پايان محدوده مورد نظر :
ARDate.PerWeekConfine(شماره هفته, تاريخ مورد نظر,C_Begin_End)

در خصوص اسنفاده از شماره هفته جهت در آوردن محدوده آن نظر شما را به این تاپیک که خودم ایجاد کردم جلب میکنم آیا امکان استفاده از این روش در اکتیوکس شما وجود دارد ؟
http://barnamenevis.org/showthread.php?325377-%DA%86%D8%A7%D9%84%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D8%A7-GetSpecificWeekRange

RESMAILY
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 08:54 صبح
به نام خدا
با سلام. البته من تا حال از اکتیو اکس هایی که دوستان زحمت تهیه آن را کشیده اند استفاده نکرده ام و در برنامه هایم از یک الگوریتمی که خودم به آن رسیده ام استفاده می کنم و البته به پختگی کار دوستان هم نیست. اما یک موضوعی که دیده ام برای درج تاریخ بصورت 10 کاراکتری عمومیت دارد استفاده از فرمت تاریخ دروت تکس باکس هاست که کاررا برای کاربر گاهی آسان و گاهی مشکل می نماید.
کدی که تقدیم شده است برای استفاده در این موارد است. این روال البته تاریخ را بصورت یک رشته استرینگ باید تحویل بگیر و تحویل بدهد. اما این حسن را دارد که حتی المقدور فرمت وارد شده را به طرز دلخواه در می آورد. مثلا
1390/1/1 را تبدیل می کند به 1390/01/01
یا حتی 90/1/1 را نیز تبدیل می کند به1390/01/01
اگر هم تاریخ معتبر نباشد می شود با استفاده از پاسخ بازگشتی رویداد مناسب را اعمال نمود.
این روال در رویدادafter update تکس باکس مربوط به تاریخ م شود استفاده کرد.
به هرحال دوستان ببینند و هر اصلاحی که لازم است انجام بدهند.

'ÊÇÈÚ ßäÊÑá ÏÑÌ ÊÇÑíÎ ÏÑ ÝíáÏåÇí æÑæÏ ÇØáÇÚÇÊ
Public Function Ctrl_Date(ByRef Dte As String) As String
strMsg = Dte
If Dte <> "" Then GoTo 20
strMsg = "..."
10:
strMsg1 = "ÊÇÑíÎ" + "<" + strMsg + ">" + "ãÚÊÈÑäíÓÊ"
strMsg2 ="!"
MsgBox strMsg1, vbCritical, strMsg2
Ctrl_Date = ""
Exit Function
20:
'Sal
X_1 = InStr(1, Dte, "/")
If X_1 = 0 Then GoTo 10
strYear = Mid(Dte, 1, X_1 - 1)
len_strYear = Len(strYear)
If len_strYear = 5 Then GoTo 10
If len_strYear = 4 Then GoTo 25
If len_strYear = 3 Then strYear = Trim("1" & strYear)
If len_strYear = 2 Then strYear = Trim("13" & strYear)
25:
If Val(strYear) > 1399 Or Val(strYear) < 1300 Then GoTo 10
'Mah
X_2 = InStr(X_1 + 1, Dte, "/")
If X_2 = 0 Then GoTo 10
strMonth = Mid(Dte, X_1 + 1, X_2 - X_1 - 1)
len_strMonth = Len(strMonth)
If len_strMonth = 3 Then GoTo 10
If len_strMonth = 2 Then GoTo 30
If len_strMonth = 1 Then strMonth = Trim("0" & strMonth)
30:
If Val(strMonth) > 12 Or Val(strMonth) < 1 Then GoTo 10
x_3 = InStr(X_2 + 1, Dte, "/")
If x_3 <> 0 Then GoTo 10
'Rooz
strDay = Mid(Dte, X_2 + 1)
len_strDay = Len(strDay)
If len_strDay = 3 Then GoTo 10
If len_strDay = 2 Then GoTo 35
If len_strDay = 1 Then strDay = Trim("0" & strDay)
35:
If Val(strDay) > 31 Or Val(strDay) < 1 Then GoTo 10
If Val(strMonth) >= 7 And Val(strMonth) <= 12 And Val(strDay) = 31 Then strDay = "30"
If strMonth = 12 And Val(strDay) = 30 Then
ret = MsgBox("ÂíÇÊÇÑíÎ ÓÇá ßÈíÓå ÇÓÊ", 36, strMsg2)
If ret = 7 Then strDay = 29
End If
Ctrl_Date = Trim(strYear & "/" & strMonth & "/" & strDay)
End Function

royasaz_bam
جمعه 21 بهمن 1390, 22:37 عصر
سلام
آیا مشکل تاريخ 29 فبريه حل شد ؟

ARData
دوشنبه 24 بهمن 1390, 15:19 عصر
سلام
آیا مشکل تاريخ 29 فبريه حل شد ؟
100 درصد ...
فايل با سومين ريويژن در پست اول قرار گرفت و خبر خوب هم اينکه تاريخ قمري نيز بر اساس محاسبات دقيق زماني حرکت ماه به دور زمين تغيير يافت فکر مي کنم ديگه مشکلي براي تاريخ قمري نباشه ....:چشمک:

royasaz_bam
سه شنبه 25 بهمن 1390, 02:10 صبح
لقمه آماده داده شد , بنده تهدید شده , لقمه جویده شد و خدمت ایشون تقدیم شد ! و در نهایت نسخه به ظاهر تصحیح شده ارائه شد

سلام دوست منZero Defect (http://barnamenevis.org/member.php?154818-Zero-Defect)
http://barnamenevis.org/images/statusicon/user-offline.png دقت تیز بینی شما نه بر من و نه بر پدید آورنده این اکتیوکس پوشیده نیست حال موضوع اینه داره یک اکتیوکس دیگر برای اکسس ساخته می شود و این ممکن نمی شد مگر به همت و رقابت شما اساتید و این قصه سر دراز دارد

royasaz_bam
سه شنبه 25 بهمن 1390, 15:04 عصر
حکایت همچنان باقیست:ناراحت:

emami.sie
سه شنبه 25 بهمن 1390, 15:30 عصر
به نظر من اين رقابت داره تبديل به تقابل ميشه...
فكر نكنم اين مباحثي كه عنوان ميشه دردي از ديگر دوستان دوا كنه...

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست، هر كسي نغمه خود خواند و از صحنه رود... صحنه پيوسته بجاست، خرم آن نغمه كه مردم بسپارند به ياد...

abdoreza57
سه شنبه 25 بهمن 1390, 22:45 عصر
سلام

دوست نداشتم تو بحث شركت كنم چون همه درك درستي از واقعيت خوبي و بدي دارند و ميفهمند
منتها از اينكه تذكري به دوستمون داده نشد متعجبم سماجتشون تو مسئله يه موضوع و نوع رفتار توهين آميزشون طرف ديگر داستانه

قضاوت با وجدان بيدار خودتان :

DR.Mohammad Ali Arshad :

مي دوني آقاي قزويني

فقط متاسفم براي کاربران خودشيريني که هي برات تشکر ميزنن ...
.....

فكر نميكردم كمك و راهنمايي براي كسي به چنين فرجامي ختم بشه

ياد داستان جهانگرد و مرد در راه مانده افتادم :

جهانگردي مردي را تو بيابون پيدا ميكنه كه نياز به كمك داشت و در حال موت ... كمكش ميكنه و از مرگ نجاتش ميده و قرار ميشه شب را پيش اون بمونه تا حالش بهتر بشه اما نزديكاي صبح با صداي پاي اسبش از خواب بيدار ميشه و ....
دنبال مرد درمانده كه حالا به جاي تشكر داشت همه چيزش را ميبرد دويد كه من چه بدي به تو كردم كه نتيجه اش اين شد ؟ لذا از اين صحنه خود مرد دچار عذاب وجدان شد و مقداري از آذوقه را به طرف جهانگرد پرت كرد ...
جهانگرد داد كشيد من با اين آذوقه دوام نميارم و نيازي هم نيست فقط بايست يه حرف بزنم :
اگه به شهر رسيدي اين داستان را براي كسي تعريف نكن كه اگه كسي بشنود احدي دست كسي را نخواهد گرفت

جدا دنياي عجيبيه !!!

bakhshi_909
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 18:49 عصر
با سلام و خسته نباشی خدمت برنامه نویسان عزیر و جناب ardata عزیز, می خواستم ببینم یک نمونه در مورد اوقات شرعی در برنامه ارائه می کنید و یا اینکه فرمت طول و عرض جغرافیایی را در vba را می نویسید.

RESMAILY
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 19:47 عصر
به نام خدا
با سلام. دوستان اين نمونه را ببينند. در مورد الگوريتم تبديل به هجري قمري نكات جالبي دارد. اسم سازنده اش هم هست .يك مهندس عمران است. مهندس وجودي و آدر س سايت اش را هم گذاشته براي تبادل اطلاعات. يك فايل برنامه آماده است و ديگري هم سورس آن است. از جنبه الگوريتم قابل توجه است. در عين حال
گرآسايش خواهي از روزگار
جمال عزيزان غينمت شمار

Abbas Amiri
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 19:16 عصر
دوست عزیز ARData
امیدوارم از این پس مانندگذشته فارغ ازهر کینه بی مورد ، حضورتان را درتالار با تاپیک ها وجوابهای کارا شاهد باشیم. قبول کنید که ادامه این وضع بنفع هیچ کس مخصوصا شما نمیباشد . این که برنامه شما دارای نواقصی بوده از ارزشهای شماچیزی کم نمی کند .خواهشم اینست که دربرابرانتقادات به جای جبهه گرفتن صبور باشید و راه خودتان را بدون حاشیه ادامه دهید .الان بخش زیادی ازانرژی و فکرشما درجواب دادن به دوستان دیگر(اگرنگوییم حمله) خلاصه شده ومن ودیگر اعضا ازاین هرز رفتن ناخرسندیم. ازبقیه دوستان واساتیدهم خواهشمندم این موضوع رادیگربسط ندهند . این اصطکاکها بحال کسی سودی ندارد . همه اش بی ادبیهای محترمانه وگاه نامحترمانه است .

bakhshi_909
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 20:25 عصر
با سلام و خسته نباشی خدمت برنامه نویسان عزیر و جناب ardata عزیز, می خواستم ببینم یک نمونه در مورد اوقات شرعی در برنامه ارائه می کنید و یا اینکه فرمت طول و عرض جغرافیایی را در vba را می نویسید.

RESMAILY
جمعه 28 بهمن 1390, 10:50 صبح
به نام خدا
با سلام. از اينكه نام بنده به سهو بر قلم دوست عزيزم aradata رفته خوشحالم. اما از اين برخوردها مضطرب مي شوم و آن را دوست ندارم. نمونه فايلم را فقط براي دوستان علاقمند گذاشتم. چون تا بحال نديده بودم كسي به تبديل سال قمري علاقه نشان داده باشد. من و آقاي پيروز مهر هم قابل قياس نيستيم. جز آنكه در كمتر از يكسال گذشته عزيزي را به دردي مشترك از دست داديم. ايشان در كار خودش حرفه اي است (وكمي زودرنج) و من صرفا از روي علاقه موضوع را دنبال مي كنم(و قدري پوست كلفت). مديران محترم سايت اگر تشخيص دادند كه كامنت من موجب اختلاف است آن را حذف كنند. و ديگر آنكه
به جمعيت دوستان روي نه
پراكندگان را به يكسوي نه

aromega65
جمعه 28 بهمن 1390, 10:58 صبح
سلام من قصد هیچگونه اظهار نظر درمورد هیچکدوم از پستها رو ندارم
ولی به نوبه خودم از تمام کسانی که وقت میزارن تا مشکل بقیه کاربرا حل بشه واقعا ممنونم
همون طور که آقای امیری هم توضیح دادن اعضا از اینگونه پستها ناخرسندند
بازم تشکر ویژه میکنم از Abbas Amiri،Zero Defect،ARData و همه عزیزانی که اینجا زحمت میکشند
و از مدیریتی که وجود ندارد،
و مسئولان سایتی که بی تفاوت به این تالار بوده و مدیر جدیدی انتخاب نمیکنند

Rasool-GH
جمعه 28 بهمن 1390, 14:42 عصر
بنده هم حذف کردم .
حیف شد که به اینجا رسید .

mohsen.sh88
سه شنبه 02 خرداد 1391, 15:20 عصر
ببخشید که این تاپیک طوفانی رو دوباره زنده کردم ولی ممکنه راهنمای کنید که چطوری با ید از بخش مربوط به زمان خصوصا تبدیل ساعت به دقیقه و بالعکس استفاده کنم به ویژه نوع داده ورودی و خروجی چی باید باشه