PDA

View Full Version : تغییر نتیجه جسنوجو در گرید ویو ، با تایپ هر حرف ( مانند گوگل)

mehdi mahbobi
سه شنبه 11 بهمن 1390, 12:38 عصر
سلام دوستان. من قصد دارم تا در برنامه برای راحتی جستو جو ، نتیجه گیرید ویو با تایپ هر کلمه تغییر کنه.وعبارت جستجوی شده ی قبلی هم بصورت intellisense در تکس باکس قابل دسترس باشه مثل گوگل.
خوب کسی راهی بنظرش میرشه؟

mehdi mahbobi
سه شنبه 11 بهمن 1390, 19:04 عصر
دوستان اگرهر بخش از سوالم غیر واضح بود ،بگید تا ساده تر بیان کنم .

ucnazard
جمعه 14 بهمن 1390, 13:45 عصر
عبارت حست وج. رو کجا مینویسید؟؟
اگه داخل textboxباشه خوب تورویداد textchangeاش رو با کد مربوط به جست وجو رو بنویسید
و تو خاصیت textbox گزینه autofill رو بررسی کنید الان دقیق یادم نیس کدوم رو باید بزنید

mehdi mahbobi
شنبه 15 بهمن 1390, 12:15 عصر
عبارت جستوجو در text box نوشته میشه و نتیحه در grid view
در سرعت لود data grid مشکلی پیش نمی یاد ؟

milad222
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 14:54 عصر
سلام.
مورد اول: در خاصیت TextCanged مربوط به TextBox دستورات مربوط به نمایش اطلاعاتتون در Data Grid View رو وارد کنید.
مورد دوم: سرعت نسبت به چه حالتی پایین بیاد؟
با این روش در هر بار تغییر متن داخل TextBox (چه پاک کردن و چه اضافه کردن) اطلاعات در TextBox ، یک بار کل دستورات درون متد مربوط به خاصیت TextChanged مربوط به TextBox اجرا می شود.

milad222
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 14:55 عصر
سلام.
مورد اول: در خاصیت TextChanged مربوط به TextBox دستورات مربوط به نمایش اطلاعاتتون در Data Grid View رو وارد کنید.
مورد دوم: سرعت نسبت به چه حالتی پایین بیاد؟
با این روش در هر بار تغییر متن داخل TextBox (چه پاک کردن و چه اضافه کردن) اطلاعات در TextBox ، یک بار کل دستورات درون متد مربوط به خاصیت TextChanged مربوط به TextBox اجرا می شود.