PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از session ها در internet explorer

mohammadyaser
سه شنبه 11 بهمن 1390, 15:19 عصر
با سلام
من نام کاربری و نام دیتابیس کابر هارو در زمان login کردن در session قرار می دم .و زمانی که فرد logout کرد تمام session های اون رو remove می کنم.
این کار در مرورگر های دیگه هیچ مشکلی نداره ولی در IE وقتی یک کاربر login می کنه بعد وارد یک صفحه بشه بعد logout کنه .سپس کاربر دومی ازهمون سیستم با نام دیگه و دیتابیس دیگه login کنه.به همه صفحات به درستی دسترسی داره ولی صفحه ای که فرد اون رفته بود اطلاعات بانک نفر اول رو نشون میده.
نکته:من دارم رو سیستم لوکال تست می کنم.و اپلود نکردم.
کسی از دوستان دلیل این مشکل رو میدونه؟
ممنون

hamid_shrk
سه شنبه 11 بهمن 1390, 15:22 عصر
سشن هاتون درست پاک نمیشن ، با چه دستوری این کار رومیکنید ؟

mohammadyaser
سه شنبه 11 بهمن 1390, 16:02 عصر
Session.RemoveAll();
sessio.abandon();
البته من بررسی کردم انگار کاربر اول که صفحه رو دید برای کاربر دوم مرورگر صفحه رو در خودش ذخیره کرده وهمون قبلی رو نشون میده

rahmatr
سه شنبه 11 بهمن 1390, 18:05 عصر
کش صفحاتی که برای دیدن آنها احتیاج به login است، را غیرفعال کنید :

HttpCachePolicy cache = HttpContext.Current.Response.Cache;
cache.SetNoStore();
cache.SetCacheability(System.Web.HttpCacheability. NoCache);

البته cache.SetNoStore برای این است که صفحه در history مرورگر ذخیره نشود.

mohammadyaser
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 08:56 صبح
ممنون از دوستان با راه کاری که جناب rahmatrارائه دادن مشکلم حل شد فقط یک نکته دیگه من این سایتو با چند نسخه از fire fox ,ghormeامتحان کردم و این مشکل رو نداشت.ایا این مشکل فقط برای IE هست.فقط یک سوال دیگه من تا زمانی که فرد logout نکرده تا شخص دیگه ای login کنه بهتر میدونم که صفحات در history مرورگر ذخیره بشن تا سرعت لود دوباره اونها بالا بره.ایا راه کاری وجود داره که با زدن دکمه logout کل صفحات موجود در history پاک بشه و من مجبور نشم در هر صفحه history رو پاک کنم. با تشکر