PDA

View Full Version : هم اندازه کردن صفحه با Inline Frame

nimooo
سه شنبه 11 بهمن 1390, 18:27 عصر
با سلام .
من یه صفحه طراحی کردم و میخوام اون رو تو صفحه اصلیم به صورت inlineFrame نمایش بدم ولی وقتی رو یکی از لینک های صفحم که inlineFrame کردم کلیک میکنم صفحه باز شده در inlineFrame نصبت به inlineFrame بزرگتر است و به همین دلیل در کنار صفحه اسکرول نمایش داده میشود .
میخواستم بدونم کدی هست که inlineFrame با صفحه ها مَچ بشه و اندازه صفحه inlineFrame باز بشه و دیگه اسکرول در کنارش نمایش داده نشه !؟
:متفکر::متفکر:

cyrusthegreat
سه شنبه 11 بهمن 1390, 19:07 عصر
دوست عزیز

تگ Iframe دارای یک attr با نام scrolling هست که سه مقدار yes, no و auto رو می گیره.

nimooo
سه شنبه 11 بهمن 1390, 19:16 عصر
درسته ولی اون چیزی که میخوامو انجام نمیده . میخوام صفحه ها هم اندازه iframe بشه
مثلا یه صفحه درازتره iframe هم .. هم اندازه اون صفحه میشه
یه صفحه کوتاه iFrame اندازه اون صفحه میشه . دیگه فضای خالی وجود نداره یا دیگه اسکرول در iframe نیست که نمای سایتو از بین ببره

nimooo
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:30 عصر
کسی نیست کمک کنه !؟؟!؟! :گریه:

cyrusthegreat
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:32 عصر
دوست عزیز

من هنوز متوجه منظرو شما نشدم. منظور شما از هم اندازه، چیه؟ کدتون رو بدید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.

nimooo
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:41 عصر
ببینید . میخوام اندازه iframe با اندازه صفحه ای که در iframe هست یکی بشه . (طولش نه عرضش)

nimooo
سه شنبه 11 بهمن 1390, 23:38 عصر
آقا هنوز کسی منظورمو نفهمیده !؟ خیلی سادست توضیحماااا

اندازه iframe میخوام اتوماتیک هم اندازه صفحهم بشه .

cyrusthegreat
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 01:42 صبح
دوست عزیز

صفحه داخلی iframe چگونه تغییر می کنه؟؟؟ یعنی چندتا سایت متفاوت هست؟؟؟؟

nimooo
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:50 صبح
من چندتا صفحه طراحی کردم . مثلا 3 تا (درباره ما - تماس با ما - گالری) بعد این 3تا صفحه به وصیله ی یک "منو" که در همشون مشترک است به هم وصل شده اند . حالا من وقتی بر روی (درباره ما) کلیک میکنم {در iframe قرار دارن این 3تا صفحه} اندازه طول صفحه با iframe فرق میکنه و فضای خالیه زیادی در پایین داخل iframe ایجاد میشه و بعد بر روی (گالری) کلیک می کنم عکس های زیادی ردیف شده که طول صفحه زیاد شده ولی در iframe به صورت اسکرول باز میشه و نمای سایتو بهم میزنه .
من میخوام که iframe به صورت اتوماتیک با صفحات (درباره ما - تماس با ما - گالری) هم اندازه بشه تا دیگه اسکرول در صفحه دیده نشه .