PDA

View Full Version : ذخيره سبد خريد در ديتابيس

akbarg64
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 20:16 عصر
سلام دوستان.ديگه گيج شدم.چطور اين سبد خريد رو در ديتابيس ذخيره كنم.لطفا كمكم كنيد:گریه::گریه::گریه:
اينم فايل هاي من.اگه لطف كنيد فايل checkout.php رو كمكم كنيد بسازم.ممنون ميشم.

wallfa
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:06 عصر
دوست عزیز من متوجه نمیشم مشکل شما کجاست ، اگر میشه اسکیوال جدول محصولات و فایل کانکشن ضمیمه کنید !

akbarg64
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:23 عصر
خوب گفتم كه.ارسال سبد خريد به فايل checkout و دخيره در ديتابيس

wallfa
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 22:17 عصر
تا اونجا که فهمیدم تو یه صفحه داری برای نمایش پست ها ، که با کلیک بر روی هر محصول اون اضافه میکنی به محصول هر کاربر و اون ذخیره میکنی در نشست ، حالا میخواهی همه این اطلاعات در دیتابیس ذخیره کنی ، برای این کار کافی تیبل که ساختی قبل هر نمایش فیلد به این شکل یه ورودی درست کنی و کلا اون به صفحه بعد ارسال و دخیره کنی

فرضا کلا تیبل بذار توی یه این چنین حالتی

<form >
<input value="maghadir" name="name" type="hidden" />
</form>

wallfa
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 22:29 عصر
یه توضیح کلی برای نتقال داده ها به صفحه بعد میتونی از یه ورودی مخفی استفاده کنی به شکل بالا ، راه حل های دیگه وجود داره اما این سریع تر و راحت تره به نظر من مگر چیز خواصی بخواهی دنبال کنی !

akbarg64
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 09:38 صبح
ممنون.كس ديگه اي قصد كمك نداره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟:گریه::گریه:

akbarg64
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 15:13 عصر
:گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: كمممممممممممممممممممممممم ممممممك

wallfa
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 16:06 عصر
عزیز مگه این کارت راه نمیندازه ؟! مشکل الان چیه !؟

akbarg64
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 17:01 عصر
نه.ببين قسمت سبد خريد كه مشكلي نيست.ميخوام تمام آيتم هاي سبد خريد به انضمام اطلاعات كاربر توي ديتابيس ذخيره بشه.اطلاعات كاربر كه مشكلي نيست.ميمونه آيتم هاي سبد خريد مثل نام كالا تعداد و جمع كل مربوط به هر سفارش.همين. خودم فكر ميكنم بايد خلقه بسازيم.اما ...نمونه ساده در اين مورد هم داشتيد اشكال نداره ممنون ميشم برام بزارين.