PDA

View Full Version : مقاله: یکسری مطلب درباره روشهای کدینگ جریان ویدئو در بستر شبکه می خوام

ma2takhafan
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 20:36 عصر
سلام من یه سری مطلب واسه پروژه پایان نامه ام لازم دارم
عنوان پایان نامه ام اینه:
مقایسه روشهای کدینگ جریان ویدئو در بستر شبکه
می خواستم بدونم کی می تونه در مورد این چند تا مقاله مرتبط بده .چون پایان نامه ام 4 ماه دیگه باید تحویل بدم زیاد عجله ندارم ولی هرچقدر زودتر برسه بهتره. چون از الان شروع کردم
در ضمن دانشجوی ترم 8 رشته نرم افزار کامپیوتر هستم.
هر مطلبی درباره انتقال داده روی شبکه- چگونگی انتقال تصاویر- صدا- ویدئو روی شبکه و مواردی از این قبیل رو میخام که تو اینترنت هر چی می گردم چیز بدردبخوردی پیدا نمی کنم
اگه کسی مقاله ای – مطلبی داشته باشه ممنون میشم به ایمیلم بفرسته

Myedu.mail@mihanmail.ir

rzmazandarani
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 13:32 عصر
سلام.من تازه عضو این سایت شدم و توی جستجو تاپیک شما رو پیدا کردم.با توجه به اینکه از زمان درخواست خیلی گذشته در صورت نیاز میتونم مطالبی رو تقدیمتون کنم.لذا در صورت نیاز با من در ارتباط باشید.rzmazandarani@gmail.com

fatemeh.1994
دوشنبه 08 تیر 1394, 05:50 صبح
سلام دوستان.
من پروژه پایانی ام درباره روشهای کدینگ شبکه است.اگر کسی مطلبی یا مقاله ای در این مورد دارد و برایم بفرستت واقعا لطف بزرگی در حق من انجام داده است.
مطالبی که من جمع اوری کردم بسیار کم است و استاد راهنمایم گفته که مطالب باید خیلی زیادتر باشد.
وتا 14 تیر بیشتر وقت ندارم برای دادن مطالب به استاد راهنمایم.من تازه عضو این سایت شده ام اگر کمکم کنید واقعا لطف بزرگی در حقم میکنید.
ادرس ایمیلم:fatemehmosavi.f.m@gmail.com