PDA

View Full Version : مشکل با چندبرابرکم شدن از حجم نت!

h.alizadeh
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 21:40 عصر
سلام،

من نمیدونم چرا از وقتی (دیشب) یکسری تغییراتی رو سیستممدادم موقع اتصال به نت زیادتر از پیش چندبرابر ازحجمم کم میشه.

فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر و مسنجر رو ورژن جدید کردم. Microsot security essntilas(آنتی ویروسه) رو نصب کردم و برنامهویندوز لودر رو برای اورجینال کردن ویندوزم (که ویندوزم سون هست) اجرا کردم.

کلیه اپدیت ها رو هم غیرفعال کردم.

اما نمیدونم چرا به محض اینکه مییام ردوبدلی با اینترنتبکنم خیلی زیاد زیاد تر از پیش ازم کم میشه!

بطورمثال من به نت وصلم هیچیمم باز نیست خب هیچی کم نمیشهاما به محض اینکه جی تالک باز میکنم و میام یک چی توش تایپ کنم یک مگ تا 500کیلو هی ازش کم میشه! درحالیکهقبلامثلا 0.2کیلو کم میشد!

همین در مورد مابقی صادقه مثلا یک مرورگرم باز باشه یکسایتم باز باشه بااینکه لودش تموم شده ولی همینجوری زیاد زیاد الکی کم میشه!!!!

بین 500کیلو تا یک مگ!!!

چه مشکلی دارم به نظرتون؟/ممنون

سرعت اینترنتم تغییری نکرده با قبل.

iman_22a
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 22:54 عصر
اینترنت بدون محدودیت بگیرید . ممکنه کسی تو منزل یواشکی استفاده می کنه . اثر انگشت بگیرید :دی

h.alizadeh
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 23:05 عصر
خیر! مشکلم اینی که شما میگید نیست
مشکل با زیادکم شدن هست همین!

setareh_sk
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 23:11 عصر
شاید ویروس داره

iman_22a
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 23:14 عصر
خیر! مشکلم اینی که شما میگید نیست
مشکل با زیادکم شدن هست همین!

مگه من چی گفتم ؟ یا ویروس دارین ؟ یا کسی زمانی که شما استفاده نمی کنین استفاده می کنه . شایدم و ی پ ی ا ن استفاده می کنین و ...

h.alizadeh
جمعه 14 بهمن 1390, 14:16 عصر
سلام مرسی ویروس ندارم.
به وی پی ان هم مربوط نمیشه موقع استفاده نکردن از وی پی ان مدنظرمه.
ببینید من الان یک ماهه ADSLدارم و متوجه ام چقدر ازم کم میشه موقع استفاده.برنامهDU Meterهم میزان کم شدنم رو بصورت لحظه ای نشون میده.
ازوقتی این تغییرات که بالا گفتم رو انجام دادم یعنی از 2 روز پیش میزان کم شدنم از نت بیشتر شده! یعنی من با برنامه DU Meter که بصورت لحظه ای می بینم که بیشتر از قبل کم میشه.(مدنظرم همین چک کردن لحظه ای هست یعنی استفاده خودم )میخواستم ببینم از چیه به نظرتون؟میزان ردوبدلم بیشتر ازگذشته س.اگر مثلا وصل باشم ولی مرورگری مسنجری باز نباشه نه خب چیزی کم نمیشه ولی هم یک جی تالک مثلا بازم کنم چندبرابر گذشته کم میشه!