PDA

View Full Version : سوال: نمایش لینک های گزارش گیری به تعداد مورد نیاز

veniz2008
شنبه 15 بهمن 1390, 12:32 عصر
سلام،من واسه نمایش دروس هر ترم دانشجو،یک LinkButton قرار دادم (کلا 12 تا linkbutton قرار دادم برای 12 ترم)ولی یه مشکل کوچولو دارم!،نمیخوام که دانشجو همه لینک ها رو ببینه ،میخوام فقط تا ترم جاری رو ببینه،مثلا فرض کنید که دانشجو ورودی نیمسال اول سال 90 هستش،با این اوصاف فقط باید لینک مربوط به ترم اول و ترم دوم رو ببینه(فرض کردم که تا این تاریخ برای ترم دومش درس گرفته باشه) ولی نمیدونم که بقیه لینک ها رو چطوری مخفی کنم؟،اینم بگم که ترم و سال ورود مربوط به دانشجو و همچنین ترم جاری و سال جاری رو در اختیار دارم
من یک ایده تو ذهنم هست ولی نتونستم در عمل پیاده سازیش کنم،احتمالش هست که اساتید روشی برای ایده من داشته باشن،در ابتدا همه LinkBotton ها رو مخفی میکنم، من با کد نویسی میتونم که تعداد ترم های دانشجو رو محاسبه کنم( فرض کنید مثلا دانشجویی که الان وارد شده ترم چهارمش هست،پس باید چهار تا لینک باتن بهش نمایش بدم(LinkButton1 تا Linkbutton4)،حالا میتونم با یک حلقه for بصورت زیر تعداد لینک باتن های مورد نظرم رو ظاهر کنم:

for (int i = 1; i <= 4; i++)
LinkButton[i].Visible = true;
ولی مشکل کد فوق اینه که در حالت طبیعی،محیط ویژوال استودیو امکان استفاده از چنین کدی رو به من نمیده و خطا میگیره،کسی از دوستان برای رفع این مشکل میتونه به من کمک کنه؟،من به حل این مساله نیاز دارم،لطفا راهنمایی کنید.

veniz2008
شنبه 15 بهمن 1390, 16:06 عصر
یه دوست پیدا نشد گره از مشکل ما وا کنه؟؟؟؟؟:گریه::گریه: