PDA

View Full Version : لیست کاربران

hamedj2001
پنج شنبه 26 آبان 1384, 13:29 عصر
سلام
بهترین روش برای تهیه لیست کاربرانی که در حال حاضر در حال استفاده از سایت هستند و نمایش اون چیه ؟ مرسی

javad3151
شنبه 28 آبان 1384, 07:33 صبح
سلام
عرض شود که جناب آقای راد (مدیر محترم بخش) قرار بود یک سیستم کامل و جامع در این رابطه ارائه کنه
ولی هنوز که خبری نیست

Behrouz_Rad
شنبه 28 آبان 1384, 08:20 صبح
خواستم صداش رو فعلا در نیارم واسه همین بی سر و صدا تاپیک رو حذف کردم.
همه چیز آماده ی عرضه ی سیستم بود اما ...
عده ای گفتند: "اینکار احمقانه است که این سیستم به صورت رایگان عرضه بشه"
به هر حال باید منتظر گذر زمان بود...

اَرژنگ
شنبه 28 آبان 1384, 08:32 صبح
آقای راد، یک نفره، آیا یکی نیست که بهشون کمک کنه؟
من در یک تپیک دیگه دیدم یکی از ایشون گله میکرد بخاتر اینکه به سوالش جواب داده نشده بود. من الان فقط دو هفته هست که عضو شدم، امّا انگار همه کارها به دوش ایشون هست.
آیا روشی هست که یک لیست از سوالاتی که جواب داده نشده و یا کارهایی که منتظر به انجام شدن در این سایت مانده را بدست بیاریم. بیاید یکمی هم ما سنگینی را از رویه دوشه اقایه راد کم کنیم.
اگر ممکن هست این سوال را یکمی بیشتر توضیح بدین شاید بتوانم در این کار کمک کنم.

با احترام

Behrouz_Rad
شنبه 28 آبان 1384, 08:34 صبح
جانا سخن از زبان ما می گویی...

JikSearch
شنبه 28 آبان 1384, 13:40 عصر
بیاید یکمی هم ما سنگینی را از رویه دوشه اقایه راد کم کنیم.
من خودم به شخصه هر سوالی را ببینم بلد هستم جواب می دهم (ولی متاسفانه خیلی ها را بلد نیستم ...)
درضمن معمولاً اینجا سوالاتی مطرح می شود که حرفه ای هستند یعنی دوستان بعد از اینکه توی اینترنت جوابی پیدا نکردند اینجا سوال را مطرح می کنند پس بیشتر اوقات کار هر کسی نیست...
درمورد گله دوستان هم من فکر می کنم اگر سطح شعورمان را بالا ببریم سطح توقع مان بسیار پایین می آید. تا حالا هم آقای راد بسیاری از جمله خود من را با راهنمایی هایشان شرمنده کرده اند بحث "پاچه خواری نیست" مسئله اینه که این آقای راد اصلاً نمی دونه اسم ما چیه خود ما تاحالا ندیدیمش و ... حالا شما چه توقعی دارید که بیاید و سوالات شما را جواب بدهد؟؟؟؟؟ تا اینجا هم که به همه ما کمک کرده اند من از طرف همه ازشون تشکر می کنم و می خواهم بدانند که همه ما اگر سر سفره ای نمک بخوریم حرمتش را نگه می داریم حالا این سفره می خواهد برای شکم باشد یا برای مغز و فکر
دستتون درد نکنه جناب راد
یا علی

hamedj2001
یک شنبه 29 آبان 1384, 00:53 صبح
سلام
قبل از هرچیز باید از آقای راد تشکر کنم چون در بیشتر مواقع سوالاتی رو که داشتم تونستم جوابشون از این بخش بگیرم این سوالیم که پرسیدم فقط قصدم گرفتن یه راهنمایی بود من کاری که برای رفع این مشکل انجام دادم از طریق sessionid بود و اطلاعات و داخل یه بانک sql ذخیره میکردم اما مشکل وقتی شروع میشه که کاربر از کلید sign out استفاده نکنه و browser رو ببنده اینجاست که من هیچ روشی برای کنترل این خروج کاربر از برنامه پیدا نکردم و اسم کاربر در لیست کاربران فعال باقی میمونه

به هرحال از همه شما دوستانی که به سوال من جواب دادید متشکرم

vzsoft
یک شنبه 29 آبان 1384, 07:12 صبح
خواستم صداش رو فعلا در نیارم واسه همین بی سر و صدا تاپیک رو حذف کردم.
همه چیز آماده ی عرضه ی سیستم بود اما ...
عده ای گفتند: "اینکار احمقانه است که این سیستم به صورت رایگان عرضه بشه"
به هر حال باید منتظر گذر زمان بود...

با تشکر از شما اقای راد ما هم انتظار نداشتیم که شما یه همیچین چیزی را مجانی ارائه دهید

فقط اگه یه راهنمایی در مورد لیست کاربران و سئوالاتی مثل این ما را راهنمایی بکنین یا یک سایت معرفی کنین خیلی ممنون میشیم

باز هم تشکر

javad3151
یک شنبه 29 آبان 1384, 07:36 صبح
سلام
من هم خیلی خیلی به آقای راد زحمت دادم و واقعا شرمنده ایشان شدم (با اینکه می دونم سرش خیلی شلوغه ) و جا داره که صمیمانه از ایشون تشکر و قدردانی بشه . ای کاش مسئولین سایت می تونستند یک برنامه ای برگزار کنند (مثل سمینار شرکت آقای امین ثباتی) و ضمن معرفی آقای راد و امثال ایشان، یک قدردانی و تشکری هم از ایشان بعمل بیاورند.

اَرژنگ
یک شنبه 29 آبان 1384, 07:43 صبح
سلام
قبل از هرچیز باید از آقای راد تشکر کنم چون در بیشتر مواقع سوالاتی رو که داشتم تونستم جوابشون از این بخش بگیرم این سوالیم که پرسیدم فقط قصدم گرفتن یه راهنمایی بود من کاری که برای رفع این مشکل انجام دادم از طریق sessionid بود و اطلاعات و داخل یه بانک sql ذخیره میکردم اما مشکل وقتی شروع میشه که کاربر از کلید sign out استفاده نکنه و browser رو ببنده اینجاست که من هیچ روشی برای کنترل این خروج کاربر از برنامه پیدا نکردم و اسم کاربر در لیست کاربران فعال باقی میمونه

به هرحال از همه شما دوستانی که به سوال من جواب دادید متشکرم

زمانی را که لُگین میکنند را در داتابیس با اس‌کیووَاِل ثبت کنید.
تمام تقاضاهایی را که به سایت میند را با اس کیوال زمانه لُگینش را چک کنید.مصلاً اگر اخرین تغاضا از ای دیه ۱۰۰ تا ۱۰ دقیقه پیش بود، زمان آخرین تماس را آپ دیت کنید وگرنه logoutش کنید.

البته ۱۰ دقیقه برایه مصال بود، شما تسمیم بگیرید که بعد از چه مدت که با سایت کاری نداشتن باید دوباره Login کنند.