PDA

View Full Version : پارادکس در شبکه

siv
پنج شنبه 15 آبان 1382, 10:42 صبح
سلام
دیتابیس من با پارادکس است و می خواهم از این برنامه در شبکه استفاده کنم.
من دیتابیسم را share کردم ولی فقط دو نفر(دو تا کامپیوتر) از طریق شبکه می توانند از دیتابیس استفاده بکنند :cry: :cry:
چطوری می توان از پارادکس در شبکه استفاده کرد که 4-5 تا بتوانند از آن استفاده کنند.
با تشکر

SReza1
پنج شنبه 15 آبان 1382, 16:46 عصر
بابا !!! کی میره سراغ paradox برای شبکه!!! اصلا این بانک ذاتش desktop است :shock:
شانس اوردی که هنوز به مشکلات وحشتناک نخوردی!! مثلا indx ها همه خراب میشه!!
و یا اینکه dataها همش میپره!!
از من به تو نصیحت اصلا برای شبکه سراغش نرو!! :twisted: :oops:

JavanSoft
جمعه 16 آبان 1382, 20:36 عصر
موافق هستم ... کاملا اشتباه است ... اما برای اینکه دردسر زیادی برای تبدیل پایگاه هایت به SqlServer نکشی میتونید از سایت زیر برنامه تبدیل پایگاه رو دریافت کنید
http://www.JavanSoft.Com

siv
شنبه 17 آبان 1382, 07:31 صبح
از راهنمایی شما خیلی ممنونم
ولی من تا حالا با sqlserver کار نکرده ام :(
اگر بخواهم فقط جداولم را با sqlserver طراحی کنم کار دشواری است یا نه
لطفا مرا راهنمایی نمایید

شنبه 17 آبان 1382, 13:11 عصر
سلام
ار dbisam استفاده کن شبیه paradox هست ولی با اون قابل مقایسه نیست
برای اتلاعات !بیشتر دوتا مقاله توی www.delphishop.com اقای کرامتی نوشتن در این مورد برو بخون وقتی کف بر شدی بکرد دنبال ادرس دانلود :lol:
برای تو که sqlserver کار نکردی dbisam رو شدیدا توصیه میکنم
بای

JavanSoft
شنبه 17 آبان 1382, 14:01 عصر
هیچ فرقی نداره
برای انهایی که همین الان اعتراض می کنند بگویم دلیلش این است که شما فقط پایگاه را تغییر می دهید و لی برنامه نیاز به تغییر انچنان ندارد .. مگر اینکه بخواهید برنامه را طبق اصول برنامه های شبکه بنویسید

Gladiator
شنبه 17 آبان 1382, 22:07 عصر
با سلام

من توی یکی از برنامه هام از Access استفاده کردم . البته هنوز برای شبکه نیست . ولی میخوام بدونم تا چه حدی میتونم روش حساب کنم . اگر تعداد رکوردها خیلی زیاد بشه ( روزی 150 رکورد اضافه میشه ) چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد ؟

متشکرم .

JavanSoft
شنبه 17 آبان 1382, 23:51 عصر
در مقالات قدیمی سایت یک مقاله جالب در مورد مقایسه SqlServerو Accessهست ...اونو بخونید و جوابتونو بگیرید

SReza1
جمعه 30 آبان 1382, 10:31 صبح
در خود sql server میتونی از export , import استفاده کنی!! زیاد هم سخت نیست
به نظر من اگه این سوالو در بخش sql servr مطرح کنی اقا vadood سریع جواب میده :P

موسوی
شنبه 01 آذر 1382, 21:30 عصر
در دلفی هم یه گزینه بنام Data Pump هست که با اون هم خیلی راحت میتونید تیبلهای پارادوکس رو به اس کیو ال سرور یا هر بانک دیگه تبدیل کنید حتی ایندکسهای شما هم به همراه جداول تبدیل شده ومنتقل میشوند

JavanSoft
شنبه 01 آذر 1382, 23:32 عصر
در دلفی هم یه گزینه بنام Data Pump هست که با اون هم خیلی راحت میتونید تیبلهای پارادوکس رو به اس کیو ال سرور یا هر بانک دیگه تبدیل کنید حتی ایندکسهای شما هم به همراه جداول تبدیل شده ومنتقل میشوند

فقط تا ورژن 5 پارادوکس را پشتیبانی می کند