PDA

View Full Version : سوال: نظر در باره ی این یوزکیس و کلاس دیاگرام

taghiv
شنبه 15 بهمن 1390, 20:40 عصر
با سلام و ادب
یه پروژه ی ساده ایه که یه سایت کاریابیه
کارجوهات به این سایت مراجعه می کنن و ثبت نام می کنن ، بین شغلهای موجود جستجو می کنن و اگه شغلی
رو خواستن به این پروژه معرفی میشن
کارفرما مراجعه و ثبت نام می کنن ، بین کارجوها جستجو می کنن و اگه کسی رو خواستن باهاش تماس می گیرن برای کار
یه مدیر هم داریم که اون هم همه ی این کارها رو انجام میده

متاسفانه استاد اصلاً کمک نمی کنه و ول کرده به حال خودمون. به همین خاطر از شما کمک می خوام
کلاس دیاگرام رو در حد نوع ارتباطها فقط بهمون گفتن. نوع کلاسها (انتیتی و ...) رو چیزی در موردش نگفتن

82044

82043

1-این یوزکیس دیاگرام درسته؟
2-تو کلاس دیاگرام ، ما یه سری فرم داریم که همگی نوعی از کلاس فرم هستن

من نتونستم برای این نوع های خاص رفتار و مشخصات ویژه ای پیدا کنم ؛ آیا می تونن خالی باشن یا باید حتماً چیزی توشون باشه؟
سایر ارتباطها و کلاسها تا چه حد درست هستن؟
با تشکر

maktoom
یک شنبه 16 بهمن 1390, 09:26 صبح
سلام
بنظرم اگه درست فهمیده باشم، شما باید روی پیدا کردن دید توی کلاس ها بیشتر کار کنید.
کلاس رو از دید مفاهیم موجود در محیط بررسی کنید نه موضوعاتی که در محیط می بینید.
برای موجودیت ها یا همون کلاسها بهتره اول کار شروع به کشیدن روی کاغذ کنید و فقط موجودیت های اصلی رو در نظر بگیرید.
بعد بمرور متوجه حلقه های مفقودی میشید. یه سری از روابط چند به چند فقط از طریق فرضیات شما ایجاد می شن مثه چند شغله بودن یه کارمند.

t.taheri64
دوشنبه 17 بهمن 1390, 11:23 صبح
سلام

من هم دقیقا مشکل شما رو دارم و برای کلاس دیاگرام یوز کیس هام مثل Create Account و ثبت آگهی و ثبت رزومه به مشکل برخوردم. متاسفانه تا فردا هم بیشتر زمان ندارم و اصلا نمیدونم چگونه باید کلاس های فرم و اسکرین این یوز کیس هارو به هم مرتبط کرد و هر کدوم چه attribute هایی دارند

اگر یکی از دوستانی که وارد هست بتونه نمودار یکی از این یوز کیس هارو رسم کنه ممنون میشم.