PDA

View Full Version : سوال: طریقه ذخیره اطلاعات بر روی سرور داخلی

reza_first1
یک شنبه 16 بهمن 1390, 03:27 صبح
سلام دوستان من چند وقتی هست به یک مشکل برخوردم می خواستم اینجا مطرح کنم اگه بشه کمکم کنید .
من یک نرم افزار وب برای یک شرکت نوشتم که این نرم اقزار رو روی سرور شرکت نصب کردم و کاربران می تونن از طریقه شبکه داخلی و ip سرور با نرم افزار کار می کنن حالا ما این نرم افزار رو رو ی اینترنت هم می خواهیم داشته باشیم یعنی کاربران بتونن از توی خونه و از طریق اینترنت با این نرم افزار کار کنن. من فعلا یک هاست گرفتم و نرم افزار رو آپلود کردم تا به صورت موقت بتونند کار کنند و لی مشکل اینجاست که باید تمام اطلاعات روی دیتابیس روی سرور داخلی شرکت ذخیره بشه . یعنی زمانی که کاربر با نرم افزار از طریق اینترنت کار می کنه مثله زمانی که توی شرکت با نزم افزار کار می کنه داده ها روی دیتابیس سرور داخلی شرکت ذخیره بشه و کلا اطلاعات دینابیس از سرور داخلی شرکت گرفته بشه . اگه دوستان کسی در این مورد چیزی می دونه ممنون می شم راهنمایی کنه . من یه چیزایی درباره ip valid شنیدم ولی هر چی گشتم چیزه به خصوصی پیدا نکردم

mbf5923
یک شنبه 16 بهمن 1390, 11:44 صبح
سلام
زبان برنامه نویسی شده نرم افزار چیه؟
در کل چند تا روش برای این کار وجود داره:
یکی همون آی پی اختصاصی هست که خودتون فرمودید و به این روش که شما سرور شرکت رو به عنوان سورو تحت اینترنت معرفی میکنید و به جای هاست از همون استفاده میکنید که خوب علاوه بر مزایا معایبی هم داره که یکی برقرار کردن امنیت داده هاتون هست
روش دیگه اینه که وقتی روز کاری جدید شروع میشه یا حالا در بازه های زمانی متفاوت،دیتابیس اصلی مستقر در شرکت داده های خودش رو با داده های جدیدی که روی نت قرار گرفته به روز کنه
روش وی پی ان و Vsat و هایپر هم هست که اونا هم معایب و محاسن خاص خودشون رو دارن