PDA

View Full Version : سوال: ساخت شی LinkBotton در هنگام اجرای برنامه

veniz2008
یک شنبه 16 بهمن 1390, 11:33 صبح
سلام دوستان،در مورد سوالی که میخوام بپرسم جستجو کردم ولی همش به زبان VB بود،من دنبال C#‎‎ اش میگردم،میخوام برنامه یک عددی رو دریافت کنه و به تعداد این عدد شی LinkButton ایجاد کنم،یعنی در حین اجرای برنامه، شی به تعداد مورد نظر ایجاد بشه،و اینکه بعد از ایجاد شدنش چطوری میتونم واسه این شی ایجاد شده کدنویسی کنم؟یعنی کد مورد نظرم رو باید کدوم قسمت بنویسم.

Hybrid
یک شنبه 16 بهمن 1390, 11:48 صبح
سلام دوست عزیز ، واسه اینکار یک FlowLayoupanel روی فرم بزار تا شی ها به صورت مرتبط شده ایجاد بشن سپس با یک حلقه for ساده میتونین با استفاده از کلاس LinkLabel شی ها مورد نظر رو ایجاد کنین...

واسه اینکه برای هر شی رویداد بنویسین و بگین که این شی چه کاری رو انجام بده میتونین از دستور AddHandler استفاده کنین...

موفق باشید./

veniz2008
یک شنبه 16 بهمن 1390, 13:08 عصر
سلام دوست عزیز ، واسه اینکار یک FlowLayoupanel روی فرم بزار تا شی ها به صورت مرتبط شده ایجاد بشن سپس با یک حلقه for ساده میتونین با استفاده از کلاس LinkLabel شی ها مورد نظر رو ایجاد کنین...

واسه اینکه برای هر شی رویداد بنویسین و بگین که این شی چه کاری رو انجام بده میتونین از دستور AddHandler استفاده کنین...

موفق باشید./
داداش مرسی از راهنماییت ولی تا حالا این مدلی کار نکردم،محبت کن کدش رو برام بذار،مثلا برای 2 تا لینک باتن واسم مثال بزن تا بهتر بتونم متوجه بشم،تشکر.

flash118
یک شنبه 16 بهمن 1390, 13:18 عصر
بفرمایید خدمت شما:
for (int i = 0; i <= 10; i++)
{
r = new TableRow();
t.Rows.Add(r);

for (int j = 0; j <= 2; j++)
{
c = new TableCell();

r.Cells.Add(c);

LinkButton btnLnk = new LinkButton();
btnLnk.Text = "Hello";
btnLnk.Visible = true;
btnLnk.CommandName = "Test";
btnLnk.CommandArgument = "1";
btnLnk.ID = "Hi";

c.Controls.Add(ll);

}

}

منبع:http://stackoverflow.com

veniz2008
یک شنبه 16 بهمن 1390, 16:27 عصر
خوب چطور میتونم واسه این لینک باتن ها کدنویسی کنم؟،من در حقیقت لینک باتن ها رو برای نمایش لیست دروس هر ترم دانشجو میخوام،مثلا اگر دانشجو ترم سومش باشه با روش بالا 3 تا لینک باتن ایجاد میکنم،حالا میخوام که اگه بر روی لینک باتن 1 کلیک کرد دروس ترم اولش رو ببینه،اگه رو لینک باتن 2 کلیک کرد دروس ترم دوم و ...،اینم بگم که به تمام فیلدهای مورد نیاز برای پیدا کردن دروس هر ترم دسترسی دارم ولی نمیدونم که وقتی به این صورت شی رو ایجاد میکنیم چطوری میشه واسشون کدنویسی کرد.

Hybrid
یک شنبه 16 بهمن 1390, 20:49 عصر
خوب چطور میتونم واسه این لینک باتن ها کدنویسی کنم؟،من در حقیقت لینک باتن ها رو برای نمایش لیست دروس هر ترم دانشجو میخوام،مثلا اگر دانشجو ترم سومش باشه با روش بالا 3 تا لینک باتن ایجاد میکنم،حالا میخوام که اگه بر روی لینک باتن 1 کلیک کرد دروس ترم اولش رو ببینه،اگه رو لینک باتن 2 کلیک کرد دروس ترم دوم و ...،اینم بگم که به تمام فیلدهای مورد نیاز برای پیدا کردن دروس هر ترم دسترسی دارم ولی نمیدونم که وقتی به این صورت شی رو ایجاد میکنیم چطوری میشه واسشون کدنویسی کرد.

یک Sample واستون به زبان وی بی دات نت نوشتم ببینین ... میتونین راحت به زبان سی شارپ تبدیل کنین...