PDA

View Full Version : سوال: محاسبه ظرفیت هاست cpanel

reza_edu
دوشنبه 17 بهمن 1390, 12:03 عصر
سلام به همه دوستان و مدیران گرامی .
ابتدا از دوستان معذرت میخوام که این سوال رو اینجا مطرح میکنم چون بخشی که بیشتر مربوته این بخش هست.

سوال چیه خوب مسئله اینه که من موندم چرا تو هاستی که خریداری کردم من هرچی که تو پوشه public_html
میریزم انگار تو پوشه www
ریختم و بلعکس . اینجوری وقتی ظرفیت هاست مثلا 20مگ باشه فضای اشغال شده 40 مگ نشون داده میشه میخواستم بدونم برای همه دوستان اینجوری هست یا نه قضیه چیزه دیگه ای هست؟:متفکر:
با تشکر

modirmasool
یک شنبه 09 مهر 1391, 23:22 عصر
سلام به همه دوستان و مدیران گرامی .
ابتدا از دوستان معذرت میخوام که این سوال رو اینجا مطرح میکنم چون بخشی که بیشتر مربوته این بخش هست.

سوال چیه خوب مسئله اینه که من موندم چرا تو هاستی که خریداری کردم من هرچی که تو پوشه public_html
میریزم انگار تو پوشه www
ریختم و بلعکس . اینجوری وقتی ظرفیت هاست مثلا 20مگ باشه فضای اشغال شده 40 مگ نشون داده میشه میخواستم بدونم برای همه دوستان اینجوری هست یا نه قضیه چیزه دیگه ای هست؟:متفکر:
با تشکر

این دو پوشه یکی هستن و حجم اطلاعات شما دوبرابر نمیشه! پوشه www دقیقا به همونجایی اشاره میکنه که public_html اشاره میکنه و تفاوتی با هم ندارن. اگر فایلی در یکیشون حذف بشه، در اون یکی هم میبینید که حذف شده. علت اینکه پوشه www رو هم قرار دادن گویا برای مسائل سازگاری برخی از اسکریپت ها بوده.
لذا نگران نباشید و حجم فقط یکبار حساب میشه. :چشمک: