PDA

View Full Version : گفتگو: گفتگو با مدیر بخش

alimanam
دوشنبه 17 بهمن 1390, 20:19 عصر
با سلام

آقای صالح باقری عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه خواستم به صورت خصوصی مسئله رو بازگو کنم ولی بد ندیدم دوستان دیگه هم نظرشون رو بدن . دوست خوبم من هم میدونم برنامه مشابه داره خیلی هم مفید و خوبن ولی با همون برنامه که میفرمائین خیلی پیش میاد که نشه کد رو به درستی به وی بی یا سی شارپ تبدیل کرد حتماً خودتون هم واستون پیش اومده که با برنامه معروف C#‎‎ tO VB Converter کار کردین و بااین پیغام روبرو شدین :

INSTANT VB TODO TASK: Assignments within expressions are not supported in VB.NET

خوب دوست عزیز این وسط من اومدم یه کار ابتکاری کردم باید اینجوری تاپیک رو اول قفل کنین بعد رضایت ندین حذفش کنین ! آیا این طرز برخورد با یه کاربر سایته ؟ بهتر بود بیشتر تامل میکردین البته این مورد بارها و بارها توسط مدیران بخش های تالارهای مختلف تکرار شده و کسی هم نیست پاسخگو باشه . امیدوارم که دوباره بعد از خواندن مطالب این تاپیک , دوباره در حذف اون عجله به خرج ندین .
موفق باشید./

Hybrid
دوشنبه 17 بهمن 1390, 21:21 عصر
سلام ، من هم با علی جان موافقم ایشون اومده یک برنامه مفید رو ساخته و در اختیار کاربران گذاشته و این قابل ستایشه... ایشون اومدن مشکلات برنامه های دیگه رو هم رفع کردن تقریبا یک برنامه عالی رو نوشتن پس فکر نمیکنم نیازی بشه این تاپیک رو حذف کرد..

موفق باشید./

salehbagheri
دوشنبه 17 بهمن 1390, 23:02 عصر
سلام به دوست عزیز آقای alimanam!

بنده به توانایی های شما آگاه هستم و از اینکه به فکر دوستان هستید خیلی خوشحالم! اما با توجه به اینکه این تالار (VB.NET) محل عرضه برنامه های بدون سورس نیست، بنده به عنوان یک ناظم وظیفه دارم که در مقابل اینگونه فعالیتها بایستم! چون این سایت کابران فعال و نخبه زیادی داره، با شیوع اینگونه فعالیتها (ارسال برنامه های بدون سورس) احتمال اینکه این تالار به یک بخش تبلیغاتی برای انواع برنامه های ریز و درشت تبدیل بشه زیاده!

شما میتونید در تاپیک "ابزارها و کامپوننتهای دات نت" که در بخش اعلانات سایت قرار داره، اقدام به معرفی برنامه های خودتون بکنید!

alimanam
سه شنبه 18 بهمن 1390, 00:02 صبح
با سلام

مرسی از نظر لطفتون ! بنده هم دقیقا همین نکته رو میخواستم یادآور بشم ( با توجه که ارجاع دادین به تاپیک مورد نظر که ابزارها و کامپونت های دات نت ) که بهتر میبود به جای حذف و قفل کردن تاپیک بنده منتقل میشد به همون تاپیک , در مورد سورس برنامه من همیشه این جمله خودم رو گفتم الان بازم میگم هر عزیزی دوست داره علاقه منده میتونه بپرسه سوال کنه ناسلامتی اینجا تالاره برنامه نویسی هستش بحث میشه سوال میشه تبادل اطلاعات میشه اظهار نظر و گفتگو میشه به صرف اینکه یه کاربری بیاد یه برنامه ایی که نوشته بزاره بعد مدیر محترم بیاد حذفش کنه به نظر زیاد جالب نیست و به نظرم بهتر بود با متانت به هر بخشی که مدیر صلاح میدونه منتقل بشه نه اینکه بدترین و ساده ترین کار رو انجام داد به هر حال من مخلص شما هستم . امیدوارم از صحبت بنده ناراحت نشده باشین .

دوستانی هم که میخوان برنامه رو دانلود کنن یا سوالی دارن میتونن از تالار سی شارپ (http://barnamenevis.org/showthread.php?326701) دانلود کنن و سوالشون رو بپرسن و از چگونگی کاربرنامه با خبر بشن .

موفق باشید./