PDA

View Full Version : پاک شدن خودبه خود اطلاعات از بانک

aknj56
سه شنبه 18 بهمن 1390, 10:21 صبح
با سلام
وقتی من اطلاعات رو وارد بانک میکنم توی اکسس ثبت میشه من تمام قسمتاشو ویزاردی درست کردم تو آدابتر هم قسمتهای آپدیت و اینسرت و دلیت همه درست هست وقتی باتوم جدید رو میزنم خودکار یک کد میده و من اطلاعات رو وارد میکنم و وفتی تو بانک میرم میبینم ثبت شده ولی بعد از اینکه برنامه رو میبندم دومرتبه وارد میشم همش پاک میشه غیر اونایی که دستی تو بانک وارد کردم حتی وقتی قبل از بستن بر نامه اون اطلاعاتی که وارد کردم جستجو میکنم پیدا میکنه لطفا راهنمایی کنید

فرید نجفلو
یک شنبه 28 اسفند 1390, 14:29 عصر
مگر با VB2008 کار می کنید ،
ربطی به نسخه VS نداره!

در مورد اکسس نمی دونم ولی پاک شدن اطلاعات ذخیره پایگاه داده در هنگام دیباگ معمولی است
اصلا هم معمولی نیست
دلیلتون چیه؟!

برای اینکه اطلاعات رو بتونی نگه داری از اونها Backup گرفته و توسط کد اونها رو در هنگام اجرای برنامه Load کنید که آیتمها رو برای ویرایش و خطا یابی داشته باشید

خوب ... !!!

و اما:
باعرض پوزش:
احتمالا تا حالا مشکل ایشون حل شده(40 روز پیش پرسیدن!!!)
راهنمایی شما هم که ...

به احتمال زیاد ایشون پراپرتی CopyToOutputDirectory فایل دیتابیس اضافه شده به پروژه رو روی CopyAlways گذاشتن که باید روی CopyIfNewer باشه!

hakim22
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 15:17 عصر
احتمالا دیتابیست رو آپدیت نمی کنی ، بعد از تغییرات از متد update استفاده کن تا تغییرات ثبت بشه

فرید نجفلو
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 16:17 عصر
احتمالا دیتابیست رو آپدیت نمی کنی ، بعد از تغییرات از متد update استفاده کن تا تغییرات ثبت بشه

حتی وقتی قبل از بستن بر نامه اون اطلاعاتی که وارد کردم جستجو میکنم پیدا میکنه لطفا راهنمایی کنید

با احتمال 99% (1% هم واسه محفظه کاریه:چشمک:) همونیه من گفتم . این مشکل رو توسایت زیاد مطرح می کنن و قریب با اتفاقشون هم با این کار درست شده

barnamenevisforme
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 16:40 عصر
آقای farid.n درست می فرمایند،من هم قبلا با یه همچین مشکلی مواجه بودم،بعد از کلی بررسی متوجه این موضوع شدم.
تجربه مثل شونه ای میمونه که وقتی به دست آدم میرسه دیگه آدم کچل شده،قدر این تجربیات رو بدونید.

فرید نجفلو
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 17:15 عصر
آقای farid.n درست می فرمایند،من هم قبلا با یه همچین مشکلی مواجه بودم،بعد از کلی بررسی متوجه این موضوع شدم.
تجربه مثل شونه ای میمونه که وقتی به دست آدم میرسه دیگه آدم کچل شده،قدر این تجربیات رو بدونید.

روحیه منو که صفر کردی!
یعنی منی که کچل نیستم هیچ تجربه ای ندارم:گریه::قهقهه:

Hybrid
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 22:25 عصر
روحیه منو که صفر کردی!
یعنی منی که کچل نیستم هیچ تجربه ای ندارم:گریه::قهقهه:

ناراحت نشو فرید جون ، با این فناوری های کاشت مو مشکلت حل میشه !! :لبخند:

hakim22
پنج شنبه 03 فروردین 1391, 12:39 عصر
با احتمال 99% (1% هم واسه محفظه کاریه:چشمک:) همونیه من گفتم . این مشکل رو توسایت زیاد مطرح می کنن و قریب با اتفاقشون هم با این کار درست شده

دلایل زیادی می تونه داشته باشه ، شایدم یک مشکل تازه باشه ، من هم به جنبش 99 درصد می پیوندم !!!:لبخند: