PDA

View Full Version : کتب زبان اصلی مجانی .... هراج یا حراج ...!!

nasimnastaran
جمعه 27 آبان 1384, 00:16 صبح
با سلام !
چندی است که متاسفانه دوستان برنامه نویس ما ، حتی نیم نگاهی است به سئوال ما با عنوان " رکورد تکراری !! لطفا راهنمائی ام کنید " نکردند و صد البته از یک سایت ایرانی خیلی بیش از اینها انتظار می رفت .
البته از زمانی که من c#.net و بعد از آن Asp.net (که تا حدی برای ما تازه کار فرق داشت ) شروع کردم ، خیلی چیز ها از سایت CodeProject :
http://www.codeproject.com/script/comments/forums.asp?forumid=12076&select=1234058&df=100#xxxx
استفاده کردیم و اگر اغراق نباشد ، هر سئوالی را مطرح می کردم حداکثر تا 4 یا 5 ساعت بالاخره جواب را می دادند . البته و صد البته از وجود چنین سایت ایرانی احساس خرسندی و غرور میکنم ولی از دوستان برنامه نویس ایرانی به نظر می آید انتظار بیش از اینها باید داشت تا از یک سایت خارجی ...
همچنین وجود دوستانی چون آقای راد ، حداقل مایه دلگرمی افرادی مثل من که مبتدی هستم ، می شود .

دلیل انتخاب چنین تاپیکی نه به عنوان سرکارگذاشتن ....! بلکه به عنوان همکاری نوع دوستانه به هموطن می باشد و دیگر .... . البته نیم گله ای را در سایت CodeProject تحت عنوان "... Nowadays " ، زمانی که مسئول بخش آقای " Chris Maunder " ، تیتری را به عنوان رعایت قوانینی که سئوال کننده باید رعایت کنند ، مطرح کردند ، نوشتم ....

با همه این وجود ، کتب ذیل که با فرمت PDF و ...می باشد ، چنانچه دوستان احتیاج داشتند ، آدرس یا اصل فایل را در اختیارشان قرار می دهم .
First :Essential ASP.NET with Examples in C#.NET , Publisher Addison-Wesley
AUTHOR :Fritz Onion
SIZE :3.18MB
Second :Mastering ASP.Net With C#.net , Publisher Sybex Inc
Author :A. Russell , Jones
SIZE :3.3MB
Third :ASP.NET Bible , publisher :Wiley and Sons
authors :Author(s) Mridula Parihar
......
and almost everthing ..... ,we come to an end of this Listing , because , I'm so tired to writing
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ارادتمندتان ، سید مصطفی حسینی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بال من بگشا و از بندم رها کن.....پایم از این رشته های بسته وا کن
"Man who stand on hill with mouth open will wait long time for roast duck to drop in." -- Confucious

brida_kh
جمعه 27 آبان 1384, 09:57 صبح
سلام . من خودم هم شاید چندین تاپیک گذاشتم و جواب نگرفتم . اما خوب من فکر میکنم مشغله کاری اینجور افرا خیلی زیاد هست .توقعی نیست . با این وجود من جدا از آقای راد تشکر میکنم . چون جواب یه سوالی از منو دادن که واقعا حیثیتی بود. امیدوارم کسانی که عضو سایت هستند یه مقدار بیشتر وقت بگذارند ...
از شما هم ممنون میشم اگر این کتابها رو بذارید . به هر حال ما خودمون باید به همدیگه کمک کنیم . موفق باشید.و سربلند

Behrouz_Rad
جمعه 27 آبان 1384, 10:48 صبح
ببینید دوستان عزیز!
بنده قبلا هم در تاپیک های دیگه ای خدمت برخی دوستان عرض کردم.
شما باید سطح انتظاراتتون رو از طرف مقابلتون پایین بیارید.
شاید عنوان و یا فعالیت زیاد بنده در این سایت موجب شده که عده ای فکر کنند که من باید به تمامی مشکلات و سوالات اونها پاسخ بدم!!!
عنوان بنده، "مدیر بخش" است.
یعنی تنها باید به مدیریت این بخش به منظور ایجاد یک فضای سالم و دور از جنجال و کل کل های بیخودی که در اکثر فوروم های فارسی مشاهده می کنید، اقدام کنم.
این رو در نظر داشته باشید که بنده هیچ وظیفه ای - تکرار می کنم هیچ وظیفه ای - جهت پاسخگویی به سوالات فردی ندارم.
هرکسی نیز ممکنه برای پاسخگویی به سوالی برای خود معیاری رو در نظر گرفته باشه.
اگر در میان تاپیک های همین بخش بگردید، شاید 20 تاپیک در مورد چگونگی آپلود فایل بر روی سرور پیدا کنید!
مسلما من تنها باید به یکی از این 20 تاپیک پاسخ بدم نه همه ی آنها.
به بنده با هرکس دیگری ریالی جهت کمک یا پاسخگویی به کسی در این سایت داده نمی شود.
همین حالا که در حال نوشتن این چند سطر هستم، روز یکشنبه امتحان ریاضیات مهندسی دارم.
اگر در درس یا کار خود موفقیت دلخواه را به دست نیاوردم، شما پاسخگو هستید؟
مطمئنا اگر وقتی رو که برای این 1650 پست (200 پست هر کاربر در تغییر سیستم فروم از بین رفت)، در این سایت صرف کردم، برای دروس و کار خود می گذاشتم، موفقیت و سود بیشتری را عاید خود می کردم.
منتی بر کسی نیست!
عشق و علاقه ی بنده برای کمک به همنوع تنها دلیل یاری به دوستان است.
فقط عشق است و عشق است و عشق.

پس سطح انتظارات خود را پایین بیاورید و این رو بدونید که همیشه کسی نیست که بتونه به سوالات شما پاسخ بده و بهروز راد نیز روزی رفتنی است...
به امید موفقیت روز افزون دوستان در تمامی مراحل زندگی.

nasimnastaran
جمعه 27 آبان 1384, 13:55 عصر
جناب آقای راد !
اصل موضوع همین است ، چرا که در این صورت اصل زندگی مورد سئوال است !
بکوش خواجه از عشق بی نصیب مباش ...... که بنده را کس نخرد به عیب بی هنری
.....
وگرنه خدای نخواسته کسی انتظار بیخود از هیچکس ندارد !
سایت ذیل ، جهت دریافت ebook
first : http://www.flazx.com
برای دریافت کتاب Mastering ASP.Net With C#.net نیز به سایت :
http://www.flazx.com/ebook606.php مراجعه کنید .بقیه کتب را درهمان سایت و در قسمت Search به راحتی می توانید پیدا کرده و دانلود کنید .
ارادتمند
سید مصطفی حسینی
"Man who stand on hill with mouth open will wait long time for roast duck to drop in." -- Confucious

ealireza
جمعه 27 آبان 1384, 19:48 عصر
ببینید دوستان عزیز!
بنده قبلا هم در تاپیک های دیگه ای خدمت برخی دوستان عرض کردم.
شما باید سطح انتظاراتتون رو از طرف مقابلتون پایین بیارید.
شاید عنوان و یا فعالیت زیاد بنده در این سایت موجب شده که عده ای فکر کنند که من باید به تمامی مشکلات و سوالات اونها پاسخ بدم!!!
عنوان بنده، "مدیر بخش" است.
یعنی تنها باید به مدیریت این بخش به منظور ایجاد یک فضای سالم و دور از جنجال و کل کل های بیخودی که در اکثر فوروم های فارسی مشاهده می کنید، اقدام کنم.
این رو در نظر داشته باشید که بنده هیچ وظیفه ای - تکرار می کنم هیچ وظیفه ای - جهت پاسخگویی به سوالات فردی ندارم.
هرکسی نیز ممکنه برای پاسخگویی به سوالی برای خود معیاری رو در نظر گرفته باشه.
اگر در میان تاپیک های همین بخش بگردید، شاید 20 تاپیک در مورد چگونگی آپلود فایل بر روی سرور پیدا کنید!
مسلما من تنها باید به یکی از این 20 تاپیک پاسخ بدم نه همه ی آنها.
به بنده با هرکس دیگری ریالی جهت کمک یا پاسخگویی به کسی در این سایت داده نمی شود.
همین حالا که در حال نوشتن این چند سطر هستم، روز یکشنبه امتحان ریاضیات مهندسی دارم.
اگر در درس یا کار خود موفقیت دلخواه را به دست نیاوردم، شما پاسخگو هستید؟
مطمئنا اگر وقتی رو که برای این 1650 پست (200 پست هر کاربر در تغییر سیستم فروم از بین رفت)، در این سایت صرف کردم، برای دروس و کار خود می گذاشتم، موفقیت و سود بیشتری را عاید خود می کردم.
منتی بر کسی نیست!
فقط عشق است و عشق است و عشق.

پس سطح انتظارات خود را پایین بیاورید و این رو بدونید که همیشه کسی نیست که بتونه به سوالات شما پاسخ بده و بهروز راد نیز روزی رفتنی است...
به امید موفقیت روز افزون دوستان در تمامی مراحل زندگی.
جناب راد راست میگه
بنظر من بسیار برای مدیرسایت (کرامتی) زشت و زننده است که از بهروز حمایت نمیکنه

البته این نکته رو هم بگم برنامه نویس درامد خاصی نداره !
پس از کسی نمیشه توقع داشت !

موفق باشید

Behrouz_Rad
جمعه 27 آبان 1384, 20:40 عصر
دوست من!
منظور بنده این نبود که کسی باید به خاطر همیاری من یا هرکس دیگری در سایت به بنده مبلغی بده!
مقصود این بود که کسی خودش رو از فردی طلبکار ندونه و به خاطر داشته باشه که لطف، وظیفه نیست.
بنده ی نوعی که هیچ! چه کسی باید به آقای کرامتی کمک کنه و از اون ممنون باشه و اون رو از هر لحاظ حمایت کنه که از جیب خودش و با هزینه ی شخصی، این سایت رو با مبلغ گزافی سر پا نگهداشته!
سازمانی های دولتی کجا هستند؟
پول حمایت از طرح های IT به حساب کدامین صندوق ریخته میشه؟
واقعا سایت ...... ارزش این رو داره که 400 میلیون تومان واسش خرج بشه؟
این سایت ارزش این رو نداره که یک چهارصدم این مبلغ به اون اختصاص داده بشه تا فردا شاهد عنوان دیگری همانند: سایت ها آنلاین می میرند نباشیم؟

این قافله از قافله سالار خراب است.....اینجا خبر از پیشرو و بازپسی نیست

اَرژنگ
جمعه 27 آبان 1384, 21:18 عصر
استادان عزیز
بعضت وقتها یکی دستش در حناست و کمک احتیاج داره.
مشکل این هست که خیلیها میتونند کمک کنند (بنده شرمنده جزوشون)، ولی یا متوجه پست نشدن یا اینکه هم ممکنه واقعاًبرایه یک مدتی وقت نداشته باشن.
اینجا وظیفه همومونه که بهم کمک کنیم، بدون انتظار از اینکه بعداً کمک بگیریم.

تو خوبی کنه در دجله انداز
که خداوند در بیابانت دهد باز

ealireza
جمعه 27 آبان 1384, 21:41 عصر
آقای راد مخصوصا در ایران این پول ها صرف آقایون بزرگ (نمیخوام نام ببرم) میشه ...
90% ذهن های خلاق در ایران هستند
اما اگر فقط یکم به IT کشور برسن شاهد شکوفاشدن این ذهن های خلاق خواهیم بود

متعاسفانه نه از شما کاری بر میاد نه من نه دیگر دوستان
صحبت سیاسی نمیخوام بکنم
ولی امیدوارم اوضا بهتر بشه

همگی موفق باشید

nasimnastaran
شنبه 28 آبان 1384, 15:21 عصر
جناب آقای راد !
این حدیث قصه دراز دارد ، نمی دانم تعداد کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند ، چقدر است ، مهم اینست که همدلی باشد و کمک به یکدیگر . در این صورت است که اوضاع مملکت درست می شود . پیشنهاد من اینست که هر کس از این سایت استفاده می کند ، جهت تداوم کار ،‌سالانه مبلغی را بپردازد ،‌همانطور که در بعضی از سایت های کشور های دیگر این یک کار طبیعی است ، به شرطی این کار به بیراهه کشیده نشود و نفس کار خود را حفظ کند .به نظر من این سایت ،از بهترین سایت های ایرانی در زمینه برنامه نویسی است که به نظر من باید این جایگاه باید حفظ شود و همانطور که گفتم ، همت دوستان را هم می طلبد . البته هر وقت مسئله پرداخت پول مطرح می شود ،‌مشکلاتی را با خود به همراه دارد ، ولی اگر کاربران ببینند که هدف سایت خدمت رسانی است ، قطعا صداقت کار بر همگان روشن می شود .( البته بنده هشت سالی است که هنوز مستاجرم و این طور تصور نشود که وضع ما خیلی خوب است و قضیه پول را مطرح کردم . بحث فقط همدلی و کمک به یکدیگر می باشد ) .
ارادتمند :
سید مصطفی حسینی