PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کریستال ریپورت

Behnam6670
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 02:08 صبح
سلام دوستان
کسی میدونه خطای زیر برای چیه؟
Could not load file or assembly 'file:///C:\Program Files (x86)\SAP BusinessObjects\Crystal Reports for .NET Framework 4.0\Common\SAP BusinessObjects Enterprise XI 4.0\win32_x86\dotnet1\crdb_adoplus.dll' or one of its dependencies. An attempt was made to load a program with an incorrect format.
من وقتی می خوام فایل گزارشم رو ببینم این پبغام رو بهم میده لطفا یکی کمکم کنه بدجوری گیر کرده ام

hooman2usa
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 22:43 عصر
سلام همین dll رو دانلود کن تو مسیری که گفته paste کن ببین مشکلت حل میشه
اینم لینک سالمش
http://www.dlldll.com/crdb_adoplus.dll_download.html

saeed_sho
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 10:14 صبح
برو توی فایل app.config و به startup این تغییر رو اعمال کن
<startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true"><support edRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.0"/></startup>
فقط ببین کجاشو توی کدت نداری اضافه کن

pooyalaryan
شنبه 22 بهمن 1390, 17:26 عصر
app.config باید از کجا پیدا کنم

saeed1477
یک شنبه 23 بهمن 1390, 17:16 عصر
سلام به همگی
من به یه مشکلی در ویندوز 7 خوردم اونم اینه که از وقتی ویندوزم به 7 تغییر دادم (‌قبلا ‍XP بود ) فیلدهای String رو علامت سوال نشون مي ده البته object هاي خوى كريستال مثل Lable ها فارسي هستند ! یعنی فارسی ساز ویندو نصب هست و تنظیمات زبان درست هست فونتهایی رو هم که در سیستم قبل استفاده می کردم همه رو اینجا دارم ولی نمی دونم کجای کار می لنگه ؟‌!!

kamasoud
یک شنبه 23 بهمن 1390, 17:27 عصر
توی Reginal & Language اولین تب که اسمش Formats، اونجا کمبوباکس هست اونو بزار رو ی Persian منم همین مشکلو داشتم

اگه بازم درس نشد تب Administrator برو
Change System Locale رو بزن زبان پیش فرض رو برای non-Unicode بزن Persian
بعدش باید Reset کنی درس میشه.

saeed_sho
یک شنبه 07 اسفند 1390, 11:41 صبح
فایل app.config وقتی که به دیتابیس کانکشن ایجاد کنی یا به پروژه ات یه dataset اضافه کنی خودش توی solution explorer ایجاد میشه روش دوبار کلیک کن بعد کدهایی که گفتم رو اضافه کن