PDA

View Full Version : آموزش C#2.0

محمد میرمصطفی
جمعه 27 آبان 1384, 02:14 صبح
http://msdn.microsoft.com/msdnmag/issues/04/05/c20/

bagherghara
چهارشنبه 27 دی 1385, 11:41 صبح
با سلام دوستان من تازه می خوام برنامه نویسی را شروع کنم می شه یک کتاب خوب به زبان فارسی در مورد c# به من معرفی کنید؟

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 27 دی 1385, 11:43 صبح
از wrox‌ بخونید . حرف نداره . البته این نظر منه

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 27 دی 1385, 12:01 عصر
علی جان! کتاب فارسی می خوان ایشون :)
این جا رو یه نگاه بندازین : http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51504

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 27 دی 1385, 12:03 عصر
کلا با فارسی مخالفم . مطالب آقای نصیری و هاشمیان عالیه اما کتاب فارسی از اینها که توی بازاران فایده نداره

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 27 دی 1385, 12:13 عصر
همه که مثل شما کن یو اسپیک اینگلیش نیستند :)

SabaSabouhi
چهارشنبه 27 دی 1385, 16:02 عصر
با سلام
از یه جایى باید شروع کرد، شما یه کتاب رو شروع کنید. اولش سخته ولى کم کم براتون راحت مى‌شه تا جایى که اصلاً حاضر به خواندن کتاب فارسى نخواهید بود.

صبا صبوحى

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 27 دی 1385, 16:57 عصر
منم نیستم اما وقتی میبینم مطالبش اونها بیشتره خوب این زحمت رو بجون میخرم در ضمن این جمله رو بدین با آب طلا بنویسن بزنن سر در شرکتهای برنامه نویسی : برنامه نویسی که نتونه 50 صفحه مطلب انگلیسی رو بفهمه بهتره این کار رو ول کنه

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 28 دی 1385, 12:31 عصر
به نظر من بهتره بره انگلیسی یاد بگیره ;)

mohammadkhan
سه شنبه 14 فروردین 1386, 11:27 صبح
آدم موقع خوندن کتاب انگیلی اولش مشکل پیدا می کنه
اما بعد از چند روز می بینه که نمی تونه کتاب فارسی بخونه
عشق فقط کتابهای انگیلیسی. حرف ندارن

pouriams
سه شنبه 14 فروردین 1386, 12:50 عصر
هیچ چیزی بهتر از msdn نیست اونم از نوع onlineاش.

manager
سه شنبه 14 فروردین 1386, 14:19 عصر
من نظرم اینه که دوستان تازه کار اول با کتب فارسی شروع کنند (هر چند غلط) بعد با مقالات فارسی، بعد با یک کتاب لاتین خوب و مناسب و بعد مقالات لاتین و ...MSDN هم بعد از تمامی مراحل فوق و به عنوان آخرین راه کسب جواب می تونه ابزار مناسبی باشه.
شما با مطالعه ی یک مطلب فارسی یک دید پیدا می کنید، هر چند دید کم و یا ناقص و حتی غلط، بعد با مطالعه کتب مرجع متوجه نقص مطالب فارسی می شید. این راهیه که من خودم طی کردم و به جواب رسیدم. در حین مطالعه ی کتب لاتین حل تمام تمارین، مطالعه ی سایر مطالب مشابه و حفظ کردن کلمات نا آشنا کمک وافری به یادگیری خوب و پایه ای درس می کنه. دست آخر در صورتی که در حین مطالعه ی مطالب لاتین به مشکلی بر خوردید، آن مشکل را در این فاروم مطرح می کنید و دوستان به شما پاسخ می دهند. نه اینکه به خاطر تنبلی تاپیک هایی با عناوین سوال مقدماتی، سوال پایه ای، کمک فوری و ... که فاقد ارزش علمی و فنی هستند ایجاد کنید.(البته بلا نسبت شما خواننده محترم)
اکثر اساتید در هر رشته ای مطالب فارسی رو پیشنهاد نمی کنند. با این کار دانشجو فراری می شه و زده می شه چون در شروع راه با یک سنگ بزرگ روبرو می شه که برداشتنش کار سختیه.

reza.palang
سه شنبه 14 فروردین 1386, 15:13 عصر
من با manager موافقم
msdn مرجع خیلی خوبی هست ولی نه برای یادگیری مقدماتی.
برای شروع اگه با msdn شروع بشه هیچ چیز که دستگیرت نمیشه هیچ از شروع دوباره هم میترسی.

Amir Oveisi
سه شنبه 14 فروردین 1386, 23:34 عصر
من با manager موافقم
msdn مرجع خیلی خوبی هست ولی نه برای یادگیری مقدماتی.
برای شروع اگه با msdn شروع بشه هیچ چیز که دستگیرت نمیشه هیچ از شروع دوباره هم میترسی.

زیاد موافق نیستم!
من خودم از همون اول با MSDN شروع کردم و خیلی هم رو پیشرفتم تاثیر داشته

SYSMAN
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 02:28 صبح
مطالب msdn برای ابتدای کار خیلی جالب نیست. کلا مطالب آموزشی مایکروسافت (چه کتابها و چه msdn) برای شروع و یادگیری از ابتدا خیلی مناسب نیست (نظر شخصی).
نوع نگارش مطالب بیشتر برای افرادی مناسب هست که با موضوع کورد نظر آشنایی در حد متوسط یا خوبی داشته باشند.

pouriams
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 09:08 صبح
ولی msdn زودتر از همه منابع آدم را به جواب می رساند. مشکل اصلی این است که زبان اکثر ما بسیار ضعیف است بنابراین نمی توانیم مطالب را خوب متوجه شویم وگرنه بهترین گزینه همان msdn است.

reza.palang
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 09:28 صبح
msdn هیچ پیش بینی ای برای beginer ها نکرده.
البته 1 مشکل بزرگ ما هم همین مشکل زبان هست. بهتره بگم معضل.
خوب همه هم مثل هم نیستن.
اما باز هم فکر می کنم MSDN مرجع عالی ای هست. اما جای کتاب آموزشی رو نمیگیره. (منظور کتابای Deitel و wrox و .....، کتابای فارسی به لعنت خدا هم نمی ارزه)

amir.NET2
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 10:22 صبح
فقط سری کتابهای MCTS

sadat1360
چهارشنبه 19 تیر 1387, 00:04 صبح
من میخوام سیشارپ رو شروع کنم به یادگیری. لطفا اگه جایی یا خصوصی کسی رو واسه اموزش میشناسید راهنمایی کنید. البته وب اپلیکشن سیشارپ رو میخوام برای تکمیل کار طراحی سایت.