PDA

View Full Version : حفاظت از كليه محصولات شركتهاي AutoDesk و Microsoft Office

joker
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 20:34 عصر
تكنولوژي نوين مديريت و حفاظت از حقوق مالكيت ديجيتال

OwnerGuard
http://www.netnegar.ir/armji/a.jpg

با رشد روز افزون تكنولوژي هاي ارتباطي،سرعت انتشار اطلاعات به طور قابل ملاحظه اي در حال افزايش است كه همين امر سبب مشكل شدن كنترل نحوه انتشار و توزيع داده هاي ديجيتالي بر روي شبكه جهاني گشته و روند پيگيري مسير هاي نشر اطلاعات را با مشكل مواجه مي كند.

توليد كنندگان اطلاعات در جوامع هدف هاي مختلفي را دنبال مي كنند از آن جمله مي توان به اهداف اقتصادي، ايجاد بستر هاي كاري، كسب شهرت و رضايت حرفه اي اشاره كرد. با توجه به عدم پايبندي طيف وسيعي از كاربران به رعايت حقوق توليد كنندگان و عدم برآورده شدن اهداف آنها، روند ايجاد و گسترش اطلاعات و رشد جامعه انفورماتيك دچار مشكلات جدي شده و شاهد نزول روز افزون انگيزه ها براي سرمايه گذاري در بخش توليد اطلاعات و محصولات نرم افزاري قدرتمند هستيم.

از سويي ديگر در سيستم هاي نظامي، سازمان ها و شركت ها شاهد خروج و استفاده غير قانوني اطلاعات محرمانه از داخل و يا خارج از محيط سازماني هستيم. به طور قطع در اين گونه موارد لطمات ايجاد شده جبران ناپذير بوده و حتي مي تواند امنيت ملي يك كشور را به خطر بياندازد.

اطلاعات بيشتر (http://netnegar.ir/gp/ArmjiSoft)

اين تاپيك غير از اينكه يك تبليغ محصول تجاري هست :لبخند: يه لينك هم به بخش دانلود نسخه هاي دمو اين نرم افزار هست تا دوستان يه تستي از نظر امنيت كاركرد اين مجموعه نرم افزار داشته باشند
دانلود نسخه هاي دمو (http://www.armjisoft.com/?page=downloads) ( تنها محدوديت در نسخه هاي دمو حجم فايل پروتكت شده هست 300 كيلو بايت)

NaserHadi
یک شنبه 23 بهمن 1390, 11:51 صبح
با سلام
دوست عزیز من بسیار تمایل دارم که در مورد OwnerGuard بیشتر صحبت بکنید
من اطلاعات کمی در مورد OwnerGuard دارم این نرم افزار روشی داره که متاسفانه از نظر بعضی آنتی ویروسها بعنوان ویروس شناخته میشه
و وقتی شما از این نرم افزار برای رمزنگاری استفاده می کنید هنگام رمز گشایی آنتی ویروس نسخه کلاینت را که فعال میشه تا رمز گشایی کنه پاک می کنه

joker
یک شنبه 23 بهمن 1390, 12:37 عصر
آنتي ويروسها به خاطر پروتكتور اين فايل بهش گير ميدن در واقع نميگن ويروسه ، بلكه ميگن ممكنه خطرناك باشه ( پيام آنتي ويروس را بخونيد مشخصه ) ، ميتونيد فايل كلاينت را بزاريد در ليست سفيد آنتي ويروسها .
يا اگر در سازماني هستيد كه تعداد زيادي سيستم داريد و امكان دستي ست كردن براي شما نيست ، ميتونيم صحبت كنيم و يك نسخه اختصاصي با يك پروتكتور سبكتر بهتون بديم.

NaserHadi
سه شنبه 25 بهمن 1390, 09:20 صبح
از پاسخ شما ممنونم
خیلی مفید بود و دارم روی گفته ی شما کار میکنم و نتیجه رو همینجا میگذارم و بازم اگه مشکلی شد ازتون می پرسم امیدوارم این بحث رو ادامه بدید و دوستان دیگه هم همین طور
یک مشکل کوچک دیگه هم البته وجود داره که بعد از حل این مشکل فعلی اگه ایرادی نداشته باشه با شما مطرح خواهم کرد
من هم می خواهم در مورد ownerguard چند کلمه بگم و اینکه واقعا در مورد محافظت از اسناد و مخصوصا فایلهای MS Office بی نظیر و قابل تحسینه و به جرات در دنیا لنگه نداره
مشکلات کو چکی هم که وجود داره از امنیت و اطمینان بالای نرم افزار بوجود آمده است که بی شک با اعتباری که این نرم افزار کسب کرده قطعا توسط طراحان نرم افزار حل خواهد شد

NaserHadi
دوشنبه 08 اسفند 1390, 10:11 صبح
با سلام خدمت شما
آخرین نسخه OwnerGuard برای Office کدام نسخه است و آیا این نسخه Office 2010 را هم ساپورت می کنه؟
ما نسخه 11.5.3 رو داریم ولی اسناد را با Office 2007 میتونیم باز کنیم و با Office 2010 x86نمیشه
اگه ممکنه در این مورد مرا راهنمایی کنید

NaserHadi
دوشنبه 08 اسفند 1390, 10:34 صبح
ضمنا در سایت خودش اشاره کرده که نسخه 11.5.2 از office2000 تا office 2010 x86 را ساپورت میکنه ولی ما با نسخه 11.5.3 نمی تونیم
به کمک Office 2010 x86اسناد را باز کنیم

NaserHadi
سه شنبه 09 اسفند 1390, 08:13 صبح
Joker عزیز اگر در مورد سوالات مطرح شده در دو پست بالا راهنمایی کنید ممنون میشم
مشکلی که در بالا مطرح کرده بودم به کل برطرف شده یعنی اینکه بعضی آنتی ویروسها برنامه را به عنوان ویروس می شناسند
در واقع چنین چیزی از برنامه واسط است نه پروتکتور

joker
سه شنبه 09 اسفند 1390, 10:11 صبح
توي پيغام خصوصي عرض كردم كه اينجا بخش امنيت نرم افزار هست و مسائلي فني غير امنيتي را از طريق pm براتون پيگيري ميكنم و به اطلاعتون ميرسونم..
جوابي كه امروز بهم دادند گفتند روي 2010 از نوع 32 بيتي مشكلي ندارند و تست شده و احتمال دادند كه شما از آفيس نسخه 64بيتي داريد استفاده ميكنيد.
لطفا يكبار اين موضوع را چك كنيد و اطلاع بهم بدين

NaserHadi
سه شنبه 09 اسفند 1390, 12:28 عصر
من متوجه شدم که به من پیام خصوصی فرستادید ولی متاسفانه باز نشد و خطا داد
برای همین من نتونستم بفهمم که به من چی گفتید

NaserHadi
سه شنبه 09 اسفند 1390, 12:30 عصر
مطمئنم که نسخه 32 بیتی است ولی باز هم یک 2010 دیگه نصب می کنم تا مطمئن بشم
بازم از پیگیریتون بی نهایت ممنوننم

NaserHadi
پنج شنبه 25 اسفند 1390, 09:49 صبح
با سلام
OwnerGuardLM 11.6.0 منتشر شده و سازگاری آن با Office2010 x86 بی نقص است
http://www.armjisoft.com/?page=officeownerguard

NaserHadi
سه شنبه 22 فروردین 1391, 11:48 صبح
با سلام و تبریک سال نو
joker عزیز آیا شما یک فایل راهنما در مورد کار بصورت کامند با OwnerGuardLM دارید اگر چنین فایل راهنمایی داشته با شید ممنون می شم
که به من ارسال کنید

NaserHadi
سه شنبه 22 فروردین 1391, 11:59 صبح
یک سوال دیگه
بعد از قرار گرفتن در حالت پروتکت مد یعنی هنگامی که یک فایل پروتکت شده را باز می کنیم و آرم پروتکت مد در گوشه سمت چپ ظاهر می شود آیا بعد از اتمام کار با سند پروتکت شده چطور می توان
از حالت پروتکت شده خارج شد و سندی غیر پروتکت را باز کرد ؟
ترجیحا می خوام که اینکار را به کمک کد و از داخل برنامه خودمان انجام بدم

joker
سه شنبه 22 فروردین 1391, 19:50 عصر
فقط در نسخه هاي Enterprise به شما api هاي مربوطه ارائه ميشه

PDF OwnerGuard Enterprise Server Activex Interface Reference

ProtectFile Function

This function protects a file in a specific project.

Function Prototype:

Function ProtectFile( strSourceFilePath As String, _
strDestFilePath As String, _
strProjectName As String) As Long

Parameters:

strSourceFilePath :
Full path of source file to be protected.

strDestFilePath :
Full path of destination file which the protected file will be stored in.

strProjectName :
Name of the project you want to use to protect your file.

Return Value

If the protection is successful, the return value will be 0 . Otherwise the return value defines the error.

Here is the list of possible error codes:

ERR_OPENING_SOURCE_FILE = 3
ERR_READING_SOURCE_FILE = 4
ERR_CREATING_DESTINATION_FILE = 5
ERR_OPENING_DESTINATION_FILE = 6
ERR_WRITING_DESTINATION_FILE = 7

Sample:

dim OG
dim lngRet

Set OG = server.createobject("PDFOwnerGuardAxv2.Licensing")

lngRet = OG.ProtectFile("c:\source.pdf","c:\protected.pdf","TestProject")

Public Function CreateLicenseCode(intLicenseType As Long, _
intLicenseTimings As Long, _
strLicenseCodeBuffer As String, _
strProjectName As String, _
lngLicenseDuration As Long, _
strLicenseExpDate As String, _
intPrintLicense As Long, _
bolClipboardLicense As Boolean, _
bolScreenCaptureLicense As Boolean, _
bolOLEDragDrops As Boolean, _
bolSaveNew As Boolean, _
bolSaveLicense As Boolean, _
intPrintPagesCount As Long _
blVirtualPrinting As Boolean _
strWatermarkText As String _
intWatermarkPosition As Integer _
intWatermarkColor As Integer _
intWatermarkStyle As Integer _
intControlNewFiles As Long, _
strUserComputerID As String, _
bolMachineDependency As Boolean, _intResellerIOLicenses As Long, _
lngResellerNodesCount As Long, _
bolLicenseTransfer As Long) As Long

و.......

NaserHadi
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 09:44 صبح
ما بعد از استفاده از نسخه جدید یعنی 11.6 به مشکلی برخوردیم
ما دو سری سند در برنامه اپلیکیشن خودمان داریم اولی اسنادی که با اونر گارد پروتکت شده اند و دومی اسنادی معمولی که نیازی به پروتکت شدن ندارند و در واقع نباید هم پروتکت باشند چون کاربر این اسناد را به برنامه اضافه میکند
در نسخه 10. مشکلی نبود و هر دو سری سند از داخل برنامه با هم امکان باز شدن داشت ولی در نسخه جدید اسناد غیر پروتکت باز نمی شوند و این خطا داده می شود

You can not open normal(raw)files while you're in protected mode.
Restart this program and try openning this file again.

چطورمی توان موقع باز کردن اسناد غیر پروتکت اونر گارد را از حالت پروتکت مد خارج کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید خیلی سریع به این مورد احتیاج داریم
البته من در مورد Licence Manager صحبت می کنم و مشکل ما هم به آن مربوط میشه نه به ownerGuard بخش سرور

NaserHadi
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 11:32 صبح
با سلام
با اینکه تاخیر زیادی افتاده ولی خواستم که حتما اطلاع داده باشم
مورد ذکر شده در پست قبلی بلا فاصله حل شد و در واقع این امکان اختیاری است و دست خود کاربر هست که هر وقت بخواد میتونه استفاده کنه ویا نه
با تشکر